Kaspersky Internet Security / PURE
Pojawiły się kolejne wersje testowe Kasperskiego w których zmienił się trochę  wygląd , została zmieniona ikonka z paska zadań,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Testuję sobie obecnie KIS-a 2015 no i mam pewien problem. W chrome czy nie tylko nie mogę wpisywać polskich znaków. W przeglądarce da się je wpisać w pasku adresu, da się tutaj na forum, ale w niektórych formularzach jak np. arkusze Google już nie działają. Która z funkcji tego softu może za to odpowiadać? Jestem w zasadzie pewien, że to wina Kasperskyego, bo nic oprócz niego instalowane nie było.
Odpowiedz
Może jakieś skróty klawiaturowe, wzorem Online Armor? Trochę strzelam, nie korzystałem z KIS.
Odpowiedz
Też bym obstawiał jakieś skróty klawiaturowe, chociaż:

U mnie w Arkuszach Google nie mogę wpisać do komórki znaków "ę" i "ń" (wszystkie pozostałe polskie znaki działają). Rozwiązaniem problemu jest zaznaczenie komórki i wpisywanie znaków bezpośrednio w pasek formuły lub użycie skrótu "Shift+~" a następnie "e" lub "n".
Sprawa wygląda podobnie w Prezentacjach Google, z tym że tam mogę wpisać jedynie "ó" i "ł" a pozostałe polskie znaki jedynie stosując kombinację z Shift.
Aktualnie: Avira Free Antivirus + SpyShelter Firewall + MCShield
Odpowiedz
(24.04.2015, 08:18)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Testuję sobie obecnie KIS-a 2015 no i mam pewien problem. W chrome czy nie tylko nie mogę wpisywać polskich znaków. W przeglądarce da się je wpisać w pasku adresu, da się tutaj na forum, ale w niektórych formularzach jak np. arkusze Google już nie działają. Która z funkcji tego softu może za to odpowiadać? Jestem w zasadzie pewien, że to wina Kasperskyego, bo nic oprócz niego instalowane nie było.

Odpowiedź od samego producenta: 

Cytat:Prosimy Cię o przekazanie znajomemu, by skontaktował się w tej sprawie bezpośrednio z naszym działem 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Problem wygląda na nietypowy.
Odpowiedz
Pytanie, czy znajomy skontaktował się i opisał problem, bo od 2 miesięcy cisza. Obstawiam, że zaniechał.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Pojawiła się kolejna wersja KAV/KIS 2016 - 16.0.0.590, oznaczona jako RC1 Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Kaspersky Internet Security 2015 na 3 miesiące

Promocja do 10 sierpnia

Kod:
http://www.comss.info/page.php?al=Kaspersky_Internet_Security_2015_3month
Pobieramy

Kod:
http://external.comss.ru/url.php?url=http://special.kaspersky-labs.com/bh0a8pwoxeb0brkfqbul/kis15.0.2.361ru_7781.exe
 Ελευθερία ή θάνατος
Odpowiedz
Nowy build KAV/KIS 2016 - 16.0.0.614 RC2:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
Czy wiadomo coś na temat premiery KISa 2016? Nie bardzo mogę znaleźć informacji na ten temat. Ciekaw jestem czy tradycyjnie przełom sierpnia/września czy chcą się wyrobić na premierę Windowsa 10 Wink
Odpowiedz
29/30 lipca wg mnie, lub początkowe dni sierpnia. Dodadzą tylko wsparcie dla istniejącego już wtedy Win10 RTM i się pojawi. Nie mogą tego dodać wcześniej. A nie sądzę, żeby 2x to samo za tydzień/dwa wydawali. PL wersja tradycyjnie miesiąc od premiery ENG/RU. Chyba że będzie zaskoczenie Wink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Kaspersky IS/AV 2016 dostępny jest już w języku polskim.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kod:
NOWOŚCI

Kaspersky Internet Security 2016 posiada następujące nowe funkcje:

· Dodano możliwość przełączenia aplikacji do trybu ograniczonej funkcjonalności po wygaśnięciu licencji.
· Dodano moduł Surfowanie incognito.
· Dodano moduł Kontrola zmian w systemie.
· Dodano możliwość włączenia trybu Zaufane aplikacje bez konieczności wykonania analizy zainstalowanych aplikacji.
· Dodano możliwość tworzenia reguł Zapory sieciowej w oknach powiadomień.
· Dodano możliwość monitorowania aktywności sieciowej aplikacji przed uruchomieniem Kaspersky Internet Security.
· Dodano ochronę przed nieautoryzowanym nagrywaniem sygnału audio z wbudowanych i wymiennych mikrofonów.
· Dodano zdalne zarządzanie aplikacją poprzez portal My Kaspersky.

Udoskonalenia:

· Udoskonalono interakcję aplikacji z obsługiwanymi przeglądarkami: zamiast kilku oddzielnych wtyczek używane jest jedno rozszerzenie.
· Udoskonalono ochronę przed phishingiem.
· Udoskonalono okno Zarządzanie zasobami.
· Udoskonalono działanie Bezpiecznej przeglądarki.
· Udoskonalono interfejs graficzny.

ZNANE PROBLEMY

· Jeśli ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem blokującym ekran została ręcznie wyłączona, zostanie automatycznie włączona po przełączeniu do Kaspersky Internet Security 2016.
· Od wersji 2016 programu Kaspersky Internet Security moduł Ochrona komunikatorów nie skanuje wiadomości przesyłanych za pośrednictwem protokołu IRC.
· Od wersji 2016 programu Kaspersky Internet Security moduł Kontrola rodzicielska nie skanuje wiadomości przesyłanych za pośrednictwem klientów komunikatorów.
· Klawiatura ekranowa oraz Bezpieczne wprowadzanie danych nie działają na niektórych stronach internetowych podczas nawiązywania połączenia poprzez serwer proxy z włączoną autoryzacją. W takiej sytuacji należy odświeżyć stronę.
· Po ręcznym zatrzymaniu zadania skanowania, raport może zawierać wiadomość o błędzie podczas skanowania plików.
· Klienty pocztowe dostosowane do nowej stylistyki interfejsu systemu Windows nie są obsługiwane przez moduł Ochrona poczty.
· Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji po jej zainstalowaniu, odtwarzanie dźwięku i obrazu oraz nagrywanie obrazu może zostać przerwane.
· Hasło ustawione tylko dla ustawień Kontroli rodzicielskiej nie chroni przed zresetowaniem ustawień aplikacji. Jeśli moduł Kontrola rodzicielska jest włączony, jako zakresu obowiązywania hasła zalecamy wybranie "Konfiguracja ustawień aplikacji".

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Do pobrania:
KIS -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KAV -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
No nie wiem, cytat od pracownika polskiego oddziału Kaspersky:


Cytat:wersja polska jest właśnie wnikliwie testowana i powinna pojawić się do porania już wkrótce

wstrzymałbym się do oficjalnej premiery
Odpowiedz
Spokojnie... To wersja już z łatką "a" - śmiga aż miło Smile Smile Smile Smile
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
KAV/KIS/KTS KFA 2016 MR1 v16.0.1.170 BETA do testowania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Jak Wasze wrażenia z wersji 2016? Wydaje mi się, że bierze więcej ramu :/
Odpowiedz
Mam ciekawy przypadek z Kaspersky'm. Wszystkie powiadomienia wyświetla w prawym górnym rogu ekranu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Macie jakiś pomysł, jak przenieść je na stałe w dół?  Smile
Odpowiedz
A spróbuj chwycić to okno myszką i przenieść na dół.

I czy dalsze powiadomienia też potem są na dole?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Nie, samo przeniesienie myszką nie pomaga. Każde następne powiadomienie (nawet o identycznej zawartości) pojawia się u góry.
Odpowiedz
Najedź myszką na ikonkę w prawym dolnym rogu i chwilę poczekaj.


Ja mam coś podobnego z Adguardem i taki sposób u mnie działa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości