Promocja Outpost Security Suite Pro za darmo na rok
#1
Cytat: Outpost Security Suiteto najnowsza wersja pełnego, kompleksowego pakietu bezpieczeństwa, który posiada moduł antywirusowy, moduł ochrony przed oprogramowaniem szpiegowskim (anty-spyware) oraz dwukierunkową zaporę osobistą (Firewall). Ponadtoaplikacja posiada funkcje ochrony aplikacji zainstalowanych na komputerze oraz moduł ochrony proaktywnej, blokując i uniemożliwiając rozprzestrzenianie nieznanych dotąd infekcji. Aplikacja zbudowana jest w oparciu o unikalną technologię HOST PROTECTION, która w przypadku wykrycia niedozwolonej operacji blokuje potencjalny atak i powiadamia użytkownika o zaistniałej sytuacji. Program posiada również możliwość blokowania dostępu do plików i folderów oraz blokowania dostępu do urządzeń USB. Przekonaj się jak skutecznie program OUTPOST SECURITY SUITE chroni TWÓJ KOMPUTER, instalując wersję testową.

Społeczność ImproveNet jest tworzona przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Obecnie dzięki współpracy z wszystkimi użytkownikami ze społeczności ImproveNet, Agnitum udostępnia ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł.

Outpost Security Suite wykorzystuje również nową metodę identyfikacji zainstalowanych na komputerze użytkownika programów. Poprzez sprawdzanie certyfikatów poszczególnych programówOutpost Security Suite rozpoznaje, które aplikacje wymagają połączenia internetowego do prawidłowej pracy i automatycznie tworzy odpowiednią regułę, ograniczając w ten sposób interwencję użytkownika do minimum.


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kod aktywacyjny do wpisania na stronie:
8IJDI-G2KWK-4SG8S-8SWGS-GWG5X

Dla nie znających rosyjskiego przetłumaczony formularz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


VMware Player, Windows 8 Pro x86. Ktoś to samo?

PS
A chciałem wrzucić screeny nowej wersji PeerBlock''a Tongue

EDIT: No niestety, system nie wstaje po poprawnej instalacji OSSP. Dostaje BSODa przy uruchamianiu, więc zakładam że jakiś sterownik się wysypał...
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#3
Jeżeli ktoś nie jest w stanie skorzystać z promocji mam 3 klucze.
Odpowiedz
#4
Ja mam taki lekko śmieszny problem a mianowicie problem z otwieraniem kurnik.pl trwa to dość długo w przeciwieństwie do sytuacji z innymi security.
Ma ktoś pomysł czemu tak się dzieje problem tylko na kurniku .Dodam ,że problem występuje tylko na firefox/palemoon.
Odpowiedz
#5
Dusiek napisał(a):Ja mam taki lekko śmieszny problem a mianowicie problem z otwieraniem kurnik.pl trwa to dość długo w przeciwieństwie do sytuacji z innymi security. Ma ktoś pomysł czemu tak się dzieje problem tylko na kurniku .Dodam ,że problem występuje tylko na firefox/palemoon.


Czy gry na kurniku nie wymagają javy? Może to "sprawdzanie" javy tak długo trwa?
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#6
narvego napisał(a):Czy gry na kurniku nie wymagają javy?

Teraz już nie.
Odpowiedz
#7
Nie mam zainstalowanej javy bo bo mi tego k......a nie potrzeba,a problem jest irytujący i występuje tylko na firefoxie i jemu podobnych.
Odpowiedz
#8
Sprawdź, czy wyłączenie filtrowania WWW rozwiązuje problem. Jeśli tak, to dodaj domenę kurnik.pl do listy wykluczeń.
Odpowiedz
#9
A jak z wydajnością?
"Jak to mówi premier Pawlak - uszczknąć sobie"
Norton ConnectSafe®
Odpowiedz
#10
nikita napisał(a):VMware Player, Windows 8 Pro x86. Ktoś to samo?

Co prawda 8.1 x64 ale przy VMWare Player brak problemów.
PC: Fedora 20 | Windows 8.1 | Outpost Security Suite Pro (firewall) + Panda Cloud Antivirus
NB: GhostBSD
Odpowiedz
#11
Czy aby na pewno warto instalować ten program?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tu wypada najgorzej...
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#12
Ceniłem sobie Outposta ze względu na jego "paranoidalność". W trybie interaktywnym, w zależności jeszcze od ustawień, uruchamianym aplikacjom zgodę trzeba wyrażać na wiele rzeczy. Nie tylko w kwestii ruchu przychodzącego, wychodzącego, nasłuchiwania na porcie itp., ale też dostępu do dysku, plików systemowych, podmiany bibliotek, kontrolek i nie wiadomo czego jeszcze. Z biegiem czasu stało się to jednak uciążliwe, zwłaszcza przy instalacji bardziej rozbudowanych programów. Klikanie kilkanaście razy "zezwól" to codzienność w tym trybie. Mysz się nie prześlizgnie? Może ewentualnie jakaś bardzo sprytna... Wink

Trybu automatycznej kreacji reguł nie próbowałem, ale ponoć istnieje kilkadziesiąt tysięcy gotowych szablonów dla najbardziej znanych aplikacji, i społeczność Outposta wciąż tworzy nowe. Jeśli chodzi o wydajność, to na netbooku (1,5 GHz, atom, 2gb ram, win8) nie przymulał jakoś bardziej niż np. AVG IS 2014.

O wykrywalności nie będę się wypowiadał, bo celowo jej na próbę nie wystawiałem. Ale aplikację mogę polecić jako wartą siebie, zwłaszcza z promocji. Może gdyby nie niedawna promocja na AVG to znów bym się skusił i na tą w tym temacie Smile Pewnie kiedyś do niego wrócę.
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz
#13
I znowu: AVG też sobie ludzie chwalą, ale wg testów to kolejna czarna owca, chyba że tylko na takie testy trafiam Tongue . Wedle uznania zatem działajcie...
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#14
Używam OSS pro 8.1 na kompie z XP i sprawuje się całkiem fajnie (zużycie procka śladowe, RAM około 35-60MB w zależności od procesu). OSS stoi na ręcznych ustawieniach i mam włączone filtry URL (genialnie wycinają reklamy) - neta nie muli i mogłem całkowicie zrezygnować z AdBlock''a który bardziej obciążał mi Liska.
Ktoś ma wiedzę czy jest dostępna wersja OSS 9 PL??

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

| na pokładzie: Panda Free + W8FC
Odpowiedz
#15
Na razie nie ,ale to wina polskiego dystrybutora produktów Agnitum .
Odpowiedz
#16
Kolejna promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#17
LowcyGier napisał(a):Kolejna promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promo code: EG897-U6FV4-8CCG8-GWS44-AXT2F

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości