niewidzialna aplikacja
#1
Witam,

Podczas korzystania z NERO, w okienku w którym mam wybrać wybrane pliki do zgrania na płytę, pojawia się m.in. do wyboru aplikacja Youtube Downloar HyP6T2, jednak gdy wchodzę do folderu w którym ona się znajduje (w tym wypadku moje dokumenty)nie ma takiej aplikacji , a podczas szukania plików wyszukiwarka jej nie znajduje.Jakby nie istniała. Tak samo mam z plikiem od konfiguracji o nazwie desktop.

Czy ta aplikacja i plik w ogóle istnieją? Czy powinnam się niepokoić? (Wirusy to chyba nie są, bo skanowałam komputer i nic nie wykryto)

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów i potem wrzuć ten plik na virustotal skoro nero go widzi to na pewno jest na dysku
Odpowiedz
#3
włączyłam tą opcję, nic nie znajduje. totalny brak. ;/
Odpowiedz
#4
Spróbuj totalcomanderem on pokazuje wszystkie ukryte pliki nawet te których nie widać przez zwykły explorer z włączoną opcją pokazywania ukrytych plików
Odpowiedz
#5
A jak też nie, to ściągnij dystrybucję Linuksa na LiveCD, uruchom, sprawdź i usuń co trzeba.
Kilka razy nie mogłem usunąć wirusa, więc włączyłem Ubuntu, poszperałem na dysku, znalazłem i usunąłem.
Odpowiedz
#6
adam_993 napisał(a):A jak też nie, to ściągnijdystrybucję Linuksa na LiveCD,uruchom, sprawdź i usuń co trzeba.

Chyba tego nie rozumem,( mam Win Xp ) ale w porządku, dziękuję za pomoc.
Smile
Odpowiedz
#7
To taki Linuks, tyle że nie trzeba go instalować. W czasie uruchamiania ładuje się (dosłownie) do pamięci RAM i nie używa dysku.
Odpowiedz
#8
Możesz dać screen z okna Nero w którym pokazuje Ci się ta opcja?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#9
bardzo proszę
Odpowiedz
#10
raven napisał(a):bardzo proszę


Ale tu nic nie ma.
Odpowiedz
#11
juz jest Smile

P.S. czy również moge poprosić o zajrzenie jescze do tego temtu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Napisałam nowy post i chciałabym coś więcej widzieć, zwłaszcza że mam jutro wizyte w serwisie i nei chce aby mnie łatwo spławionoWink
z góry ślicznie dziękuję Smile
Odpowiedz
#12
Prosze podac pełna nazwe tej aplikacji.Z tego co potrafie odczytać to jej niepełna nazwa to
youtube downloadhyp6t2_c...a to moze być problem(mozliwa infekcja).Plik moze miec ustawiony atrybut systemowy i wtedy samo uruchomienie pokazywania plików ukrytych nic nie da.Trzeba jeszcze wyłaczyc krycie plików systemu i właczyc pokazywanie folderów systemowych lub w wierszu poleceń zdjac atrybuty.

Co do drugiego problemu to problem techniczny i jeśli komp ma plomby to pozostaje serwis.
W zadnym wypadku nie ma to zwiazku z jakimkolwiek wirusem.Mozna taki wprawdzie napisać poniewaz wiele części komputera jest programowalnych ale to wymagało by napisania nowego "sterownika" pod konkretny sprzęt.
Odpowiedz
#13
Bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, ze zdołam to usunąć

Życzę miłego dnia Smile

P.S. Usunęłam aplikacje Wink
Odpowiedz
#14

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości