Wolny start komputera i przeglądarki.
#41
Przy próbie zapisania fix.reg wyskakuje to:
This file contains characters in Unicode format which will be lost if you save this file as an ANSI encoded text file.
Czy to ma związek z tym,że w tej chwili nie ma w nazwach informacji o rodzaju dokumentu ?


Dodano: 02 lut 2014, 22:23

FSS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Komputer niby czysty,ale dziwi mnie ciągle przeskakująca-zmieniająca miejsce na pulpicie ikona Firefox.
#42
No tak system w wersji eng. spróbuj zainstalować XP Service Pack 3 wraz ze spolszczeniem zobaczymy co to da może wiele spraw się wyjaśni po instalacji jeśli pójdzie,strzelam tak bo nigdy nie miałem wersji eng.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak więc to co podałem to nawet nie stosuj,nie jestem w posiadaniu obcojęzycznej wersji fixa.
#43
Jak wspomniałem wyżej nie ma także w nazwach dokumentów: .rtf,.txt
Czy Service Pack nałoży się na obecny i nie muszę już nic odinstalowywać(bo mam właśnie SP 3)?
#44
Musisz spróbować nie próbowałem tego nigdy w taki sposób

Ale wiem że było nieoficjalne MUI kiedyś do xp,musisz poszukać.

Poza tym tak jak napisałem już to wcześniej darował bym sobie z tym systemem,więcej problemów jak pożytku.
#45
Czy przy tej konfiguracji sprzętowej jest sens zmieniać system na nowszy?
#46
A jaka jest konfiguracja sprzętowa ?
#47
Intel Q9300
4 GB RAM
#48
Buu przecież spokojnie windowsa 7 możesz zainstalować a nawet i windows 8.1 i ty się jeszcze zastanawiasz Smile

Poza tym wsparcie dla tego systemu się kończy w tym roku 8 kwietnia,tak więc po tym okresie będzie dziurawy jak serGrin
#49
Zastanawiałem się bo wiem,że nowsze systemy wykorzystują więcej pamięci,a czasami lubię w coś zagrać(choć za bardzo nie ma na czym-9600GT).
Dzięki za pomoc i rady.


Dodano: 02 lut 2014, 23:02

Czytałem wczoraj,że jakaś firma będzie wspierała XP do maja?2015,ale wiadomo bez wsparcia producenta będzie słabo.
#50
Łukasz napisał(a):Czytałem wczoraj,że jakaś firma będzie wspierała XP do maja?2015,ale wiadomo bez wsparcia producenta będzie słabo.

Microsoft będzie wspierał XP do czerwca 2014 roku. Po tym okresie nie będzie już łatek bezpieczeństwa, czyli system stanie się dziurawy jak sito.
Łukasz napisał(a):nowsze systemy wykorzystują więcej pamięci,a czasami lubię w coś zagrać

XP fatalnie zarządza czterema gigabajtami RAM. Zacznijmy od tego, że system nie wykrywa całej pamięci, tylko około 3 GB. Powinieneś natychmiast przejść na nowy system.
#51
To czytałem:
"Po tej dacie [8 kwietnia - red.]Windows XP nie będzie dalej wspieranym systemem operacyjnym. Aby pomóc organizacjom w dokończeniu ich procesu migracji Microsoft będzie nadal dostarczał sygnatury złośliwego oprogramowania i i silnik dla użytkowników Windows XP do 14 lipca 2015 roku"
Co do pamięci to wiem że nie widzi 4 GB,ale mam wątpliwości czy pad od X360 będzie działał na 64 bitowym systemie,bo chyba nie,jednak nie jest to warunek konieczny.
#52
Sygnatury są mało ważne,jak już to powinni wspierać wszelkie formy zabezp. np.w postaci łat systemu.
#53
I jeszcze to:
Oczywiście Microsoft nie odmówił sobie jednocześnie przypomnienia, że korzyści zapewniane przez program antywirusowy zainstalowany w systemie operacyjnym pozbawionym wsparcia technicznego są mocno ograniczone, ponieważ hakerzy będą się starali szybko wykorzystać każdą wykrytą lukę.


Dodano: 02 lut 2014, 23:24

A to z forum:
1.
Microsoft Security Essentials to jakiś żart. Nie tylko że nic nie wykrywa, to jeszcze mocno spowalnia system. Jedynym działającym antywirusem w tle za free........... jest AVAST reszta to badziewie typu spyware
2.
Wszystko fajnie, gdyby nie to, że Microsoft Security Essentials to SPYWARE !!! Wystarczy przeczytać kawałek licencji dot. prywatności; dowolne dane z komputera mogą być ściągane z komputera na serwery MS - także dane osobowe, pliki z dysku, adresy i zawartość odwiedzonych stron, zrzuty z pamięci itp
#54
Łukasz napisał(a):Intel Q9300
4 GB RAM
Zmień system na nowszy, nie ma się nad czym zastanawiać Wink
#55
Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Dobranoc wszystkim.(chyba mózg mi się zlasował po 3 dniach) Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości