ZoneAlarm® Extreme Security
#1
Od wczoraj testuje ten pakiecik i jak na razie sprawuje się dobrze
Program jest dość łatwy w obsłudze chodziarz jest po angielsku
Ochronę antywirusową zapewnia silnik Kaspersky
Program antyspyware jest to własny produkt zonealarm (zonealarm jako pierwsza firma zaoferowała program antyszpiegowski)
Pakiecik chroni też przed rotkitami i ochrania system już w czasie bootowania
Zapobiega też przed kradzieżą tożsamości za każdym razem jak wysyłamy przez internet zdefiniowane słowa loginy piny adresy email itp to informuje o tym
posiada kontrole rodzicielską program antyspamowy
Bardzo ciekawie rozwiązana jest też ochrona przeglądarek niestety tylko Internet explorera i Firefoxa zaimuje się tym moduł ForceField który potrafi uruchomić przeglądarke w trybie prywatnym gdzie po zakończeniu sesji wszystkie ślady serfowania po zamknięciu sesji są usuwane można też uruchamiać przeglądarki w srodowisku wirtualnym co chroni np przed atakami Drive-by downloads
Przeglądarki chronione są podwójnie przed stronami szpiegowskimi program blokuje szpiegowskie strony na podstawie baz we wszystkich przeglądarkach i W IE Ii FF dodatkowo ForceFieldpotrafi heurystycznie wykrywać strony phisingowe
ForceField chroni także przed keyloggerami tak że wszystko co piszemy serfując po necie jest bezpieczne
Program też oferuje prosty optymalizator systemu (czyszczenie i defragmentacja rejestru
Oraz backup on line 2 gb plików
Pakiet oczywiście zbudowany jest na bazie jednego z najlepszych firewalli który potrafi blokować ataki zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz systemu
Potrafi on analizować i w przypadku stwierdzenia szkodliwości programu go zablokować
Program także podobnie jak ESET posiada usługę pozwalającą wymieniać się informacjami o zagrożeniach o nazwie DefenseNet

Dał bym parę screenów ale program unieszkodliwił mój program do screenshotów i nie wiem jak go odblokować Tongue


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Thnxs za recenzje programu. Good work

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Program zapowiada sie ciekawie, szkoda jedynie ze ma tak ograniczone funkcje jesli chodzi o przegladarki.


Jesli chodzi o screen''y - nie dziala Ci przycisk Prt Sc na klawiaturze?
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
printscreen działa ale trza się wtedy bawić jeszcze paintem a tak to miałem ładne zrzuty ekranu samych okienek
Odpowiedz
#4
Czy pakiet posiada HIPS? W teście Matouseca osiąga tylko 72% a więc coś nie tak z firewallem lub hipsem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#5
nie wiem czy można nazwać to HIPSem ale jest kontrola programów jak da się na max to wyskakują pytania ale jakieś dziwne Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
a jak z pazernością na zasoby komputera?Ilu dniowy jest trail czy to program BETA bo taki widziałem i pisało free ale wątpie żeby taki program był za free?
Odpowiedz
#7
trial jest na 15 dni z tego co widze jest około 50 mega razem z ForceField który teraz ochrania przeglądarkę
Odpowiedz
#8
ten Zone Alarm może być, ale ja czekam na CIS 4 z polską wersją i ulepszonym modułem AV.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
znalazłem w necie recenzje jak by ktoś chciał sobie poczytać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości