F-Secure Internet Security
#61
Jak to w ogóle jest z tą wykrywalnością w F-Secure ? Jaki to poziom ? Zbliżony do Kasperskiego czy bardziej do Nortona ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#62
mbm86 napisał(a):Jak to w ogóle jest z tą wykrywalnością w F-Secure ? Jaki to poziom ? Zbliżony do Kasperskiego czy bardziej do Nortona ?


Kasperskiego Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
#63
nie ma już kasperskyego w w f-ecure nie ułożyło im się w małżeństwie Tongue
Odpowiedz
#64
Podczas Instalacji program pobiera aktualizację programu... Następnie prosi o Reebot(Instalacja trwała 2min).
Po uruchomieniu system razem z programem pobiera 31% RAM, a wykorzystanie processora nie przekracza 10%.
W systemie działa 9 procesów:
- F-Secure Internet Shield daemon
- F-Secure Anti-Virus Scanning Service
- F-Secure DLL Hosting Plugin
- F-Secure Seetings and Statistics
- F-Secure Mangament Agent
- F-secure ORSP Service
- F-Secure Scanner Manager
- Gatekeeper Handler II
- FSAV Handler.
Po uruchomeniu system pobiera aktualizacje bazy wirusów. Jego obecność nie wpływa na wydajność systemu.
Windows uruchomia się w 40s. I od razu jest gotowy do pracy. Do przeglądarki dodaję się Browsing Protection, który ocenia bezpieczeństwo strony,
np. na AntiVir-Polska.info pokazuje "Ta witryna jest:BEZPIECZNA"i nie wpływa na wydajność otwierania stron internetowych.
____________________

Interfejs został zmieniony, a ikonki odświeżone, teraz wyglądają efektywniej, ale najbardziej liczy się skuteczność
wykrywania zagrożeń.

Obsługa programu jest bardzo prosta, interfejs przejrzysty. Wszystko dobrze komponuje się z systemem.



Jak na razie to tyle... Zawsze możecie zadać pytanie to postaram się na nie odpowiedzieć.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#65
Teraz Bitdefendera, pewnie Kaspersky żądał wiekszej kasy za swój silnik odrumunówi wybraliBitdefenderaFinowieSmile
Odpowiedz
#66
COMODO LEAK TEST - 160/340
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#67
straight'' art napisał(a):COMODO LEAK TEST - 160/340


slaboWink
Odpowiedz
#68
A u Matouseca testowany jest?
Odpowiedz
#69
jeszcze nie ostatnio testowana wersja F-Secure w Matousecu bylo to F-Secure Internet Security 2008 8.00.101 12% Wink
Odpowiedz
#70
F-Secure Internet Security 2010 wydany

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#71
już od dawna było można pobrać
Odpowiedz
#72
Tak uruchamia chyba 6 czy 7 procesów...testowałem...taki ...bezpłciowy...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#73
Jednak jakoś mi nie przypadł do gustu więc moje testowanie nie trwało zbyt długo.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#74
To tak dłuzej go testowales niz ja u mnie od razu z hukiem wylecial jak skanowal mi 1 k plikow 5 min;/ zamulacz nr 1 lub 2
Odpowiedz
#75
F-Secure 2008 i 2009 strasznie muliły mi komputer. Na defaultowych ustawieniach mało wykrywały a jak się zmieniło ustawienia to nie można było surfować po necie Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#76
zbyszek napisał(a):F-Secure 2008 i 2009 strasznie muliły mi komputer. Na defaultowych ustawieniach mało wykrywały a jak się zmieniło ustawienia to nie można było surfować po necie Smile.


Po necie to się dało surfować z F-Secure ale usunięcie plików z pulpitu do kosza a potem otwarcie kosza w celu opróżnienia go z tych plików trwało wieki. Ot taki paradoks tego programu.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#77
No to u Ciebie nie było aż tak źle jak mogłeś buszować po necie Smile. Ja to czekałem i czekałem aż uruchomi się przeglądarka.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#78
zbyszek napisał(a):No to u Ciebie nie było aż tak źle jak mogłeś buszować po necie Smile. Ja to czekałem i czekałem aż uruchomi się przeglądarka.


Jednak dało się go "odczuć" w systemie. Kiedyś straight''arttestował F-Secure i w Comodo Leak Test wyszło mu 160/340. To ciekawe bo u mnie wczoraj wynik F-Secure wyniósł...50/340. Ustawiony na maks. poziomie
Dziwne. Ale faktem jest że program ten ma bardzo ubogie możliwości konfiguracyjne zwłaszcza jeżeli chodzi o firewalla. Niewiele tam można sobie "pogrzebać" Wink
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#79
Jak dla mnie to F-secure jest do bani Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#80
zbyszek napisał(a):Jak dla mnie to F-secure jest do bani Smile


Testowałem go wczoraj na tych 7 stronkach które podał polak900co Avast i Kaspersky wykrywały wszystko a on wykrywał tylko 3/7 i to dopiero po odpowiedniej konfiguracji. Dobrze że ściągałem te syfy przez piaskownicę więc raczej nic mi nie przelazło do systemu. Wysłałem nawet na VT te pliki co on nie wykrywał to się okazywało że tam nawet po 30 programów wykrywało syfa a on nic nie widział. Niby to tylko 7 plików które przetestowałem ale jak dla mnie to lipa zwłaszcza że aż tyle av wykrywało a on siedział cicho. Dobrze to o nim nie świadczy.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości