Cyberghost VPN
#21
Informuję o wydaniu (też darmowej) wersji Cyberghost dla androida Smile !
Cytat: FREE ANDROID APP FOR BETTER ONLINE SECURITY, WLAN PROTECTION AND ENCRYPTED SURFING

SURF THE INTERNET FREE, SECURED AND ANONYMOUS WITH THE WORLD’S MOST TRUSTED AND DEDICATED VPN SERVICE.

With CyberGhost VPN you equip your online identity strongly against data espionage by website owners, advertisers, and other data snoopers. The app establishes an encrypted and safe VPN connection to the overall secure CyberGhost network, hides your original IP address and sets up a strong 256-bit AES encryption all around your Android for security in public WLANs as hotspots and hotel networks.
A pleasant side effect of the security features: The exchange of your IP address with that of a different country provides access to region-specific or censored content, such as videos or music from sites like Hulu, Netflix, BBC, YouTube, Flickr, Pandora and other providers.

CYBERGHOST IN THE PRESS:

IPADWELT 06/2013: WITH CYBERGHOST YOU CAN SURF CAREFREE ON HOTSPOTS AND USE APPS, HERE NO ONE CAN MONITOR YOUR COMMUNICATION.

PC MAG EDITOR RATING 2013: EXZELLENT


The CyberGhost VPN Android app is free for all and also includes a free basic service with choice of selected servers and unlimited traffic volume. Existing subscribers of the CyberGhost service will furthermore have access to all functions and VPN servers in all locations in Europe, Asia and the U.S. You already are a CyberGhost subscriber? Just download the app and enter the CyberGhost credentials you use at your desktop PC, the app will be activated immediately for you with its complete range of functions.

At a glance:
• Protects your privacy online
• Allows unlimited anonymous and secure web browsing
• Protects passwords and other sensitive information from hackers and criminal data hunters in public networks, e.g. for safe online banking transactions
• Prevents data tracking by advertisers
• Bypasses web-blocking by government and business oriented censors
• Bypasses country locks by website operators, employers, university or school and allows easy access to censored content
• Bypasses service barriers such as VoIP through your provider
• THIS APP RESPECTS YOUR PRIVACY; no appropriation of personal information, no access to contacts or other sensitive data
• Unlimited bandwidth, unlimited traffic volume - even for free users
• No backdoors for intelligence services, no logs!

Ciekawe czy, naprawdę nie zbierają logów. Suspicious

Aplikacja Cyberghost:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#22
zbc napisał(a):Ciekawe czy, naprawdę nie zbierają logów. Suspicious

No oczywiście, że zbierają co potwierdzą specjaliści od bezpieczeństwa i szanowni pedofile i przestępcy z TOR-a. Każdy VPN przy sądowym nakazie zaczyna gromadzić logi o danym użytkowniku/IP. Ponoć są prawdziwie anonimowe VPN np. AirVPN czy jakieś carderskie z Rosjii, ale cholera to wie. Mój jedyny pomysł to zmieniać VPN co jakiś czas.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#23
Patrick Bateman napisał(a):Każdy VPN przy sądowym nakazie zaczyna gromadzić logi o danym użytkowniku/IP. Ponoć są prawdziwie anonimowe VPN np. AirVPN czy jakieś carderskie z Rosjii, ale cholera to wie.

Przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź i ten obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już wierzę Cyberghost Facepalm

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#24
Patrick Bateman napisał(a):
zbc napisał(a):Ponoć są prawdziwie anonimowe VPN np. AirVPN ...


AirVPN daje możliwość dwustronnej współpracy z TOR-em. Ma własne DNS-y, które są dostępne tylko poprzez połączenie VPN, a nie jakieś guglowskie. Jest taka opinia, że jednak nie gromadzą logów i mają ponoć świetny support. Jeśli brać pod uwagę cenę i porównanie do CyberGhost (oczywiście nie liczę tutaj promocji CG), to nawet tu AirVPN wypada trochę lepiej. Od dawna mnie kusi, by spróbować tego VPN-a - zwłaszcza, że 3-dniowa próba kosztuje 1 eurasa. 3 miesiące 15 euro. Co ważne dla anonimowości, można kupić abonament za bitcoiny.
Odpowiedz
#25
Cześć Wam

Mam do was pytanie na które nikt nie zna odpowiedzi.

Czy jeśli używa się tego programu cyberghost5 to administrator zobaczy że się pisze z jednego komputera ? Np: zakładam kilka nicków i włączam funkcje printfingers która tam jest, zaznaczam blokowanie żądań przeglądarki i informacje o systemie operacyjnym. Pisze sobie na portalu lub forum logując się z innych kont i zmieniając IP.To czy wtedy administrator może zauważyć że pisze z jednego kompa ?

Proszę odpowiedzcie

dzięki! Smile
Odpowiedz
#26
Nie zauważy o ile na każdym koncie będziesz używał innego adresu ip.
Oczywiście jak będziesz spamował czy w inny sposób się narazisz to po prostu zablokuje adresy należące do cyberghosta i będzie po zabawie.
Odpowiedz
#27
Dzięki Zord za info

Znalazłem to forum dziś i pomyślałem że jest to odpowiednie miejsce do zadania takiego pytania. Jednak pozwolę sobie zadać jeszcze pytania pomocnicze Smile

Gdzieś czytałem że administrator serwisu może zobaczyć jakieś logi komputera ? itp ? o co tu chodzi ?

Zauważyłem też sam że gdy ustawię w cyberghost te wszystkie opcje o których pisałem wczesniej, to i tak gdy wejdę na tą stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, to rzeczywiście nie widać tam mojego systemu operacyjnego - ale widać za każdym razem te same wtyczki które mam zainstalowane na komputerze oraz wersję Javy, czy da się to ukryć jakoś ?

Administrator gdy zobaczy że na innych kilku kontach są zainstalowane te same wtyczki i ta sama wersja javy, to może to wykryć , czyż nie ? I tu widzę że może być pies pogrzebany ?

Bardzo proszę jeszcze raz o odpowiedź Smile
Odpowiedz
#28
Żeby to ukryć należy wyłączyć JavaScript w przeglądarce.
Administrator w 99.99% przypadkach tego nie widzi bo nikt nie zbiera takich danych bo i po co ?

Do przetestowania czy wszystko działa i co dokładnie widać możesz użyć tej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#29
Dziękuję bardzo Zord bardzo mi pomogłaś.

Jednak ten link który podałaś nie otwiera się u mnie bo jest komunikat że połączenie jest niezaufane, co mogę zrobić aby go otworzyć ?

I jak wyłączyć ten java script ?

Sorki za takie błache pytania ale jestem jeszcze jak widac zielony w necie Smile
Odpowiedz
#30
Wyłączenie JavaScript :

Firefox instalujesz i włączasz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Internet Explorer ustawiasz poziom zabezpieczeń na wysoki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Chrome zmieniasz w zaawansowanych prywatność ustawienia treści i zaznaczasz: Nie zezwalaj na wykonywanie kodu JavaScript w żadnej witrynie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
Dzięki Zord, ściągnąłem na mozille nonscript tak jak podałeś i teraz na tej stronie którą podałaś, wyświetla się tylko informacja że ciasteczka są jedynie włączone. Czy po ciasteczkach admin też będzie mógł coś wykryć ?

I jeszcze mam jedno pytanko.

Czy jeżeli mam wyłączone teraz javy to nie będę mógł się logować na jakieś stronki lub odpalać filmy czy coś ?

Będę jeszcze raz wdzięczny za odpowiedź Smile
Odpowiedz
#32
alek95 tu sobie wejdź i sprawdź swoją prywatnośćGrin :
Kod:
http://ip-check.info/?lang=en
Klik na Start Test i zobaczysz na ile jesteś "czerwony", czyli przeźroczystyWink.
Odpowiedz
#33
Dzięki oldblues, ta strona którą tu dałeś to jest prawdziwy wymiatacz :-)

i teraz rodzą się kolejne pytania bo na tej stronie mam dużo więcej komunikatów "bed" czyli na czerwono. Oto one:

1.Cookies
2.Authetication czyli widać kod ID
3.Cache ( e-tags) też widać kod ID
4.HTTP sesion unlimited
5.User-agent

Czy po tych danych admin serwisu niemalże popularnego jak onet może zobaczyć że piszę z jednego komputera ?

Sprawa jest pilna bo śmieją się na pewnym forum z mojej siostry jakieś przydupasy i chcę dać im w kość troszkę Smile

Jeśli możecie , to opiszcie mi co to są te kody ID które u mnie się świecą na czerwono, oka ?
Odpowiedz
#34
Cookies zabraniasz akceptowania z poza witryny żeby na tej stronie było na zielono trzeba by wyłączyć całkowicie co jest bez sensu bo bez nich nie zalogujesz się na żadnej stronie.
Authentication po wyczyszczeniu cache się zmienia.
Cache (E-Tags) po wyczyszczeniu cache się zmienia.
HTTP sesion działa do zamknięcia przeglądarki czy strony w sumie ta opcja w sprawdzaniu prywatności jest bez sensu.
User-Agent z tego co widzę masz ukryte pokazywanie, najbezpieczniejsze jest ustawienie najpopularniejszego identyfikatora z ukrytym od razu wydajesz sie podejrzany.
Odpowiedz
#35
zord napisał(a):Cookies zabraniasz akceptowania z poza witryny żeby na tej stronie było na zielono trzeba by wyłączyć całkowicie co jest bez sensu bo bez nich nie zalogujesz się na żadnej stronie.
Authentication po wyczyszczeniu cache się zmienia-czy jesli tego nie wyczyszczę, to po tym admin może zobaczyć, że piszę z jednego kompa ?
Cache (E-Tags) po wyczyszczeniu cache się zmienia- to samo pytanie co powyżej Smile
HTTP sesion działa do zamknięcia przeglądarki czy strony w sumie ta opcja w sprawdzaniu prywatności jest bez sensu.
User-Agent z tego co widzę masz ukryte pokazywanie, najbezpieczniejsze jest ustawienie najpopularniejszego identyfikatora z ukrytym od razu wydajesz sie podejrzany.
- czy możesz bardziej wyjaśnić ? Napisałeś że u mnie user-agent się pokazuje a później że z ukrytym wydaje się podejrzany ? Smile
To po co mam teraz ustawiać najpopularniejszy identyfikator skoro obecnie widać u mnie ?
Myślałem że najlepiej że wszystko jest ukryte ? Co masz na myśli że mogę wydawać się podejrzany ? ( poproszę o rozszerzenie tematu o user-agent jeśli można Smile
Odpowiedz
#36
Admin tego nie zobaczy nikt normalny nie zbiera tak szczegółowych danych.
Co do UA jak widzisz w tym temacie u wszystkich UA jest widoczny Twój nie co od razu zwraca uwage, na niektórych forach tez to widać i jak będzie naście postów z useragentem i twój bez to będzie się to rzucać w oczy.
Odpowiedz
#37
alek 95 jeśli boisz się że admin lub "ktoś " inny rozpozna cie po odcisku przeglądarki to użyj innej przeglądarki z inną konfiguracją niż domyślnej w systemieSmile polecam dodatek FireGloves
Kod:
http://fingerprint.pet-portal.eu/?menu=6
Odpowiedz
#38
zord napisał(a):Admin tego nie zobaczy nikt normalny nie zbiera tak szczegółowych danych.
Co do UA jak widzisz w tym temacie u wszystkich UA jest widoczny Twój nie co od razu zwraca uwage, na niektórych forach tez to widać i jak będzie naście postów z useragentem i twój bez to będzie się to rzucać w oczy.

Zord, sory ale ja nadal nie wiem co to jest ten UA i jak go ustawić aby mieć najpopularniejszy ?

Napisałeś że u wszystkich widać UA ale gdzie to widać ?

Edit: czy to chodzi o to że u mnie nie widać systemu i przeglądarki ? Jesli o to chodzi to co mi polecasz gdy dodaje wpisy na forach . Mam pisać z odkrytą przeglądarką i systemem ? To chyba i tak tylko admin może zobaczyć na innych forach czyż nie ?
Odpowiedz
#39
To jest identyfikator przeglądarki. U nas na forum w poście pod nikiem masz 2 ikonki system i przeglądarka jak klikniesz to możesz dowiedzieć się nieco wiecej.
Jeśli masz zamiar pisać na jakimś forum gdzie to jest widoczne i uchodzić za normalnego użytkownika to powinno to być widać.
W sumie to nie wiem co ty tam robisz że tak się ukrywasz, ale jeśli tylko spamujesz to bez znaczenia czy widać czy nie.
Odpowiedz
#40
Dzięki Zord już włączyłem i nie wiedziałem że takie są zasady ale dobrze wiedziec. Co do spamowania to juz pisałem wyżej że chcę założyć kilka nicków na jednym forum i to wszycho Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości