Cyberghost VPN
#1
Jakie są wasze opinie o tym VPN-ie? Uważacie że to solidny dostawca usługi?

-- tu będzie recenzja --
Poniżej zrzuty wersji Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wiem wiem, Wy pewnie znacie ten program od podszewki, ale ja dopiero teraz zacząłem z niego korzystać. Na plus trzeba wspomnieć o łatwej instalacji i prostocie obsługi. Program jest wręcz prosty do bólu. I dobrze, bo to aplikacja skierowana raczej do szerokiego grona użytkowników. Nie oznacza to oczywiście, że zaawansowani internauci nie mogą z niego korzystać.

Szkoda że aplikacja nie posiada polskiego interfejsu - postaram się skonsultować z producentem i może przetłumaczę aplikację na polski.

Właściwie to wystarczy zainstalować aplikację i wcisnąć jeden przycisk. Program natychmiast połączy się z serwerem i możemy rozpocząć korzystanie z nowej "tożsamości".


Plusy:
- łatwa obsługa
- dużo dostępnych serwerów w różnych krajach (w wersji premium to 253 serwery w 21 krajach)
- dostępna darmowa wersja

Minusy:
- brak polskiej wersji językowej

Witryna producenta plus niespodzianka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


konkurs?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
link nie działa -- link jednak działa
Odpowiedz
#3
Heh, to tylko hasło-klucz na moje przyszłe "operacje".
Odpowiedz
#4
Helllloooo? Co wy tam przesyłacie? Świntuchy Grin

Jest jakieś promo ostatnio? v4 wg. mnie ładniej wyglądała, tak czytelnie, ale to moje zdanie Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#5
Zależy co znaczy solidny?
Na pewno jest szybki i nie zwalnia tragicznie neta to duży plus. Ale jeśli robisz coś co w Twoim kraju jest zakazane to wiedz, że dostawca sprzeda Cię bez mrugnięcia okiem Wink
Odpowiedz
#6
Bezrobotny napisał(a):Ale jeśli robisz coś co w Twoim kraju jest zakazane


To byś (prawie) na pewno o tym nie pisał publicznie Smile

A jak wpadł np. "właściciel" retrobut? Zapomniał RAZ włączyć proxy/VPN przed zalogowaniem się do konto allegro Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#7
tommyklab napisał(a):To byś (prawie) na pewno o tym nie pisał publicznie Smile

Ja tam się nie znam ale wydaje mi się, że wcale nie musisz o tym pisać hehe Smile
Tak pamiętam, było kilka takich "jednorazowych" wpadek typu zalogowanie na maila itp. selekcja naturalna Wink
Odpowiedz
#8
jest juz polski interfejs ??
Odpowiedz
#9
Cyberghost zbiera logi.

VPN nie służy do zachowania anonimowości jak TOR, tylko zapewnieniu jako takiej prywatności. Warto używać, po co twój dostawca internetu ma widzieć co za strony przeglądasz? Jakieś zagraniczne portale wymagają np. brytyjskiego IP, albo przeglądasz gejowskie portale, albo szukasz info o HIV lub powiększaniu penisa. Możesz też zaglądać na jakieś profile narodowców, czy anarchistów. Jest wiele powodów..
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#10
Czyli mój dostawca w lanie nie widzi co oglądam?To fajnie by było Smile
Odpowiedz
#11
Niestety w LAN''ie też widzi; widzi ruch połączeń/pakietów, bo wszystkie połączenia od Ciebie do neta są rejestrowane u ISP; tzn. widzi z kim się łączysz; nie widzi co przesyłasz, chyba że świntuch snifuje dodatkowo Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#13
To kiedy polska wersja? Smile
Odpowiedz
#14
30 marca zakończę prace nad polską stroną.

Kiedy ukończę cały projekt, nie wiem. Na głowie mam jeszcze Emsisoft.
Odpowiedz
#15
Zgodnie z "deadline", skończyłem Wink
Wasz Brunner.
Odpowiedz
#16

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak to wygląda. Jest kilka błędów i kosmetycznych niedoróbek, ale niedługo to zostanie naprawione.
Odpowiedz
#17
Nie widzę błędów...pewnie się nie znam na szczegółach technicznych...wizualnie jest OK, elegancko i profesjonalnie.
Czy darmowa wersja jest rzeczywiście darmowa i ma tylko pewne ograniczenia, jak w tabeli?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#18
ichito napisał(a):Nie widzę błędów...pewnie się nie znam na szczegółach technicznych...wizualnie jest OK, elegancko i profesjonalnie.

Niee... ja je widzę i trzeba to naprawić.

Tak, darmowa jest naprawdę darmowa i ma jedynie ograniczenia takie jak w tabeli.

//Nieeee, J-23 zniknął ;( Sad
Odpowiedz
#19
Eugeniusz napisał(a)://Nieeee, J-23 zniknął

(?) .

Sprawdź tu jeszcze: Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Świetna robota!!! Beer
W sumie to dziękuję! Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#20
Darmowa wersja okropnie zamulała na moim komputerze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości