Jaki zestaw zabezpieczający na lg l7II(android)?
#1
Cześć, jakiego firewalla i antywirusa polecacie pod lg l7II na androidzie?
Odpowiedz
#2
Avast był chyba najbardziej wychwalany.
Odpowiedz
#3
A co sądzisz o DroidWall? Albo Comodo na Androida?
Odpowiedz
#4
ja myślę ze wogle można zrezygnować z antywirusa na androidzie. jak sie instaluje tylko z google play i czyta co ta aplikacja chce to raczej nic sie nie złapiem. może mnie inni oświecą.
Odpowiedz
#5
Masz roota?
Instalujesz piraty lub aplikacje spoza marketu?
Jeżeli nie, niczego nie potrzebujesz.
Odpowiedz
#6
W sklepie ostatnio jest zalew apek z adware.
Odpowiedz
#7
zord napisał(a):W sklepie ostatnio jest zalew apek z adware.


+1
Toteż Comodo Mobile Security, od kilku już wersji, wykrywa aplikacje z dołączanym chamskim LeadBolt jako malware.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
dolar444 napisał(a):ja myślę ze w ogóle można zrezygnować z antywirusa na androidzie.
Podzielam opinię Smile
lukasamd napisał(a):Masz roota?
Instalujesz piraty lub aplikacje spoza marketu?
Jeżeli nie, niczego nie potrzebujesz.
Dokładnie Beer
Moim zdaniem, jeśli sprzęt nie jest zrootowany, instalowanie AV raczej nie ma większego sensu.
Odpowiedz
#9
co jeszcze do antywirusów. trzymaj popatrz sobie tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wiem ze przez chwile na tablecie miałem avasta chciałem zobaczyć był lekki nie zauważyłem żeby spowalniał lecz nie wiem jak na dłuższa metę Smile
Ale jak pisałem wcześniej. Dla mnie antywirus na androida jest zbędny Smile.
Odpowiedz
#10
Ja mam ROOT, wyłączoną opcję instalacji z poza marketu a instaluje tylko sprawdzone programy z GP więc w takim przypadku nawet na zROOTowanym urządzeniu antywirus jest zbędny Wink
Odpowiedz
#11
Tak dodam zupełnie 2 dni temu miałem przyjemność rozmawiać ze znajomym który pracował jako programista dla Andka i zdziwił mnie i potwierdził informacje kolegi zord ze jest fala adware w google play Grin
Odpowiedz
#12
Bo jest, tam jest znacznie mniejsza kontrola nad aplikacjami niż w Marketplace...
Trzeba czytać opisy, sprawdzać uprawnienia.
Tylko... kto to robi?
Odpowiedz
#13
pewnie ze trzeba czytać co chce apka Smile
No chyba ze sporo ludzi ją przetestowało Smile

Kto robi mówił mi ze masa apek w google play jest przez zwykłych ludzi robiona Smile
Odpowiedz
#14
A ja sobie dzisiaj zakupiłem roczną licencję na ESET Mobile Security & Antivirus
Ciekawostka taka, że w Google Play koszt licencji to prawie 50zł na rok a ze strony Eset tylko 30zł.
Ważna informacja taka, że Aplikacji zakupionej w GP nie aktywujemy kluczem ze strony ESET dlatego należy pobrać aplikację również ze strony producenta Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości