Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron
Jak będzie promo na urodziny albo jakaś wyprzedaż to wtedy sobie kup czasem można kupić dożywotnią za grosze, a było kilka dobrych sytuacji kiedy można było kupić w okazyjnej cenie program.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Było, teraz ciężko bo sporo wzrosła cena bazowa i nawet zniżka nie pomaga. Kody na eneba i innych pewnie z Rosji, ale jak widać poniżej 120 nie kupi. Jeszcze trochę poszukam, a może się coś trafi.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Jak zdążysz to jeszcze dzisiaj jest promocja tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na wszystkie wersje.
Czasem takie promocje przedłużają. Dziś kupiłem wersję rodzinną za 59 zł.
Odpowiedz
Kurde nie mam paypal bo skasowałem kiedyś, pamiętam tą stronę, że to właśnie na niej jest najtaniej.

Serio przy rejestracji trzeba podać numer telefonu?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Przy rejestracji nie trzeba podawać telefonu. Sprawdź tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 
Zamawiasz program w czasie promocji i z tą ceną płacisz później, są różne formy płatności.
Odpowiedz
Łoo matko. Zaryzykowałem i założyłem konto o raz zapłaciłem wirtualną kartą. Teraz najlepsze.. zły kod... coś mi nie pasowało i okazało się, że oni Ci zakładają konto na adguard pod podany email!
uzupełnienie:
1. nie udało się bez podania telefonu, coś sobie wygenerowałem więc olewka
2. w licencji widnieje informacja, że koszt zakupu to około 670 rubli, więc ekstra 330 dopłaty.
3. wszystko działa i mam nadzieję, że tak zostanie, starą licencję sobie zostawię na czarne dni
4. wyszło mnie coś z prowizją 59 zł, więc uważam że to dobra cena

Najlepsza ciekawostka przychodzi na email od allsoft, (bo dawno tego nie widziałem), twoje hasło w tekście wiadomości do konta!
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
Ja nie polecam pełnej wersji.

Jak miałem desktopową na macu - robiła problemy w appkami electronowymi (np. authy, slack itd.) - bez powodu potrafiły wisieć na 100% CPU. Długo nie mogłem dojść co było winne.. wystarczyło wyłączyć adguarda.

Na Windowsie cyrki z drukarką domową łączoną po sieci - myślałem, że to jej sterowniki, ale to była wina desktopowego adguarda.

Na androidzie pełna wersja z włączonym filtrowaniem wszystkich appek + DNS = jednak zauważalny wpływ na baterię (mówią, że to nie on, ale co innego widziałem). Zamiast tego lepiej ustawić DNS adguarda w ustawieniach systemu (prywatny DNS) + przeglądarka z wbudowanymi blokadami lub coś, co obsługuje takowe rozszerzenia (np. samsung browser + dodatek adguardowy, stary, ale działa).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości