reset kodu do anti theft f-secure
#1
Witam,
mam mega problem, posiadam nokie 500, na której miałam ochronę F-Secure z Anti Theft. Telefon nie był jakiś czas uzywany, kodu zapomniałam ;/ Szukałam pomocy, ale to chyba za mądre dla mnie. Jak mogę zresetować kod do anti thefta?? Jeśli mogę to sama zrobić to proszę o instrukcje krok po kroku, bo już zgłupiałam Sad
System w telefonie to symbian bella refresh.
Z góry dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz
#2
Jeśli znasz angielski, najlepiej będzie porozmawiać z pracownikiem F-Secure na chacie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jakby co, to mogę to zrobić za Ciebie Wink

Właściwie już piszę z nimi Tongue
Podczas instalacji podałaś jakiś zaufany numer? Dzięki niemu można zresetować kod.

Cytat: Now when the phone is locked, you can send a text message to your locked mobile phone from the trusted number #UNLOCK#
Once the locked phone receives the text message it will resend a command that you need to reforward to the locked phone. That will unlock the mobile phone


Czyli w skrócie - wysyłasz z zaufanego numer wiadomość o treści #UNLOCK#, zablokowany telefon wyśle komendę na zaufany numer i tę komendę musisz wpisać na zablokowanym telefonie.
Odpowiedz
#3
Chyba bedzie z tym problem, ja w miedzyczasie zmieniałam umowe u operatora i dostałam nowa kartę sim, niby ten sam numer, ale lipa tefon sie blokuje Sad wiesz co mozna z tym zrobic? Czy twardy reset pomoze?
Odpowiedz
#4
Jeśli możesz go wykonać, to tak, powinien pomóc.
Odpowiedz
#5
najlepiej do nich zadzwoń. Będzie szybciej :-) Tel to 223561946, Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
gdzie wysłać tą komendę #UNLOCK# na jaki numer? bo jak na zaufany to nie działa, i z zaufanego na mój też nie idzie
Odpowiedz
#7
Czyli w skrócie - wysyłasz z zaufanego numer wiadomość o treści #UNLOCK#, zablokowany telefon wyśle komendę na zaufany numer i tę komendę musisz wpisać na zablokowanym telefonie.
Pass your

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości