Jaką na tę chwilę ściągnąć przeglądarkę na androida?
#1
Cześć jaką na tę chwilę ściągnąć przeglądarkę na androida? Którą polecacie? Co myślicie o najnowszym FF?
Odpowiedz
#2
FF to dla mnie tragedia. Po prostu bardzo źle korzysta mi się z tej przeglądarki i tyle.

Osobiście polecam Next Browser - bardzo szybka przeglądarka, prosta i intuicyjna. Ma super czytnik RSS.
Ewentualnie Dolphin Browser z dodatkiem Jetpack.
No i Chrome też jest niezły, ale wkurza mnie, że nie ma opcji dopasowania tekstu.
Jeśli chcesz postawić na lekkość, to wybierz Boat Browser Mini. Korzystałem z niej na starym telefonie i była bardzo dobra.

Ja bym wybierał z tych czterech Smile
Odpowiedz
#3
Chrome. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#4
ktośtam napisał(a):Tyle w temacie.

Haha, nie wydaje mi się Grin Chrome żadnym cudem nie jest. Fakt, jest szybki, ale poza tym niczym się nie wyróżnia. No może poza wielkim rozmiarem i miłością do zużywania RAM-u. Ma mało opcji, zniknęły gesty przechodzenia do następnej karty (było coś takiego w starszych wersjach), brakuje opcji "zamknij"... Na nowych urządzeniach działa dobrze, ale na tych z niższej półki szybkością nie grzeszy.
Odpowiedz
#5
Słowo klucz: synchronizacja.
Czyli Chrome...
I tyle w temacie... Grin
Odpowiedz
#6
Zdanie klucz: @bit używa Firefoksa.
Czyli jest kilka opcji...
Temat owarty Wink
Odpowiedz
#7
Hmm nie używam FF na androidzie. Na win 8.1 x64bit owszem ale na androidzie nie.Po prostu chciałem się dowiedzieć co myślicie o najnowszym FF 26 na andka bo podobno zaszły w nim korzystne zmiany. I przy okazji czy sa jeszcze jakieś inne przeglądraki godne polecenia, których nie znam. Ostatecznie wybrałem, Dolphin Browser z dodatkiem JetPack na androida.
Odpowiedz
#8
Ja używam Firefox''a na androidzie Suspicious Cenie sobie jego obsługę JS, i innych interaktywnych bajerów, czego nie zauważyłem w Chromie, Operze mini etc.
0x DEADBEEF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości