Podpowiedzi wyszukiwarki google gdy jestem zalogowany do google
#1
Witam.

Nie zauważyłem tego wcześniej, ale gdy jestem zalogowany do usług Google, to podczas wpisywania w wyszukiwarkę Google początków liter, oprócz standardowych podpowiedzi, wyskakują też moje wcześniejsze wpisywane wyrazy jako podpowiedzi. O ile te pierwsze są OK, to tych drugich chciałbym się pozbyć.

Jak to zrobić?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
To może być związane ze zmianami w usługach Google...tu jest coś o tym

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza tym...wyłącz podpowiedzi i autouzupełnianie w opcjach Wink
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Wejdź tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

kliknij na Wyłącz a następnie kliknij na usunąć całą z tekstu powyżej.
Wyczyść też cache przeglądarki.
Odpowiedz
#4
Nic to nie dało. Dalej moje poprzednie wpisy wyszukiwarka Google pokazuje (na niebiesko).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
No to spróbuj najpierw wyczyścić dane przeglądarki (1) a następnie "odptaszkuj" opcję 2.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Nic to nie dało. Nadal pojawiają sięte podpowiedzi tylko wtedy, gdy jestem zalogowany do gmaila. Gdy nie jestem zalogowany, to sie nie pojawiaja, co jest dziwne, bo usunalem cala historie google z konta.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#7
A wyłączyłeś Historię?
Odpowiedz
#8
Historię google tak.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
Plati daj nick do Skype to zadzwonię do Ciebie ^^
Hmm to jest jedna z tych sytuacji, kiedy Google pokazuje swoje pazury...
Odpowiedz
#10
Plati...a próbowałeś po prostu wyłączyć automatyczne logowanie do gmaila? To wielka trudność wpisać użytkownika i hasło, kiedy sprawdza się swoja skrzynkę?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości