Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron
Nie wiem od czego to zależy. Przeglądarki czy aplikacji?
Firefox z tym webowym Adguard Web Filter start przeglądarki jest dość długi, spowalnia.
Na Operze bez problemu, szybko się otwiera.

ps. Jest nowa wersja Adguard Web Filter 6.0.194.1008
Odpowiedz
Nowy na forum więc witam wszystkich.
Trafiłem tu właśnie po informacjach o Adguard Wink
Wczoraj kupiłem wersję premium bo spora przecena się zrobiła. Mam już wersję na androida od 2 tygodni.
Zmieniłem z używanego wcześniej pluginu FF uBlock i na razie sprawuje się OK.
Odpowiedz
Witajcie
Ile czeka się na przysłanie klucza? Kupiłem adguard 03.05 i jeszcze nic nie przyszło na email- płaciłem przelewem.
Odpowiedz
Przychodzi od razu. Sprawdź spam.
Odpowiedz
Wszędzie (spam inne zakładki, i przeszukiwanie poczty "szukajką") brak, poczta gmail
Odpowiedz
Pytanie. Jakim przelewem płaciłeś? Ja płaciłem przelewem paypal, więc wszystko trwało 10 sekund, ale jak zrobiłeś przelew bankowy zagraniczny to możliwe jest że to jeszcze trwa.
Odpowiedz
Zwykły przelew wysłałem. Dostałem email automatyczny że w ciągu 48h dostanę klucz więc sprawa się wyjaśniła
edit:
nr doszedł czyli dni wolne księgowanie przelewów tradycyjnych w banku zrobiło swoje. Pytanie odnośnie wersji na androida nr przypisany jest do telefonu czy po zmianie telefonu mogę aktywować program na 2 nowym telefonie (usuwając ze starego program oczywiście)
Odpowiedz
@piotrasta
Tak możesz to zrobić za pomocą panelu na ich stronie Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
dzięki
Odpowiedz
Adguard udostępnił testową wersję wtyczki dla przeglądarki Edge.

Cytat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Obrazek: 13855288?v=3&s=40]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

released this 4 hours ago
We have done a massive refactoring in order to port Adguard to Microsoft Edge. Now we need to test it for some time to make sure that nothing is broken for other platforms.
Adguard for Microsoft Edge browser:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

So, we have finally ported Adguard browser extension to Microsoft Edge. However, we cannot yet publish it to Windows Store (as we don't see such option in developer dashboardSmile). Hence, in order to install it you should make some changes to your Edge configuration.
Minimum supported Edge version is 38.14352.1002.0.
This means, that you should be on Insider Preview Windows version.
  1. Go to "about:flags" page.
  2. Turn on "Enable extension developer features".
  3. Unpack edge extension archive.
  4. Open Edge settings -> Extensions.
  5. Click "Load extension" button and choose unpacked extension folder.
  6. That's it, I hope you'll like it!
Known issues:
  1. Integration mode is not working yet.
  2. "Export" function crashes Edge.
  3. Adguard browser menu looks bad as we cannot control menu container size and shape.

Więcej informacji i pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ostatnio dodali nowy filtr dla przeszkadzajek, a wersja na androida w edycji testowej wprowadza nieco zmian do ssl - ma być szybsza obsługa. Moim zdaniem jest, bo mam, sprawdzałem i faktycznie jest na plus. Inna sprawa, że ostatnio wyłączyć filtrowanie ruchu z aplikacji, bo niektóre nie działały. Np. taki amazon kindle odmawiał połączenia.
Odpowiedz
Miałem AdGuard na smartfonie z Androidem....miałem, bo już nie mam a przyczyną było dziwne opóźnianie we wczytywaniu stron, czasem wręcz wczytywanie zatrzymywało się całkiem. To było na tyle irytujące, że odinstalowałem AG i nie mam nic teraz takiego. Pozbyłem się wtedy jednego problemu...powstał kolejny, bo trudno o jakiś podobny bloker dla mobilnych przeglądarek.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ja bym na Twoim miejscu spróbował bety, być może będziesz miał lepsze odczucia.
Poza tym, jest jeszcze AdAway... ale biorąc pod uwagę, że sieć przechodzi na SSL, raczej niewiele będzie dawał - reklamy serwowane przez javascript i https bez problemu obejdą filtrowanie na poziomie samych tylko hostów.
Odpowiedz
Panowie, mam zainstalowany Adguard Desktop jakie filtry macie włączone ?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Polski, Angielski (Reklamy)
Malware Domain(Czarne listy złych stron)
Adblock Spyware filter(elementy szpiegujące)
Social Media (Ficzery lubie to)
Anti Adblock killer(Wyłącza banery anty blokerowe)
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Dziękuję

Pozdrawiam
Odpowiedz
Wyszła nowa wersja Adguarda dla iOS, w edycji Pro pojawiło się filtrowanie wszystkich aplikacji bez używania serwerów DNS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Wyszła, korzystam namiętnie od dłuższego czasu na iPhone SE. Cieszy nawet zmniejszony rozmiar apki, bo mam najuboższą (XD) wersję telefonu z 16 GB pamięci. Każde 10 MB to miejsce na 3 fotki Wink albo dwie piosenki z Apple Music.
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz
Wyszła wersja z dużą liczbą zmian 2.9.7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zauważyłem, że nie ma problemu z https i nie krzyczy o certyfikat oraz dodano wyjątek dla "Extended Validation SSL ". Bardzo fajne zmiany na plus jak dla mnie.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
u mnie nie idzie tej wersji wgrać. Zgłosiłem do supportu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości