Jaki darmowy rezydentny antimalware.
#21
czullo napisał(a):To nic w porownaniu z Outpostem ktory rwie polaczenie co 5 minut przy uzywaniu p2p.


Używam Outposta wiele lat i nie przerywa mi żadnych połączeń również p2p. Mam słabe łącze 512 ale net chodzi znakomicie i ściągam z maksymalną możliwą prędkością 67.3 KB/s bez żadnych przerw.
Jest wielu takich userów jak ty, którzy rzucają takimi krótkimi zdaniami typu: Outpost przerywa połączenie, Nod przepuszcza wirusy jak sito, Avira sypie fałszywkami.
Przedstaw jakieś argumenty, screeny, przykłady a nie rzucaj głupkowatych tekstów.
Odpowiedz
#22
Spoko .. A-squared to ja uzywam na malware i jako alarm przeciwko wrednym stronkom. Jako AV wystarcza mi Avira, nawet jeśli czasem ma false-postitive''a. Jak sie skonczy okres trialowy - pozostane przy nim jako skanerze on-demand.
Odpowiedz
#23
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):To nic w porownaniu z Outpostem ktory rwie polaczenie co 5 minut przy uzywaniu p2p.


Używam Outposta wiele lat i nie przerywa mi żadnych połączeń również p2p. Mam słabe łącze 512 ale net chodzi znakomicie i ściągam z maksymalną możliwą prędkością 67.3 KB/s bez żadnych przerw.
Jest wielu takich userów jak ty, którzy rzucają takimi krótkimi zdaniami typu: Outpost przerywa połączenie, Nod przepuszcza wirusy jak sito, Avira sypie fałszywkami.
Przedstaw jakieś argumenty, screeny, przykłady a nie rzucaj głupkowatych tekstów.



prosze bardzo wejdz na forum outposta i w wyszukirawce wpisz: "Internet connection"zobaczysz jak wielu ludzi ma z tym problem, a co najsmieszniejsze taki problem ma juz miejsce bardzo dlugi czas i jakos programisci outposta nie potrafia go naprawic, i uprzedajac twojego posta probowalem juz wszystkich wzkazowek z tamtego forum i rezultat jest ciagle ten sam, co jakis czas outpost robi "black out" i nie mam internetu przez kilka(nascie) minut, jakos w zadnym innym firewallu nie mialem tego problemu, tylko w outposcie.
Odpowiedz
#24
Też słyszałem o kilku takich przypadkach!Jak widać każdy produkt ma jakiegoś buga!
Odpowiedz
#25
czullo napisał(a):prosze bardzo wejdz na forum outposta i w wyszukirawce wpisz: "Internet connection"zobaczysz jak wielu ludzi ma z tym problem, a co najsmieszniejsze taki problem ma juz miejsce bardzo dlugi czas i jakos programisci outposta nie potrafia go naprawic, i uprzedajac twojego posta probowalem juz wszystkich wzkazowek z tamtego forum i rezultat jest ciagle ten sam, co jakis czas outpost robi "black out" i nie mam internetu przez kilka(nascie) minut, jakos w zadnym innym firewallu nie mialem tego problemu, tylko w outposcie.


Możesz wejść na forum Comodo lub Online Armor i również wpisać "Internet connection" zobaczysz jak wielu ludzi ma z tym problem.
Możesz też na forum Aviry, Esetu, Kasperskiego i Nortona wpisać virus i też zobaczysz ilu ludzi ma z tym problem. To nie jest argument. Gdyby Outpost posiadał taką wadę na pewno bym go nie używał. Wiele czynników ma wpływ na płynność łącza i działanie zapory.
Odpowiedz
#26
Ja również używam Outposta i dużo ściągam z sieci P2P i nie spotkałem się NIGDY na moim PC z przyblokowaniem działania internetu. Owszem często Internet zdychał jak miałem NOD32. Proces EKRN.EXE bardzo starannie zamulał kompa i odcinał praktycznie dostęp do sieci. Z Outpostem nie miałem takich problemów.
Odpowiedz
#27
mrnikt napisał(a):Ja również używam Outposta i dużo ściągam z sieci P2P i nie spotkałem się NIGDY na moim PC z przyblokowaniem działania internetu. Owszem często Internet zdychał jak miałem NOD32. Proces EKRN.EXE bardzo starannie zamulał kompa i odcinał praktycznie dostęp do sieci. Z Outpostem nie miałem takich problemów.


Różne dziwne rzeczy dzieją się z programami i wiele czynników ma na to wpływ. U mnie Nod nie powoduje zwalniania netu i ściągania plików a z innymi antywirusami był problem Smile
Odpowiedz
#28
Jurek - wiem i rozumiem - różnie bywa, ale na forach dotyczących NOD-a jest o tym (EKRN.EXE) mowa. Jeśli EKRN.EXE otwiera sobie 3500 połączeń sieciowych to ja przepraszam Grin - ja zasłuzyłem na Avire i Outposta.
Odpowiedz
#29
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):prosze bardzo wejdz na forum outposta i w wyszukirawce wpisz: "Internet connection"zobaczysz jak wielu ludzi ma z tym problem, a co najsmieszniejsze taki problem ma juz miejsce bardzo dlugi czas i jakos programisci outposta nie potrafia go naprawic, i uprzedajac twojego posta probowalem juz wszystkich wzkazowek z tamtego forum i rezultat jest ciagle ten sam, co jakis czas outpost robi "black out" i nie mam internetu przez kilka(nascie) minut, jakos w zadnym innym firewallu nie mialem tego problemu, tylko w outposcie.


Możesz wejść na forum Comodo lub Online Armor i również wpisać "Internet connection" zobaczysz jak wielu ludzi ma z tym problem.
Możesz też na forum Aviry, Esetu, Kasperskiego i Nortona wpisać virus i też zobaczysz ilu ludzi ma z tym problem. To nie jest argument. Gdyby Outpost posiadał taką wadę na pewno bym go nie używał. Wiele czynników ma wpływ na płynność łącza i działanie zapory.


Ciekawe, tyle ze na firewallu COMODO lub ONLINE ARMOR nigdy nie mialem takiego przypadku zaniku neta, wszedlem z ciekawosci na te fora ale takiego problemu jak w otposcie nie widze ani na forum oa ani comodo, pozatym jesli dziala u mnie 10 firewalli a 1 nie dziala to chyba nie jest wina konfiguracji tylko bledu w danym programie.
Odpowiedz
#30
U mnie Outpostwersja 2,5 chodzila normalnie, ale teraz ta najnowsza 2009 powoduje u mnie zaniki netu co jakies 15 minut. Co ciekawe zainstalowalem Agnituma od razu po formacie. Na drugim kompie chodzil (bo juz go nie mamTongue) bardzo dobrze. Wiec to moze wina hardware? Sam nie wiem...
Odpowiedz
#31
taki Online Armor lub Comodo będzie działał na 99.9% maszyn, a outpost albo będzie działa albo nie 50-50, u mnie takie oprogramowanie jest przekreślone. Nie będę siedział dwa tygodnie na internecie szukając wskazówki dlaczego niby u mnie nie działa ( co śmieszne outpost jest płatny, rozumiem gdyby takie problemy miały miejsce w darmowym sofcie ) skoro pozostałe firewalle działają bez problemu. Gdybym kupił tego outposta to dopiero bym się rozwściekł.
Odpowiedz
#32
czullo napisał(a):taki Online Armor lub Comodo będzie działał na 99.9% maszyn, a outpost albo będzie działa albo nie 50-50, u mnie takie oprogramowanie jest przekreślone. Nie będę siedział dwa tygodnie na internecie szukając wskazówki dlaczego niby u mnie nie działa ( co śmieszne outpost jest płatny, rozumiem gdyby takie problemy miały miejsce w darmowym sofcie ) skoro pozostałe firewalle działają bez problemu. Gdybym kupił tego outposta to dopiero bym się rozwściekł.


No to zainstaluj sobie Plati OA i po włączeniu kompa idź na spacer. Gdy wrócisz, to może Winda zdąży się uruchomić Grin

Mam Outposta na blaszaku a córka na laptopie i wszystko super śmiga.
Najpierw przetestuj a potem wypisuj krytyczne uwagi.
Odpowiedz
#33
umiesz czytac ze zrozumieniem ? mialem outposta na kompie i wylecial po tym jak zaczal blokowac mi neta, i jak widac po wpisach nawet tutaj na forum to chyba jestes jedyna osoba ktora nie blokuje polaczenia, zreszta juz ci cos pisalem wejdz sobie na forum outposta zobaczysz ile ludzi ma ten problem. A co do Online Armor to nie wiem do czego pijesz mi sie uruchamia winda blyskawicznie. Moze jak masz jakiegos kompa z 1998roku to mozliwe ze wystepuja takie problemy u mnie z Online Armor jest wszystko ok, uruchamia sie rownie szybko co Comodo.
Odpowiedz
#34
Jurek napisał(a):No to zainstaluj sobie Plati OA i po włączeniu kompa idź na spacer. Gdy wrócisz, to może Winda zdąży się uruchomić Grin
(...)

Jurek napisał(a):(...)
Najpierw przetestuj a potem wypisuj krytyczne uwagi.

Zacznij sam stosowac sie do swoich rad.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#35
Creer napisał(a):
Jurek napisał(a):Najpierw przetestuj a potem wypisuj krytyczne uwagi.

Zacznij sam stosowac sie do swoich rad.


Testowałem Online Armor i w porównaniu z Comodo i Outpostem jest wyraźna różnica w szybkości uruchomienia systemu.
Jest to moja chyba pierwsza krytyczna uwaga (trochę żartobliwa) dotycząca OA a wynika z pojawiającego się po raz kolejny fanatyzmu. Najpierw dotyczącego Aviry a teraz OA Smile
Ręce opadają.
Odpowiedz
#36
Jurek musisz zmienić forum najlepiej na oficjalne Outposta i zacząć pomagać tym biednym ludziom który maja z nim problemy, bo sporo tych tematów jest i żaden z nich nie rozwiązany.
Odpowiedz
#37
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):taki Online Armor lub Comodo będzie działał na 99.9% maszyn, a outpost albo będzie działa albo nie 50-50, u mnie takie oprogramowanie jest przekreślone. Nie będę siedział dwa tygodnie na internecie szukając wskazówki dlaczego niby u mnie nie działa ( co śmieszne outpost jest płatny, rozumiem gdyby takie problemy miały miejsce w darmowym sofcie ) skoro pozostałe firewalle działają bez problemu. Gdybym kupił tego outposta to dopiero bym się rozwściekł.


No to zainstaluj sobie Plati OA i po włączeniu kompa idź na spacer. Gdy wrócisz, to może Winda zdąży się uruchomić Grin

Mam Outposta na blaszaku a córka na laptopie i wszystko super śmiga.
Najpierw przetestuj a potem wypisuj krytyczne uwagi.


co ja mam z tym wspólnego? Poza tym najnowsza wersja OA Free startuje tak samo szybko jak Firewall systemowy.
----
Jurek zacznij od siebie, zgrywasz bossa na tym forum, zacznij się sam stosować do swoich uwag, które nie są na miejscu, nie obrażaj innych ludzi.

Widać, że jesteś fanatykiem softu, którego obecnie używasz, zaprzestań tych praktyk.
Wpierasz ludziom że płatny Outpost nie powoduje problemów z internetem, Outpost jest tak dobry jak popularny w Polsce, jeśli miałbym wybierać co wybrać Comodo czy Outpost wybrałbym Comodo, mimo, że go nie lubię.

Płacić za soft, który sprawia tyle problemów to paranoja jakaś. Dlatego wolę darmówki, mają (o dziwo) mniej problemów niż płatne softy i są za darmo, przy okazji mogę pochwalić ich twórców.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
czullo napisał(a):Jurek musisz zmienić forum najlepiej na oficjalne Outposta i zacząć pomagać tym biednym ludziom który maja z nim problemy, bo sporo tych tematów jest i żaden z nich nie rozwiązany.


Każdy z nas orze jak może Smile
Ja sobie bardzo chwalę Noda i Outposta, których używam z przerwami od wielu lat. Niczego bardziej funkcjonalnego a zarazem skutecznego nie znalazłem a szukałem i testowałem przez kilkanaście lat.

Dla zaawansowanych i mniej leniwych użytkowników bardzo ciekawą propozycją jest bez wątpienia DefenseWall w połączeniu np. z Comodo i Avirą.

Nie chce mi się już prowadzić tej infantylnej, głupawej i złośliwej dyskusji.
Szanuje Twoje poglądy i nie zamierzam na siłę Cię uszczęśliwiać, czy przekonywać a Ty też nie musisz tego robić Smile
Odpowiedz
#39
ale ja nikogo nie uszczesliwiam ani nie przekonuje tylko zwrocilem uwage ze Iutpost teaz ma wady i to dosc powazne, nawet patrzac na wpisy na tym forum 1 osobie dobrze dziala (Tobie) 3 pozostale osoby mialy z tym problem, nie moze ze Outpost jest do niczego, ale w porownaniu z darmowymi firewallami sprawia o wiele wiecej klopotu a wrecz uniemozliwia korzystanie z internetu ( w moim przypadku ) ty pierwszy stwierdziles ze moje argumenty sa klamiwe i ze pomawiam Outposta.
Odpowiedz
#40
czullo napisał(a):ale ja nikogo nie uszczesliwiam ani nie przekonuje tylko zwrocilem uwage ze Iutpost teaz ma wady i to dosc powazne, nawet patrzac na wpisy na tym forum 1 osobie dobrze dziala (Tobie) 3 pozostale osoby mialy z tym problem, nie moze ze Outpost jest do niczego, ale w porownaniu z darmowymi firewallami sprawia o wiele wiecej klopotu a wrecz uniemozliwia korzystanie z internetu ( w moim przypadku ) ty pierwszy stwierdziles ze moje argumenty sa klamiwe i ze pomawiam Outposta.


To jest Twoje zdanie i jeszcze dwóch osób z naszego forum. Mnóstwo innych użytkowników łącznie ze mną jest innego zdania.
Ja musiałem robić format przez Comodo Firewall a nie piszę, że to awaryjna i zła zapora.
Przerabiałem już darmowe antywirusy oraz firewalle i nie zamierzam już do tego wracać Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości