Ashampoo Anti-Virus 2019
#81
Niedługo odbędzie się premiera nowej wersji Ashampoo Anti-Virus 2019. 
Poniżej załączam pierwsze zrzuty ekranu:
[Obrazek: submit.png]
[Obrazek: boxshot.png]

Poniżej załączam zrzuty ekranu aplikacji.
                               
Publikujemy jako pierwsi na świecie link do pobrania najnowszej wersji 2019 (Ver.3.1) pod poniższym linkiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zachęcam do testowania produktu i dzielenia się opiniami.
Oczywiście tak jak w poprzedniej wersji, program wykorzystuje dwa silniki Emsisoft oraz BitDefender.
Odpowiedz
#82
LMFAO ja czekam na dedykowany AV od biedronki albo leviatan Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#83
Ale że co?...ten AV jest od lat i pewnie znacznie dłużej, niż parę innych aplikacji, które są popularne...u nas na forum jest wspominany już 10 lat temu. Nie jest może popularny, ale wciąż jest i ma swoich klientów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#84
chyba raczej frajerów... ludzie do nas na form przychodzą żeby dostać lub usłyszeć jakiś dobry rekomendowany program który naprawdę działa, a nie byle jaki AV.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#85
W poprzedniej wersji był silnik bitdefendera plus jakiś moduł od emsisoft w tej pewnie będzie podobnie wiec nie ma tragedii.
Odpowiedz
#86
Wadzicie pewne podobieństwo z innym programem antywirusowym? Wink
Połączyłem wątki, bo odnalazłem główny temat programu na naszym forum.
Odpowiedz
#87
Dla mnie najlepszy
Odpowiedz
#88
Program zyskał polonizację, dzięki mojej skromnej osobie. Smile Poniżej jako pierwsi publikujemy pełny wygląd menu głównego programu.
   
Publikujemy jako pierwsi na świecie link do pobrania najnowszej wersji 2019 (Ver.3.1) pod poniższym linkiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zachęcam do testowania produktu i dzielenia się opiniami.
Oczywiście tak jak w poprzedniej wersji, program wykorzystuje dwa silniki Emsisoft oraz BitDefender.
Odpowiedz
#89
(14.06.2019, 22:31)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program zyskał polonizację, dzięki mojej skromnej osobie. Smile Poniżej jako pierwsi publikujemy pełny wygląd menu głównego programu.

Publikujemy jako pierwsi na świecie link do pobrania najnowszej wersji 2020 (Ver.3.1) pod poniższym linkiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zachęcam do testowania produktu i dzielenia się opiniami.
Oczywiście tak jak w poprzedniej wersji, program wykorzystuje dwa silniki Emsisoft oraz BitDefender.

Jak dla mnie polski MKS_VIR najlepszy i też na silniku Bitdefender . Posiadam wersję nie testową a pełną i i w pełni spełnia moje oczekiwania.
MD + WHHL
Odpowiedz
#90
@Mikołaj
A jesteś w stanie zdobyć jakiś kluczyk aby nie wydawać kasy ewentualnie czy klucz od Emsi da się przeportować do Ashampoo
Post sprawdzony przez  MKS_VIR


Odpowiedz
#91
@kamiloxf
Program oferuje 10 dni darmowych testów, plus 20 dodatkowych dni testowania, po zarejestrowaniu się do newslettera. Proszę miej na uwadze, iż program nie miał jeszcze oficjalnej premiery. Wink
Nie, klucz do Emsisoft nie będzie działać w Ashampoo Anti-Virus, bo to są zupełnie inne systemy licencyjne.
Roczna licencja, niewykluczone będzie kosztować około

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#92
@Mikołaj moze zrobisz konkurs na ten program tutaj
Odpowiedz
#93
@Cici
Planujemy organizację konkursu. W pierwszym poście umieściłem zrzuty ekranu aplikacji.
Odpowiedz
#94
(15.06.2019, 14:10)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

@Cici
Planujemy organizację konkursu. W pierwszym poście umieściłem zrzuty ekranu aplikacji.
Daliby trochę dłuższego triala to bym potestował. Nie możesz załatwić "dłuższego" kluczyka? Jest wersja beta - to może jest beta? Nieraz za testy w fazie beta dają dłuższe licencje...
Jak wrażenia z korzystania aplikacji? Jak z obciążeniem systemu i wykrywalnością?
Coś mi się kojarzy że ten AV miał te silniki do dyspozycji tylko podczas skanu a nie w czasie rzeczywistym - jak jest w tej wersji?
Wisevector v3,05
Odpowiedz
#95
Posiadam klucz do poprzedniej wersji , będzie pasował ? Poprzednia wersja to był właściwie klon Emsisoft AntiMalware . Taki ciut niedopracowany klon , pamiętam że zdarzało mu się nie startować z systemem , lub wywalał się bezpośredni po starcie .
Odpowiedz
#96
@witek21
Nie wygląda mi ta wersja na wersję Beta. Z tego co widzę, program jest o dwie aktualizacje do tyłu względem aplikacji Emsisoft. Ashampoo pokazuje 2019.3, a Emsisoft 2019.5.
W wersji Ashampoo Anti-Virus 2014/2015/2016/2018 można było wybrać, czy mają być oba czy tylko jeden silnik BitDefender aktywny w czasie rzeczywistym, tej opcji już nie ma, i w sumie jej nie potrzeba, bo silnik jest już tak samo dobrze zoptymalizowany, w przypadku klona, jak i aplikacji od Emsisoftu. Zużycie Ramu waha się pomiędzy 90-125 MB. Dobrze pamiętam czasy, kiedy poprzednia wersja programu zjadała na dzień dobry 350-450 MB.
@memnon
Nie, klucz od wersji Ashampoo Anti-Virus 2018 nie będzie działać z wersją 2019, gdyż w najnowszej wersji wyglądają trochę inaczej klucze, są dłuższe.
Odpowiedz
#97
No i od razu robi się ciekawiej Smile Dzięki Mikołaj za informacje i pliki do pobrania...kusi żeby potestować Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#98
Wygląda, że po cichu w tym tygodniu była premiera programu, gdyż już jest widoczna

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, na stronie Ashampoo.
Odpowiedz
#99
Zapowiada się interesująco .. Pozostaje czekać na KONKURS
Odpowiedz
Konkursu niestety nie będzie, gdyż firma Ashampoo, nie przewiduje organizowania jakichkolwiek konkursów związanych z tym programem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości