Arcabit Internet Security
Przeczytaj dokładnie screeny Smile Heurystyka wykryła i usunełą. Dopóki nie spróbowałem szyfrować ignorował tylko Smile
Odpowiedz
Ale co mnie interesuje Bitdefender, tu jest wątek Arcabit/MKS Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Dam ci zagadkę Wink Z jakich silników korzysta Arcabit/MKS? Wink
Odpowiedz
To że korzysta z silników BD, nie znaczy, że ma nie blokować.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Dokładnie można parę bajtów zmienić żeby apka była znowu nie uchwytna + dodatkowo zaciemnić. Jeśli apka jest nierozpoznana to wszelkie jej działania powinny być zablokowane.

Comodo sobie z tym radzi, jak i pewnie programy typu spyshelter też sobie z tym poradzą.

[Obrazek: 43xDa2g.png]
Odpowiedz
SpyShelter Premium nie reaguje ani przy odpaleniu ani przy szyfrowaniu pliku.
Odpowiedz
Może jest na białej liście Smile Sumy kontrolne by trza było zmienić żeby się dowiedzieć Smile
Odpowiedz
Dajcie mi tą zmodyfikowana próbkę to sprawdze to jak należy..
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Spyshelter nie widzi tych akcji nawet z opcją pytaj użytkownika. Będzie chronił dopiero jak się doda folder lub plik do chronionych. Dodatkowo zmieniłem też hash programu.
Odpowiedz
Ciekawe kiedy Arcabit pojawi się w nowej wersji ? bo od 2015 roku żadnych zmian nie ma. chyba jakieś 3 lata temu był konkurs na zaprojektowanie interfejsu i od tamtej pory cisza, sama strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też bez żadnych zmian. Arcabit beta ?
Odpowiedz
Wszystkie nasze pakiety są stale aktualizowane i rozbudowywane o nowe funkcje. Wszystkie nowości są publikowane w ramach standardowej procedury aktualizacyjnej i nie wymagają reinstalacji. Zatem stwierdzenie, że "żadnych zmian nie ma" jest - delikatnie rzecz ujmując - mocno chybione Smile
Odpowiedz
(07.12.2019, 02:05)paradise2010 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawe kiedy Arcabit pojawi się w nowej wersji ? bo od 2015 roku żadnych zmian nie ma. chyba jakieś 3 lata temu był konkurs na zaprojektowanie interfejsu i od tamtej pory cisza, sama strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

też bez żadnych zmian. Arcabit beta ?

Kolega nie wie że Arcabit dodał nowy mechanizm o nazwie : Roundkick ** , a co do interfejsu to nie gardzę obecnym , czy powinien być nowy ?***  To zależy od Arcabitu Smile

** może nie za często dodają nowe mechanizmy , ale + dla nich 
*** zawsze możesz pomóc Arcabitowi w nowym interfejsie
Odpowiedz
(07.12.2019, 12:48)Arcabit napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wszystkie nasze pakiety są stale aktualizowane i rozbudowywane o nowe funkcje. Wszystkie nowości są publikowane w ramach standardowej procedury aktualizacyjnej i nie wymagają reinstalacji. Zatem stwierdzenie, że "żadnych zmian nie ma" jest - delikatnie rzecz ujmując - mocno chybione Smile

I to mi bardzo odpowiada. Robicie swoją robotę konsekwentnie bez marketingowego szumu. Choć pewnie macie swoje kanały gdzie "szumicie" ale ja jako odbiorca końcowy nie jestem bombardowany jakimiś powiadomieniami , mailami i wskakującymi oknami reklamowymi.
Jednak cały czas można się przekonać, że ludzie kupują/oceniają oczami - jeśli nie ma widocznych zmian w wyglądzie okna programu, jeśli ma archaiczny wygląd to jednoznacznie program jest uznawany za przestarzały lub porzucony w rozwoju.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Co do reklam to jedynie widziałem w apkach na androidzie Tongue
Odpowiedz
Jeśli pojawią się, w oknie programu, jakieś znaczki fejsbukowe, małokonkretne wiadomości na mejla itd to ja nie będę współfinansować tego projektu. Toleruję tylko autorskie strony i blogi Smile Teraz jeś świetnie, jestem megazadowolony. Tak trzymać.
Post sprawdzony przez  Arcabit Internet Security
Odpowiedz
Zdecydowanie _nie_ planujemy spamowania użytkowników Smile Co do samego interfejsu, to zapewne w niezbyt odległej przyszłości przeprowadzimy akcję jego odświeżenia, ale bez zbędnej rewolucji i wywracania wszystkiego do góry nogami. Spore zmiany czekają jedynie moduł administracyjny w pakiecie Arcabit ale na to też przyjdzie czas.
Odpowiedz
Bardzo dobrze i tak trzymać. Smile

Jeśli chodzi o informacje odnośnie zmian w produkcie, to można na stronie prowadzić blog aktualizacji i tam poszczególne zmiany opisywać.
Odpowiedz
No musiałam Grin Humor nie opuszcza kolegów z Arcabit'u:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Urzekł mnie "imperatyw pracy zdalnej" Grin
Odpowiedz
Dzielny Arcabit Grin W takich miesiącach jak te to producenci AV  będą mieć więcej siana , chodzby dlatego że większość ludzi pracuje online  lub prowadzą wykład zdanego przedmiotu
Odpowiedz
(28.03.2020, 10:46)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No musiałam Grin Humor nie opuszcza kolegów z Arcabit'u: [...]

Hola, hola! A gdzie parytety? Powinno być "kolegów i koleżanek"  Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości