AV zuzycie zasobow
#1
Cytat: Używam Aviry Personal i wolę ją nawet od Premium
?
Odpowiedz
#2
zbycho napisał(a):
Cytat: Używam Aviry Personal i wolę ją nawet od Premium
:shock


jaki shock Jurek zawsze miewa dziwne pomysły dla inny w pierwszej chwili nie zrozumiałe. pozdro
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
polak900 napisał(a):
zbycho napisał(a):
Cytat: Używam Aviry Personal i wolę ją nawet od Premium
:shock


jaki shock Jurek zawsze miewa dziwne pomysły dla inny w pierwszej chwili nie zrozumiałe. pozdro


Co tu jest do zrozumienia. Avira Personal jest darmowa. Nie muszę się martwić, że skończy się licencja. Guard i bazy wirusów są te same a obciążenie kompa i netu znacznie mniejsze od Premium. W połączeniu z bardzo dobrym firewallem z HIPS, który chroni również pocztę, niczego mi więcej nie trzeba. No chyba, że dostałbym darmową licencję na NODa na rok lub dwa Smile
Odpowiedz
#4
Jurek napisał(a):Co tu jest do zrozumienia. Avira Personal jest darmowa. Nie muszę się martwić, że skończy się licencja. Guard i bazy wirusów są te same a obciążenie kompa i netu znacznie mniejsze od Premium.


1. Trudno żeby obciążała net skoro nie ma skanera HTTP i ochrony poczty
2. Jakim cudem wersja Free mniej obciąża kompa od Premium skoro ma te same właściwości co wersja płatna? Możesz to jakoś sensownie wytłumaczyć?
Odpowiedz
#5
Pablosss napisał(a):Jakim cudem wersja Free mniej obciąża kompa od Premium skoro ma te same właściwości co wersja płatna? Możesz to jakoś sensownie wytłumaczyć?


Jeżeli używasz Premium, to zainstaluj sobie teraz Personal a zobaczysz, że jest znacząca różnica w obciążeniu. Prawdopodobnie wynika to z większej ilości modułów (WebGuard, MailGuard) i dodatkowych opcji w programie.

Dozamet1 napisał(a):
czullo napisał(a): Pojawil sie finalny Online Armor Free 3.5.0.9 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



I gdzie jest ta wersja?Ten link nie działa!


Pobieranie Online Armor Personal Free 3.5.0.9 - Final nie działa na wszystkich stronach.
Wczoraj z ciekawości zainstalowałem wersję 3.5.0.6 i komputer się bez przerwy restartował. Musiałem wejść w trybie awaryjnym i wyinstalować to cudo.
Odpowiedz
#6
Cytat: Poniewaz komponent WebGuard zabiera najwiecej jakies 50 mb ram

I to jest obciazenie?.50 MB więcej?.Przy dzisiejszym sprzecie.To jakiś zart,chyba.
Odpowiedz
#7
mi web guard nie zjada nawt 8MB a przy skanowanie okolo 15-18MB
Odpowiedz
#8
To watek o FW a nie o AV, prosze nie robic na przyszlosc niepotrzebnych Off-topow.
Przenosze.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości