Całkowita zmiana wyglądu systemu Windows 7
#1
Witam, chciałbym całkowicie zmienić wygląd Windows 7 i dopasować go pod swoje potrzeby. Nie ukrywam, że znudził mi się aktualny wygląd znacie może jakieś programy do zmiany wyglądu ikon itd. ?
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#2
No to Windows 8.1 i już będzie całkiem inny wygląd.
Odpowiedz
#3
Gdyby to było takie proste bym dawno już tak zrobił mam Windows 7 od prawie 3 lat i działa bardzo dobrze nie chce nowego tylko nowy wygląd Smile
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#4
Ja rozumiem personalizować środowisko graficzne w niektórych dystrybucjach Linuksa, ale jeśli chodzi o Windowsa, to już dawno nie słyszałem, ani nie widziałem żeby ktoś się bawił w zmianę wyglądu wybiegającą poza możliwości zmian systemowych Wink W sumie nawet by mi się nie chciało. Może poniekąd dlatego, że Windows sam w sobie, jako system stworzony dla milionów użytkowników, nie może być przecież uciążliwy w pracy. W pracy z okienkami. Ale oczywiście pamiętam jak kiedyś się z tym kombinowało...

PS
Przepraszam za marginalne poruszenie właściwego tematu - powinienem się uczyć na jutrzejszy egzamin. To najlepszy moment na dyskusje Grin
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#5
ollek22 napisał(a):Witam, chciałbym całkowicie zmienić wygląd Windows 7 i dopasować go pod swoje potrzeby. Nie ukrywam, że znudził mi się aktualny wygląd znacie może jakieś programy do zmiany wyglądu ikon itd. ?


Ikony można zmieniać podmieniając odpowiednie pliki systemowe. Najprostszą zmianą jest wgranie innego stylu. Tu masz duży wybór:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak się instaluje zewnętrzne style:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przed wszelką zabawą w zmiany proponuję zrobić sobie kopię systemu.
w10 - OSArmor + Simplewall
Odpowiedz
#6
Dzięki, a znacie jakieś dobre paski zadań?
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#7
Zawsze możesz też sięgnąć po Rainmeter - może nie tyle do kompleksowej zmiany wyglądu, ale do jego oryginalnego urozmaicenia z pewnością Wink
Odpowiedz
#8
Dzięki o to mi chodziło Wink
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości