Komputer uruchamiany pół godziny i wolne działanie.
#1
Witam, otóż mam taki problem iż.. no właśnie sam nie wiem. Po włączeniu zasilania aby uruchomić komputer trzeba ładnie sie wysilic. Wlacza sie jakby.. ale mamy widoczny tylko czarny ekran. Myslalem ze wina monitora ( szwankuje tez) ale .. no nie bo po restartach pojawia sie menu jak wlaczyc komputer tzn tryb awaryjny, normalny lub ostatnio dobrze dzialajaca konfiguracjaitp.. dopiero za entym razem sie uruchamia i mozna pracowac a ponadto przy rozruchu wyskakuje ze blad jest z "boot.ini" ale ta wiadomosc znika i komputer sie uruchomi normalnie lub pracuje ale nic sie nie dzieje.. Próbowałem formata wczesniej robic ale sie nie dalo bo nic sie nie dzialo po prostu nie dalo sie wlaczyc menu z ktorego sie komputer formatuje ale mysle ze jak juz komp w rozruchuj jest to bym dał rade zrobić ów formatale mysle z 2 strony ze nie w tym rzecz. Prosze o jakies rady, mozna sprawdzic jakims programem czy jakis podzespol szwankuje i co jest do wymiany bez zagladania do bebechow ? Chciałbym wiedzieć co mi w komputerze piszczy i co należy wymienić

Mam nadzieje że teraz jest troszke bardziej przejzyscie Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#2
Na początku popraw tekst, bo się czytać nie da....
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#3
Up Smile
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz
#4
po prostu jest napisane ze blad rozruchu i podana ów informacja a czarny ekran jest od razu po niej ewentualnie po tym jak wybiore w jakim trybie ma byc uruchomiony kompouter ( Od 3 dni nie odlaczam od zasilania komputera i nie mam problemow z uruchomieniem tylko pojawia sie ten blad ale sie komputer wlacza).
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości