Arcabit Internet Security
o kurcze to dziewczynki pracują w Arcabicie ? Pewnie w sekretariacie Tongue
Odpowiedz
To można je jakoś przetestować... test penetracji Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
(28.03.2020, 20:20)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To można je jakoś przetestować... test penetracji Grin

Ach ten Quassar Grin
Odpowiedz
Jak już do was dotrze, jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.
Odpowiedz
(29.03.2020, 07:29)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.

świete słowa Tongue
Odpowiedz
(29.03.2020, 07:29)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak już do was dotrze, jak bardzo poniżej poziomu tego forum jest ten wasz "żart", to po prostu usuńcie te posty... bo na chwilę obecną po prostu że-nu-a.

Współczuję tej śmiertelnej powagi w życiu, ale wiesz ze to niebezpieczne? Bo twój organizm zareaguje w końcu śmiertelnym szokiem na dobry dowcip Wink
Odpowiedz
A ja tam ciekawy jestem czy potrafią zrobić audyt systemu .... bo nie jestem seksistą że kobieta tyko na sekretarkę/suport..
Uważam że też potrafi facetowi w nie jednej dziedzinie dorównać.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Nie zdziwil bym się gdyby Kobiety były odpowiedzialne za mks_vir a ,,chłopcy,, za arcabit Smile
Odpowiedz
Czemu zmieniłeś "Ach ten Quassar" z Podbijam Grin
Wczoraj, 21:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1 godzinę temu przez LiberumVETO.)
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
nie zrozumiałem o co Ci chodziło Smile teraz wiem Grin
Odpowiedz
No muszę przyznać ,że program mocno poprawił swoją wykrywalność od tamtych lat. Co uważam jest na plus. Grin
Odpowiedz
Brawo dla Ciebie za informację...to jakieś własne testy?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
@ichito-nie bawie się we własne testy bo to bez sensu jest. Program x wykryje wirusa y nie i na odwrót za tydzień okazuje się ,że program z wykrywa a x i y już nie. Chodzę po różnych stronach -to jest optymalny test wg mnieTongueP)
Odpowiedz
Aktualnie jestem po reinstalacji Windows 7 i aktualizacji do 10. Wgrała mi się jakaś starsza wersja tej dziesiątki o nr 1511 (kiedyś, dawno aktywowałem 10 więc może dlatego). Po wyłączeniu systemowego Defendera wgrałem Arcabit. Kolejny dzień wszystko pracuje stabilnie. Jedyny zgrzyt to brak możliwości zainstalowania Safebrowser Arcabitu. Instalator uruchomiony z poziomu programu startuje, po czym wraca do początku, czyli pytania: "Czy zainstalować". Z drobnych kłopotów po aktualizacji do 10 wymienię jeszcze problemy z najnowszą wersją Thunderbirda - program się uruchamiał po czym jego okno zaczęło migać i znikać. Zainstalowanie starszej wersji rozwiązało problem. Wracając do Arcabitu i ich bezpiecznej przeglądarki - daruję sobie instalację. Wierzę, że sam program podstawowy będzie mnie chronić wystarczająco Wink
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
1511 to wersja sprzed 4,5 roku. od dawna nie ma łatek bezpieczeństwa. Wypadałoby przejść do 1809, albo pogodzić się ze zgrzytami z kompatybilnością nowszych programów.
Witamy na placu budowy Windows 10 Smile
Człowiek, któremu zazdroszczą najlepszych pomysłów na sygnatury...
Odpowiedz
Heh, pierdzielę to. Chodzi sprawnie i lekko. Zostawię to już tak jak jest.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Wracając do waszych postów Arcabita testowałem jakiś czas temu. Silnik bitdefendera robi swoje -na pewno poprawił wykrywalność.
A propos Windows 10- nie jestem jego fanem i na razie podziękuje . Osobiście wole starą 7-może już nie ma wsparcia ,ale wszystkie softy działają jak należy.Arcabit też chodził normalnie więc nie ma sensu zmieniać co cokolwiek.
Odpowiedz
(13.04.2020, 13:35)M'cin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

1511 to wersja sprzed 4,5 roku. od dawna nie ma łatek bezpieczeństwa. Wypadałoby przejść do 1809, albo pogodzić się ze zgrzytami z kompatybilnością nowszych programów.
Witamy na placu budowy Windows 10 Smile

Właśnie dzisiaj system mi się zaktualizował automatycznie. Instalacja Safe browser Arcabit ruszyła bez zgrzytów. Już wszystko na swoim miejscu.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
w mksie jak otworzysz interfejs to przy pomocy ESC zamkniesz interfejs
Odpowiedz
Arcabir wprowadziła nowe narzędzie/funkcjonalność w swoim programie:

[Obrazek: Arcabirnowafunkcja0.jpg]
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości