F-Secure Internet Security
#1
Co myślicie o tym produkcie ?

Więcej :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
podobnie jak gdata zjada dosc sporo zasobow kompa
Odpowiedz
#3
używałem i nie jest tak źle dosyć sporo procesów uruchamia ale podczas pracy spowalniał mi kompa mniej od NODa najnowszego
Odpowiedz
#4
Witam.Nie wiem czy już to było ale firma F-Secure wypuściła nowy produkt F-Secure Internet Security Technology Preview 2009
Tu info idownload

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program jest w fazie beta lecz chodzi stabilnie i szybko jak na produkty F-Secure.Jeśli ktoś będzie używał jej to dostaję klucz na 6miesięcy za free czyli licząc od dziś aż do listopada

screeny

Okno główne

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ustawienia zaawansowane

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Statystyki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wszystkie wydarzenia

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Alert o znalezieniu Virusa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Procesy(Windows 7)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
podobno jest na silniku bitdefendera kaspersky ostatnio coraz więcej traci na rzecz bd najpierw g data teraz f-secure
Odpowiedz
#6
Myślę że to może być udany produkt bo zawsze produkty F-Secure u mnie były zbyt kobylaste<instalacja na xp> a tu albo ten produkt poprawili albo też 7 ma na to wpływ że nic nie muli?Ciekawe jak ze skutecznością.Poprzednia BETA miała 32procesy
Odpowiedz
#7
f-secure zawsze był dość skuteczny tylko dziwne rzeczy potrafiły dziać się w momencie wykrycia Tongue
Odpowiedz
#8
Birdefender znajduje się już w kolejnym wynalazku. GData, F-Secure i BULLGUARD.
Odpowiedz
#9
Te firmy tak robią bo kaspersky po mału się kończySmile. Coraz mniejsza wykrywalność, zasobożerność zmusiły te firmy do zmiany.
Odpowiedz
#10
medeis napisał(a):Te firmy tak robią bo kaspersky po mału się kończySmile. Coraz mniejsza wykrywalność, zasobożerność zmusiły te firmy do zmiany.


Nie wydaje mi się aby Bitdefender był skuteczniejszym antywirusem od Kasperczaka. Prawdopodobnie chodzi o co innego. Może jest zbyt drogi?. Online Armor AV+ też przeszedł na Ikarusa.
Co by nie mówić Kaspersky to nadal jeden z najlepszych AV i od wersji 8 nie jest zasobożerny, poza skanem i najwyższym poziomem ochrony.
Gdy testowałem KIS 2009 to na moim kilkuletnim blaszaku śmigał aż miło Smile
Odpowiedz
#11
Może tobie śmigał ale na ustawieniach podstawowych. Na maksymalnych nie jest już tak dobrze. W ostatnich testach na wykrywanie wirusów kaspersky też przegrywa.
Odpowiedz
#12
medeis napisał(a):Może tobie śmigał ale na ustawieniach podstawowych. Na maksymalnych nie jest już tak dobrze. W ostatnich testach na wykrywanie wirusów kaspersky też przegrywa.


Napisałem wyżej, że z wyjątkiem skanu i najwyższego poziomu ochronySmile
Jeżeli chodzi o testy, to z tym jest różnie. Są takie w których wypada znakomicie, bardzo dobrze lub nieco słabiej. Od lat utrzymuje jednak pewien poziom.
Nie jestem fanem Kasperskiego ale uważam, że nie należy pisać, że to beznadziejny antywirus.
Ja najbardziej polecam Avirę i Noda. Trzeba jednak przyznać, że KIS 2009 to najskuteczniejszy pakiet antywirusowy. Dobry antywirus i bardzo dobry firewall z HIPS.
Odpowiedz
#13
Czy jeżeli najnowszy F-Secure będzie na silniku BitDefendera to czy będzie wykrywał to samo co teraz wykrywa sam BitDefender (chodzi mi o bazę wirusów) ?
Odpowiedz
#14
tak.Tak samo jest z avirą i mcafee gw wykrywają to samo
Odpowiedz
#15
Super! Jak wyjdzie finalna wersja to na pewno ją zainstaluję. Wie ktoś może kiedy pojawi się wersja finalna F-Secure 2010 ?
Odpowiedz
#16
F-Secure Internet Security 2010 to kompleksowe rozwiązanie chroniące Twój komputer przed wszystkimi rodzajami zagrożeń - wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi i reklamowymi itp. Oprogramowanie zawiera także zaporę ogniową blokującą hakerom dostęp do systemu. Razem z najszybszą na rynku usługą aktualizacji (w oparciu o dane AV-Test.org) oprogramowanie F-Secure spełnia wszystkie potrzeby związane z bezpieczeństem używania domowego komputera.

Uwaga! Instalator pozwala też na instalację innego produktu: F-Secure Anti-Virus

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pakiet kompletnie inny niz poprzednie wersje.Wygląd uproszczony i co najważniejsze nie odczuwam jego pracy na moim kompie
Odpowiedz
#17
Jedzie na silniku Kaspra 2010 czy na Bitdefendera??Wink
Odpowiedz
#18
tego nie wiem
Odpowiedz
#19
F-Secure dobry produkt ale u mnie mulił. A na standardowych ustawieniach mało wykrywał Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#20
wygląd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości