Postawienie strony na blogspot/wordpress - jak?
#1
Witam. Chciałbym utworzyć darmową, wysoko pozycjonowaną, stronę. Nie bedzie to jakaś komercja czy coś, tylko strona o charakterze bloga, nie przynosząca mi żadnych zysków.

Da się coś takiego łatwo i szybko utworzyć?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
Darmowa + szybko zrobić = da się.
Darmowa + wypozycjonowana + szybko = nie da się.

Pozycjonowanie to proces powolny i żmudny. Zresztą, z własnych doświadczeń wiem, że pozycjonowanie "na chama" może ale nie musi wcale dać rezultatów i to wieczne kombinowanie. Co pozycjonuje? Treści.. treści, kontent i tyle. Zakładasz bloga, piszesz i o ile to jest coś wartościowego, to Google samo to zauważy.
Odpowiedz
#3
powiedzmy, że utworzylem bloga na blogspocie, napisałem kilka wpisów i przestałem.

Usuną po jakimś czasie czy tak będzie wisieć?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Tak będzie wisieć i wisieć. Pewnie usuną, po x latach.
Daj na PW adres to obadam Smile
Odpowiedz
#5
Jeszcze nie utworzyłem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
I niestety nie założę. Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
Powiedz czemu ;(?
Odpowiedz
#8
Brak możliwości technicznych - nie da się założyć konta Google, potrzebnego do założenia bloga na blogspocie, bez włączonego Javascriptu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
A co to niby za problem ten javascript włączyć???
Poruszać się po internecie z wyłączonym JSem to masochizm...
Odpowiedz
#10
W internecie mam cały czas włączony ten Javascript, tylko chciałbym na czas tworzenia bloga go wyłączyć.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Nie pytam po co... na to nie ma słówFacepalm
Odpowiedz
#12
W Google chrome pasku adresu wpisz chrome//pluginsi sobie wyłącz Wink
Odpowiedz
#13
Dlatego niedawno pisałem, że ma chyba mnóstwo problemów wynikających z osobistego niezaangażowaniasię w ich rozwiązanie.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#14
Dobra, nie ma co się nad tym rozwodzić Smile


Dodano: 04 lut 2014, 0:51

tommyklab napisał(a):Dlatego niedawno pisałem, że ma chyba mnóstwo problemów wynikających z osobistego niezaangażowaniasię w ich rozwiązanie.


Ja wiem jak się go wyłącza, tylko problem w tym, że z wyłączonym JS nie da się założyć konta google. I tyle Smile Zresztą mi nie zależy na blogu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
Plati napisał(a):W internecie mam cały czas włączony ten Javascript, tylko chciałbym na czas tworzenia bloga go wyłączyć.


W internecie masz włączony, gdzie tam możesz największy syf zebrać (tu akurat powinno być to wyłączone, albo kontrolowane), a na czas tworzenia bloga nie możesz włączyć, na chwilę?

Dziwny jest ten świat...

Cytat: Ja wiem jak się go wyłącza, tylko problem w tym, że z wyłączonym JS nie da się założyć konta google. I tyle Smile Zresztą mi nie zależy na blogu.


Sam sobie odpowiadasz Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#16
tommyklab napisał(a):
Plati napisał(a):W internecie mam cały czas włączony ten Javascript, tylko chciałbym na czas tworzenia bloga go wyłączyć.


W internecie masz włączony, gdzie tam możesz największy syf zebrać (tu akurat powinno być to wyłączone, albo kontrolowane), a na czas tworzenia bloga nie może włączyć, na chwilę?


Tak, wiem że to dziwne. PS: Zza TORa też się nie da zalozyc bloga
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#17
Ale po za zza Tora? Zdjęcia pedo tam zamieszasz? Że musi być Torr?

Sorry, że tak ostro, ale to jest ciekawostka, normalny blog chcesz mieć i zaraz Torr...

Nie wiem, nie znam Cię, jesteś paranoikiem ? ktoś cię śledzi, prześladuje/prześladował?
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#18
Po co Ci tworzyć w ogóle bloga skoro chcesz to robić tak full-super-hiper anonimowo?
Łącz się przez VPNa, zmień useragenta i wyłącz ciasteczka. JS może sobie być włączony.
Odpowiedz
#19
tommyklab napisał(a):Ale po za zza Tora? Zdjęcia pedo tam zamieszasz? Ze musi być Torr?


Nie Smile Musi być anonimowo.

Cytat: Po co Ci tworzyć w ogóle bloga skoro chcesz to robić tak full-super-hiper anonimowo?
Łącz się przez VPNa, zmień useragenta i wyłącz ciasteczka. JS może sobie być włączony.


OK, może tak dam radę założyć. Zna ktoś jakiegoś dobrego i darmowego?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#20
Plati napisał(a):
tommyklab napisał(a):Ale po za zza Tora? Zdjęcia pedo tam zamieszasz? Ze musi być Torr?


Nie Smile Musi być anonimowo.

Pytam się dlaczego? Jakie treści tam zamieszczasz że sie tego wstydzisz, boisz?

Strona bloga, to nie warez, czy coś innego, nie masz czego się obawiać... Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości