Arcabit Internet Security
(30.05.2020, 13:30)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po dzisiejszej aktualizacji Windows 10, mks nie ładuje się , lub ładuje się w nie skończolność ... Sad

Jednak się załadował po 5 uruchomieniach laptopa

Nie mamy żadnych zgłoszeń dotyczących problemów po aktualizacji (w szczególności do wersji W10 2004). Możemy prosić o wygenerowanie i przesłanie audytu systemu?
Odpowiedz
Poszedł


To nie jedyny błąd po tej aktualizacji, podczas wpisywanie pinu z 5 cyfr to przy wpisaniu 3 liczb automatycznie,, wciskał,, się enter i za uja nie dało się zalogować, musiałem w inny sposób się zalogować. 
Jak odblokować pin bo jest zablokowany? 
Takich błędów nie było w W7
Odpowiedz
Dziękujemy. Postaramy się jak najszybciej odpisać (chociaż już pewnie w poniedziałek). A co do samego W10 v2004 to pojawiają się już w Sieci informacje ze świata o problemach z dźwiękiem i poprawnym zamykaniem systemów po aktualizacji. Lista pewnie będzie się wydłużać Smile
Odpowiedz
Ej!
To ja dziękuję Smile

Na dobrych programach piszą że bloothu też ma problem
Odpowiedz
A to ci niespodzianka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Ciekawe kiedy zareagują na mojego maila że mają otwartego gita Grin

No proszę Safegroup jeszcze trzyma formę Smile Chwilę po moim powyższym komentarzu dostałem odpowiedz na zgłoszenia gita Grin
Odpowiedz
(24.04.2021, 18:05)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe kiedy zareagują na mojego maila że mają otwartego gita Grin

No proszę Safegroup jeszcze trzyma formę Smile Chwilę po moim powyższym komentarzu dostałem odpowiedz na zgłoszenia gita Grin

Trzyma trzyma  Cool Dzięki za info  Beer Beer Beer
Odpowiedz
(24.04.2021, 18:21)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(24.04.2021, 18:05)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe kiedy zareagują na mojego maila że mają otwartego gita Grin

No proszę Safegroup jeszcze trzyma formę Smile Chwilę po moim powyższym komentarzu dostałem odpowiedz na zgłoszenia gita Grin

Trzyma trzyma  Cool Dzięki za info  Beer Beer Beer

Sobota jest! Kto normalny w sobotę siedzi w robocie?  Lol A nowa strona ładna, ładna. Niebo a ziemia w stosunku do poprzedniej.
Odpowiedz
(24.04.2021, 18:32)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sobota jest! Kto normalny w sobotę siedzi w robocie? ....

Zgłosiłem w piąteczek Grin
Odpowiedz
(24.04.2021, 18:35)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(24.04.2021, 18:32)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sobota jest! Kto normalny w sobotę siedzi w robocie? ....

Zgłosiłem w piąteczek Grin

No ale odpisują w sobotę po 19  Lol Każda szanująca się firma w weekend ma wywalone na zgłoszenia, dopiero w poniedziałek przychodzą ludzie, kawka, prasówka... i dopiero wtedy odpisują. Albo nie.  Lol Taki np. x-kom, o!  Cool
Odpowiedz
(24.04.2021, 18:32)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sobota jest! Kto normalny w sobotę siedzi w robocie?  Lol A nowa strona ładna, ładna. Niebo a ziemia w stosunku do poprzedniej.

A dziękujemy, nam też bardzo przypasowała nowa strona  Cool

No i ad. 1 - my nie jesteśmy do końca normalni  Tongue
Odpowiedz
Ja też siedzę wyjątkowo dzisiaj i jutro w robocie. Smile
Strona bardzo fajna. Smile
Odpowiedz
(24.04.2021, 20:16)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja też siedzę wyjątkowo dzisiaj i jutro w robocie. Smile
Strona bardzo fajna. Smile

No cóż - służba nie drużba, my robimy 24/7  Smile
Odpowiedz
Wygląda interesująco, a z ostatnich nowości interesująco dla mnie wyglądają te dające dodatkową kontrolę użytkownika nad dostępem do urządzeń (funkcje anty-logger) i uruchamianiem procesów (anty-exe).

Cytat:Kontrola urządzeń USB – kontroluje wszystkie podłączane do komputera urządzenia USB i pozwala na decydowanie, które urządzenia zostaną zainstalowane, a które zostaną zablokowane.
Kontrola urządzeń multimedalnych – moduł kontroluje dostęp aplikacji do urządzeń multimedialnych (kamera, mikrofon) – pozwala na tworzenie reguł dostępu.
Kontrola aplikacji – pozwala na tworzenie reguł kontrolujących uruchamiane w systemie aplikacje. Analizuje ścieżki aplikacji oraz ich linie poleceń.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ten nowy Arcabit to przecież kopia mks.vir 2020. Szkoda interfejs mógł całkiem inaczej wyglądać ?
Odpowiedz
Witajcie Smile

W październiku 2018 roku pojawił się post odnośnie różnic między programami mks_vir a Arcabit:

Cytat:Arcabit
Inny system werfikacji licencji serwer-klient
Bardziej rozwinięty system kontroli rodzicielskiej
Trochę w inny sposób działające Usługi

MKS
Szyfrowane dyski
Już niebawem nowy moduł kontroli urządzeń USB
Różnice w konsoli Administracyjnej
Kilka innych zmian które pojawią się w najbliższej dużej aktualizacji


Czym obecnie różnią się te rozwiązania?
Czy jest jakiś jasny podział typu mks do domu, Arcabit do pracy?
........................

Ponawiam pytanie: czy te programy różnią się jakoś znacznie, czy są to zmiany kosmetyczne?
...
Odpowiedz
(22.06.2021, 19:11)preter napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witajcie Smile

W październiku 2018 roku pojawił się post odnośnie różnic między programami mks_vir a Arcabit:

Cytat:Arcabit
Inny system werfikacji licencji serwer-klient
Bardziej rozwinięty system kontroli rodzicielskiej
Trochę w inny sposób działające Usługi

MKS
Szyfrowane dyski
Już niebawem nowy moduł kontroli urządzeń USB
Różnice w konsoli Administracyjnej
Kilka innych zmian które pojawią się w najbliższej dużej aktualizacji


Czym obecnie różnią się te rozwiązania?
Czy jest jakiś jasny podział typu mks do domu, Arcabit do pracy?
........................

Ponawiam pytanie: czy te programy różnią się jakoś znacznie, czy są to zmiany kosmetyczne?

Jak dla mnie to 1 właściciel co ma 2 marki i sam sobie robi konkurencję Smile obydwie firmy mają ten sam adres, obydwie mają pakiety av, is, szkoła etc.
Odpowiedz
(10.08.2021, 02:17)demisen napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak dla mnie to 1 właściciel co ma 2 marki i sam sobie robi konkurencję Smile obydwie firmy mają ten sam adres, obydwie mają pakiety av, is, szkoła etc.

Różne firmy stosują podobne strategie, szczególnie widoczne w branży kosmetycznej/drogerii.
Osobiście preferowałbym usadzić MKSa do końca i rozwijać ArcaVir jako ArcaVir.
Odpowiedz
Bardzo bym chciał ,żeby MKS miał podobną szatę graficzną co kiedyś ,a dodatkowo dawny monitor,który sam odkreślał się w trayu. I Monitor zmian rejestru itp. Panowie zmieńcie szatę graficzną na tę z dawnych lat. Myślę ,że wielu klientów by powróciło . Chociażby mks_vir 2005 tamta szata była bomba . Ogólnie program był płynniejszy i cieszył ok. Warto by było zastanowić się nad wersją 2022 w innym kolorze i ogólnie interface'sie;p)
Odpowiedz
(06.09.2021, 12:42)nero469 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo bym chciał ,żeby MKS miał podobną szatę graficzną co kiedyś ,a dodatkowo dawny monitor,który sam odkreślał się w trayu. I Monitor zmian rejestru itp. Panowie zmieńcie szatę graficzną na tę z dawnych lat. Myślę ,że wielu klientów by powróciło . Chociażby mks_vir 2005 tamta szata była bomba . Ogólnie  program był  płynniejszy i cieszył ok. Warto by było zastanowić się nad wersją 2022 w innym kolorze i ogólnie interface'sie;p)

Różne mieliśmy interfejsy i różnie Klienci do nich podchodzili (włączając w to użytkowników, którzy najbardziej cenili sobie tryb tekstowy  Lol ). 

W każdym razie tak przy poniedziałku wrzucamy kilka skrinów z zabytkowych wersji  Wink


[Obrazek: 2006-arcavir-01.png]
[Obrazek: 2007-arcavir-01.png][Obrazek: 2008-arcavir-01.png][Obrazek: 2009-arcavir-01.png][Obrazek: 2010-arcavir-01.png]
[Obrazek: 2011-arcavir-01.png]

[Obrazek: 2012-arcavir-01.png]
[Obrazek: 2013-arcavir-01.png]
[Obrazek: 2014-arcabit-01.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości