Promocja CCleaner Professional
#21
[quote="Waves"] No i prestiż Cool
Odpowiedz
#22
Dzisiaj przy próbie aktualizacji do nowszej wersji wywaliło, że licencja nie jest ważna.To się panowie tym prestiżem nacieszyliśmy. Craze
Odpowiedz
#23
u mnie działa na wersji 4.06 Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#24
U mnie nie działa tak samo, ciekawe od czego to zależy w takim razie.
Odpowiedz
#25
Mi działa jak za 1 razem aktualizowałem było napisane że muszę kupić po prostu wziąłem zarejestruj znowu podałem ten klucz i aktywowałem wyłączyłem i włączyłem nacisnąłem ręcznie szukaj aktualizacje i zainstalował i jest wszystko dobrze Smile
Windows 10 Home  64Bit | Firefox (uBlock) | Bitdefender

SYSTEM|PRZEGLĄDARKA|BEZPIECZEŃSTWO
Odpowiedz
#26
Kilka razy spróbowałem wpisać klucz , i pokazywało że nieważny, jednak przed chwilą klucz został przyjęty.... dziwna sprawa.
Odpowiedz
#27
Również spróbowałem jeszcze raz i poszło bez problemu.Dziwne trochę ale co tam. Jak to mówią darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.Grin Ważne, że ostatecznie działa.
Odpowiedz
#28
Lol
Odpowiedz
#29
Mi też. Prestiż und CC updated!
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#30
Nie tylko prestiż, po włączeniu monitora czyści za każdym razem jak zamykamy przeglądarkę internetową.
Odpowiedz
#31
Tym razem udało się Smile
Odpowiedz
#32
To sie nacieszylem wersja pro,az 4 dni :/


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#33
Ja tam CC nie aktualizuję i jest dobrze. Wink
Odpowiedz
#34
A mam takie pytanko... co ten professional w ogóle takiego daje, że się wszyscy tak rzucili?
Męczycie im support? Grin
Odpowiedz
#35
lukasamd napisał(a):A mam takie pytanko... co ten professional w ogóle takiego daje, że się wszyscy tak rzucili?

+100 do szacunku na mieście Cool
Odpowiedz
#36
Hm... kurde, może sam skorzystam, będzie można ściągnąć karton z głowy Grin
Odpowiedz
#37
ktośtam napisał(a):
lukasamd napisał(a):A mam takie pytanko... co ten professional w ogóle takiego daje, że się wszyscy tak rzucili?

+100 do szacunku na mieście Cool


heheh dobre. chyba tylko. niczym dużym sie aż tak nie wyróżnia od darmowego Smile.
Odpowiedz
#38
CC PRO ma także automatyczną konserwację Wink
Odpowiedz
#39
Eryk42 napisał(a):Dzisiaj przy próbie aktualizacji do nowszej wersji wywaliło, że licencja nie jest ważna.To się panowie tym prestiżem nacieszyliśmy. Craze

Proszę wykonać próby ponownej rejestracji przy odciętym dostępie do netu
Odpowiedz
#40
Working Smile
ESET Smart Security+NoVirusThanks EXE Radar PRO+Keycrambler Premium
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości