Promocja EaseUS Todo Backup Home
#1
Cytat: EASEUS Todo Backup to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. EASEUS Todo Backup umożliwia zachowywanie dowolnych plików, w tym również programów wraz z ustawieniami, które można w każdej chwili przywrócić po przypadkowym usunięciu, ataku wirusa lub w razie potrzeby powrotu do poprzedniej wersji.


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Nie ogarniam.. Przecież wersja Home zawsze była za free..
Real Time: Windows Defender, Online Armor Premium
On Demand: Malwarebytes Antimalware, Hitman Pro, EEK
Backup: EaseUS Todo Backup Free 5.0, FreeFileSync
Odpowiedz
#3
Wersja free nadal istnieje. Home posiada parę dodatkowych funkcji Smile

Kod:
http://www.todo-backup.com/home/home-backup/comparison.htm
Odpowiedz
#4
Pozwala na stworzenie bootującego krążka Live CD by można było wykonywać backupy poza systemowo
Odpowiedz
#5
Oczywiście się nie załapałem, bo przegapiłem, ma ktoś może zbędną licencję? Byłbym wdzięczny. Smile
Odpowiedz
#6
Kolejna promocja

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aby skorzystać z promocji wystarczy zainstalować i zarejestrować używając klucza:
Kod:
AX637-L7IZL-LEEYS-WB1K5-XBC8C

Instalator:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#7
EaseUS Todo Backup 7 Home za darmo MajorGeeks

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
Promocja z pierwszego postu jest ponownie aktywna.
Odpowiedz
#9
Dobrze rozbudowany i przede wszystkim szybki program do zrobienia Backupu. Smile
Odpowiedz
#10
Kiedyś zrobił mi kaszanę z partycjami, kolejność wpisów w MBR nie pokrywała się z faktycznym rozłożeniem partycji na dysku.
Odpowiedz
#11
Eugeniusz co nie oznacza wcale ze jest tak w każdej wersji i u wszystkich, przez jakiś czas na początku roku używałem tego programu niemal ze na codzien i nigdy nie było problemów. Wyjątki jednak się zdarzają i to przy każdym programie praktycznie może iść coś nie tak w każdej chwili i u każdego. Smile
Odpowiedz
#12
EaseUS Todo Backup Home v10.0 - kod bezpłatnej licencji i program do pobrania na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W mojej opinii to naprawdę przyzwoity program do backupu.
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#13
zeno06 dzięki za link Smile Przydał się!
Odpowiedz
#14
EaseUS Todo Backup Home ver 10.5 aktywne promo do 27 lipca

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości