Fałszywy trial reset do aviry dla tych co sobie chcą po prze
#1
Plik znajduje się tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trial Reset.rar

Skan virustotal:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


dawno nie było takiej zabawy to macie pobawcie sięSmile

Oczywiście uważajcie co robicie z tym plikiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
po co robic jakies trial resety skoro mozna zdobyc klucz za darmo na 3 miesiace w promocjach
Odpowiedz
#3
prosta odpowiedź
trial daje ci możliwość używania programu w nieskończoność a klucz jest na 3 miesiące
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
tyle że trial resety mają bonusa w środku Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
oto tu chodzi właśnie Plati
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Wszystkie antywirusy których dotyczą reset triale, traktują je jako wirusy. Podobnie jest z blokowaniem stron przez AV (np. Kaspersky) na których są keye. Jest to jeden ze sposobów walki z piractwem. W 99% to nie jest wirus.
Odpowiedz
#7
jurek to jest wirus sprawdziłem
po za tym na stronie forum wszyscy piszą że to trojan, a człowieka który to badziewie wstawił wywalili
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):tyle że trial resety mają bonusa w środku Tongue


Na ogol programy ktore nazywane sa potocznie ''lekarstwami'', cracki, plik do podmiany oryginalnego pliku wykonywalnego, etc, etc - zawieraja jakis bonus. Nie koniecznie musi to byc faktycznie cos groznego, jednakze zastosowanie czegos takiego wiaze sie z kompletnym ''rozszczelnieniem'' danej aplikacji czy programu. Odnoszac sie do przykladu - program niektorym dobrze znany Malware Defender - jedna z grup crakerow, opracowala plik, sluzacy podmianie oryginalnego pliku .exe MD. Konsekwencje ktore opisywal xiaolin - tworca programu Malware Defender, na forum Wilders: wieszanie aplikacji, wycieki pamieci, bledy wewnetrzne powodujace zwiekszenie I/O danych, etc, etc.
Program moze dzialac, bedzie nam sie wydawac ze jest ''na zewnatrz'' wszystko OK, jednakze jego skutecznosc i stabilnosc jest na poziomie krytycznym!
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
Tak dla scisłości istnieje dzuiałający trial reset do najnowszej avirki,bez syfu .........serio
Odpowiedz
#10
na stronie dla "szaleńców" Smile
Odpowiedz
#11
"na stronie dla "szaleńców" "

Dokładnie czullo dokładnie
Odpowiedz
#12
Creer napisał(a):
Plati napisał(a):tyle że trial resety mają bonusa w środku Tongue


Na ogol programy ktore nazywane sa potocznie ''lekarstwami'', cracki, plik do podmiany oryginalnego pliku wykonywalnego, etc, etc - zawieraja jakis bonus. Nie koniecznie musi to byc faktycznie cos groznego, jednakze zastosowanie czegos takiego wiaze sie z kompletnym ''rozszczelnieniem'' danej aplikacji czy programu. Odnoszac sie do przykladu - program niektorym dobrze znany Malware Defender - jedna z grup crakerow, opracowala plik, sluzacy podmianie oryginalnego pliku .exe MD. Konsekwencje ktore opisywal xiaolin - tworca programu Malware Defender, na forum Wilders: wieszanie aplikacji, wycieki pamieci, bledy wewnetrzne powodujace zwiekszenie I/O danych, etc, etc.
Program moze dzialac, bedzie nam sie wydawac ze jest ''na zewnatrz'' wszystko OK, jednakze jego skutecznosc i stabilnosc jest na poziomie krytycznym!


w 95% tak jest. Zdarza sięteż (ale to przypadki 1 na milion aplikacji), że po scrackowaniu aplikacja działa lepiej niż oryginał Smile

ale większość przypadków jest tak jak Creer opisujesz Smile czullo pewnie wchodzisz na tpb:shy:
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
Obym nie znalazł na forum linków do strony dla "szaleńców". Cool
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#14
Zgadzam się zLunaticdreamsem i Czullo.
Reset Trial, to nie jest typowy crack, tylko programik, który resetuje datę dni do testowania. Większość tych softów nie wywiera szkodliwego wpływu na antywirusa. Nie namawiam oczywiście ale żeby się przekonać, czy stanowi zagrożenie trzeba przetestować. Dla mnie jest jasne, że jeżeli na Virustotal takie antywiry jak GData, Kaspersky, Nod i Norton nie wykrywają w tym pliku wirusa, to jest on czysty a wykrywanie go przez Avirę jest zabiegiem antypirackim lub fałszywką. Stawiałbym raczej na pierwszą możliwość Smile
Odpowiedz
#15
Jurek napisał(a):(...)Dla mnie jest jasne, że jeżeli na Virustotal takie antywiry jak GData, Kaspersky, Nod i Norton nie wykrywają w tym pliku wirusa, to jest on czysty a wykrywanie go przez Avirę jest zabiegiem antypirackim lub fałszywką. Stawiałbym raczej na pierwszą możliwość Smile


Zapominasz o zagrozeniach typu 0-Day Threats. Takie zagrozenia moga pojawic sie w sygnaturach okreslonych AV dopiero po pewnym czasie. Tak samo jak to bylo w przypadku msas2009.exe (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) - 4/39 AV. Kto by wtedy przypuszczal ze to zagrozenie, przeciez ani cyt. "Gdata, Kaspersky, Nod" nie wykryly w tym pliku wirusa. Wyjatkiem byl jeden jedyny Norton z Twojej w/w listy. Ale to przeciez nadal o niczym nie swiadczy - wg Twojego toku rozumowania.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#16
Serafin napisał(a):Obym nie znalazł na forum linków do strony dla "szaleńców". Cool

Sreafin nie znajdziesz
Jurek napisał(a):Zgadzam się zLunaticdreamsem i Czullo.
Reset Trial, to nie jest typowy crack, tylko programik, który resetuje datę dni do testowania. Większość tych softów nie wywiera szkodliwego wpływu na antywirusa. Nie namawiam oczywiście ale żeby się przekonać, czy stanowi zagrożenie trzeba przetestować. Dla mnie jest jasne, że jeżeli na Virustotal takie antywiry jak GData, Kaspersky, Nod i Norton nie wykrywają w tym pliku wirusa, to jest on czysty a wykrywanie go przez Avirę jest zabiegiem antypirackim lub fałszywką. Stawiałbym raczej na pierwszą możliwość Smile

Zgadzam się z tobą Jurek ,ba jeśli już ktoś musi być "nielegal"to tylko trial resety,pozatym jak można komuś udowodnić że zresetował triala?Np do defensewalla też wyszedł taki programik,i nie czyni szkody dla tego softu,przyznam się szczerze że testowałem parę antywirusów dłużej(zanim znalazłem stronki z promocjami)i w każdym przypadku użycia trial reseta nie zauważyłem zadnych błedów ze strony oprogramowaniaw którym cofało się triala
Odpowiedz
#17
Trial reset a crack to dwie rozne rzeczy Smile Trial resety nie ingeruja bezposrednio w kod programu, co najwyzej modyfikuja pewne wartosci w rejestrze dzieki ktorym po kazdym zbootowaniu kompa licznik jest na 30/60/360 dni, natomiast crack to juz typowa modyfikacja pliku .exe
Odpowiedz
#18
Najlepiej to oszukać avast! Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#19
Creer napisał(a):
Jurek napisał(a):(...)Dla mnie jest jasne, że jeżeli na Virustotal takie antywiry jak GData, Kaspersky, Nod i Norton nie wykrywają w tym pliku wirusa, to jest on czysty a wykrywanie go przez Avirę jest zabiegiem antypirackim lub fałszywką. Stawiałbym raczej na pierwszą możliwość Smile


Zapominasz o zagrozeniach typu 0-Day Threats. Takie zagrozenia moga pojawic sie w sygnaturach okreslonych AV dopiero po pewnym czasie. Tak samo jak to bylo w przypadku msas2009.exe (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) - 4/39 AV. Kto by wtedy przypuszczal ze to zagrozenie, przeciez ani cyt. "Gdata, Kaspersky, Nod" nie wykryly w tym pliku wirusa. Wyjatkiem byl jeden jedyny Norton z Twojej w/w listy. Ale to przeciez nadal o niczym nie swiadczy - wg Twojego toku rozumowania.


Wrzuciłem z ciekawości reset trala Nortona na Virustotal:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Norton go nie wykrywa ale Avira, a-squared i Ikarus widzą w nim wirusa. Tak więc antywirusy generujące stosunkowo dużo fałszywek traktują tego tupu programy jako wirusy. Testowałem tego reset triala i na pewno jest czysty.
Odpowiedz
#20
ten wstawiony przeze mnie reset trial jest wirusem nie FP, to jest pewne
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości