Crystal Security 3
Hmm no new update from 3 months?
Odpowiedz
To prawda...na Wildersach tez ostatnio Kardo zamilkł...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Na fb i innych portalach też brak aktywności...
Odpowiedz
i tez mi nie odpisał Sad
Odpowiedz
Sprawdziłem i Kardo jest z Estonii, wybiera się ktoś tam na wycieczkę?
Odpowiedz
(27.01.2018, 18:39)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprawdziłem i Kardo jest z Estonii, wybiera się ktoś tam na wycieczkę?
Tak wiemy o tym Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem, o co chodzi z tym brakiem aktywności do 3 miesięcy chyba...był już taki moment, kiedy wszystko organizował na nowo, ale nie było tak długiej ciszy...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Projekt chyba przepadł - lub [b]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 jest we wojsku
[/b]
Odpowiedz
Projekt nie, tu samego Kardo nigdzie nie widać i to jest zastanawiające.
Odpowiedz
Tibu...a skąd przypuszczenia o wojsku...coś wiesz? Mnie nic nie udało się znaleźć, profile na serwisach społecznościowych nie są raczej aktualizowane...trudno wyczuć.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Ichito w tym temacie pisał że ,,jak wróci z wojska ,, to będzie na j.polski i na inne. Czyli jest we wojsku i nie ma czasu (nie mówię na 100%)
Odpowiedz
Szkoda że zamilkł Sad
Odpowiedz
Kardo odezwał się jakieś 2 tygodnie temu na MT...poniżej jego ostatnia wypowiedź odnośnie planów związanych z CS
Cytat:Thanks for the interest.

I will read all the feedback. I noticed that some bugs have been reported by several users.
There are also some feature requests. Next version will be probably minor update with some bug fixes.

There is no ETA for next version. Multilingual version is also planned.

Inactivity in development was due to my main work.

Regards,
Kardo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wygląda, że jest mocno zajęty, ale przy CS grzebie i planuje kolejne wydanie z obsługą wielu języków...nie wiem, czy będzie polski.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę jego zainteresowania i brak aktualizacji - może poszedł do jednostki odpowiadającej za cyber bezpieczeństwo Estonii? Estończycy od kilku lat mocno się w tym zakresie specjalizują.
Odpowiedz
Całkiem możliwe...oni mocno postawili na swoje jednostki do walki z cyberatakami

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Z drugiej strony pamiętam jakąś wymianę postów czy korespondencji, w której Kardo mówił, że zaczyna pracować dla innej firmy...może to o tym właśnie pisał, choć nie zdradził szczegółów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
@ichito myślisz że takie NSA zatrudnia swoich ludzie jako NSA, czy jako firmy prywatne? Wink
Odpowiedz
Nie mam pojęcia jak to działa w takich przypadkach i nawet nie chcę spekulować, bo to byłoby bez sensu. Pewnie mają jakiś program w ramach HR, ale też i jakieś ciche sposoby, żeby pozyskiwać ludzi z zewnątrz. Możliwe też, że robią to poprzez armię kraju, z którym współpracują, bo to wtedy wynikać może z realizacji jakiejś ogólnej strategii wyznaczonej dla konkretnej armii w ramach...tutaj...NATO. W innych krajach...nie wiem Rosja, Korea jedna i druga czy Chiny...może to wyglądać inaczej ze względu na nieco inne umocowania polityczne i decyzyjne armii.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Hello,

Crystal Security 3.7.0.21 released

Changelog
  • Fixed several reported bugs

Two different types of downloads

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Looking forward to your feedback. Smile

Regards,
Kardo
Odpowiedz
Jak felix z popiołu Grin
Odpowiedz
Feniks...Wink
Odezwał się chyba dlatego, że w ciągu ostatnich dni spory był ruch na MT w wątku o CS. Sporo pytań i spekulacji...może dlatego?
W jednym z postów napisał, że obecna praca zajmuje mu bardzo dużo czasu...i tyle wyjaśnień...możemy więc sobie dalej spekulować Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
(04.11.2018, 13:16)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Feniks...Wink
Odezwał się chyba dlatego, że w ciągu ostatnich dni spory był ruch na MT w wątku o CS. Sporo pytań i spekulacji...może dlatego?
W jednym z postów napisał, że obecna praca zajmuje mu bardzo dużo czasu...i tyle wyjaśnień...możemy więc sobie dalej spekulować Smile

Hi @ichito

There is a plan to release another build soon. Smile
In the next build there is a plan to update Dynamic engine.

Regards,
Kardo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości