Problem z funkcja Przywracania systemu
#1
Witam

Gdy chce użyć funkcji Przywracania systemu w Windows 7 x64 to po ponownym uruchomieniu systemu pojawia się taki oto błąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

próbowałem z trybu awaryjnego, ale również ten błąd się pojawia.
Skoro jest taka funkcja w systemie to chce żeby działał jak powinna
Odpowiedz
#2
U mnie zawsze działała, może usunąłeś ją z dysku, albo coś.
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#3
Nie usuwałem tej funkcji z systemu zastanawia mnie to dlaczego nie działa i co jest tego powodem.
Odpowiedz
#4
Nie tyle sama funkcja została usunięta, co punkt przywracania. Spróbuj wybrać inny i sprawdź, czy nadal występuje ten sam błąd.
Odpowiedz
#5
Zrobiłem specjalnie punkt przywracania i dalej ten sam błąd się pojawia
Odpowiedz
#6
Jakie oprogramowanie zabezpieczające masz zainstalowane?
Odpowiedz
#7
Mieszałeś coś z partycjami jakimś programem?
Odpowiedz
#8
Użyj tego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MKS_VIR

Odpowiedz
#9
Używam Eset Smart Security v7 i nic nie robiłem z partycjami na dysku. Usunąłem Eseta, a błąd i tak się pojawia.
Odpowiedz
#10
Hmm... niech pomyślę.

Sprawdź czy usługa VSS (Volume Shadow Copy, czyli Kopiowanie woluminów w tle) ma typ uruchamiania "ręczny".

Używasz programów do "tuningowania" systemu, np. TuneUp?
Odpowiedz
#11
Żadnych tego typu programów jak TuneUp nie używam gdyż nie widzę potrzeby.

Miałem usługę "Kopiowania woluminów w tle" ustawioną w tryb |Automatyczny" przestawiałem w tryb "Ręczny" i nadal ten sam błąd.
Odpowiedz
#12
Motyla noga!

Hmm... jeśli mnie pamięć nie myli, to korzystając z płyty instalacyjnej Windows można przywrócić system. Możesz sprawdzić czy to zadziała?
Odpowiedz
#13
Uruchamiając Przywracanie systemu z płyty instalacyjnej Windows 7 x64 również nie działa ten sam błąd.
Odpowiedz
#14
Rozumiem że dążysz za wszelką cenę do przywrócenia systemu ?
Można wiedzieć jaki jest tego powód,w dziale pomoc po zainfekowaniu masz do wykonania działania.

Poza tym jeśli już dążysz do tego przywrócenia to sprawdzałeś czy w menu start > uruchom i po wpisaniu komendy msconfig zakładka ogólne masz wybór uruchomienia normalny czy uruchomienie diagnostyczne,jeśli jest diagnostyczne przywracanie wtedy jest w ograniczonym stanie i się nie wykona.

Następnie widoczne są też błędy:
Description: Przywracanie systemu zostało nieoczekiwanie zakończone z powodu utraty zasilania lub błędu programu. Informacje dodatkowe: (ComboFix created restore point).

tak więc nie mam pojęcia co się tutaj stało.
Odpowiedz
#15
Chciałem żeby ta funkcja działała tak jak powinna, a nie działa i chciałem dojść dlaczego tak jest żadna przerwa w dostawie energii elektrycznej nie miała miejsca.

Miałem w trybie Normalnym nie diagnostycznym uruchamiany system.
Odpowiedz
#16
a próbowałeś jeszcze trybu Napraw z poziomu płyty z systemem Windows 7 ?
Odpowiedz
#17
Tak i również nie działała ta funkcja. Zresztą sprawa nieaktualna
Odpowiedz
#18
Odkopuje temat by nie zakładać nowego znowu wystąpił ten sam problem. Za bardzo nie wiem co przyczyniło się do ponownego wystąpienia błędu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości