Maxymalna ochrona komputera
#1
System operacyjny:
Windows 8 64 bitowy oryginalny

Zastosowanie:
komputera używam do bankowości ipko, do komunikatorów, portali społecznościowych, e-mail, muzyki, oglądania filmów (nie gram w gry)


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Intel Core i5
4 GB Ram Kingston 2133Mhz
Dysk 1TB WD Sata III

Proszę o pomoc w doborze maxymalnej ochrony, może być darmowa albo płatna, chodzi o pełne zabezpieczenie (av + firewall) + wszystkie możliwe dodatki i wtyczki
Odpowiedz
#2
Moja propozycja: Norton Internet Security + Sandboxie + VoodooShield + Chrome z TrafficLight, Adblock Plus. Na żądanie Malwarebytes Anti-Malware, HitmanPro i Dr.WEB CureIt!.

Jeśli wystąpi jakiś problem z kompatybilnością z Win 8 x64 to... sam wyciągnij wnioski.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#3
To ja ze swojej strony poleciłbym Emsisoft Internet Security na obecną chwile to jeden z najlepszych o ile nie najlepszych pakietów . Plus do tego skaner na żądanie Hitman Pro i będzie gitara Wink
Odpowiedz
#4
Ja od siebie dam coś takiego: Kaspersky Internet Security (ma fajny moduł ochrony bankowości) + jak kolega Patrick dodał Sandboxie co wspomoże ochronę +przeglądarka to rzecz według mnie gustu ja akurat Firefox Adblock Plus, TrafficLight i Hitmanpro Alert 2 no i wiadomo skanery na żądanie. HitmanPro, Dr.WEB CureIt! co do Malwarebytes anti Malware to też lecz z Kaspersky się gryzie i trzeba by było go dodać do reguł.

Lub Zamiast Kaspersky Internet Security polecił bym Emsisoft Internet Security Pack.
Odpowiedz
#5
Emsisoft Internet Security Pack plus ewentualnie Sandboxie no i dodatki: MBAM, HitmanPro, Ghostery....
Odpowiedz
#6
Eugeniusz napisał(a):Emsisoft Internet Security Pack plus ewentualnie Sandboxie no i dodatki: MBAM, HitmanPro, Ghostery....
Bardzo dobra konfiguracja Beer
Jako jej zadowolony użytkownik również szczerze ją polecam Smile
Odpowiedz
#7
mozesz rozwinąć tresc ghostery ?

i sandboxie wersja free ?

mbam free ?

a hitman ?

bardzo wam dziękuje za pomoc jak byscie jeszcze podali do tego jakieś promocje zebym mógł to zakupic w promocji to byłbym wdzięczny Smile
Odpowiedz
#8
Co prawda ja nie użytkownik poprzedni (Miquell) ale:
Ghostery -> wtyczka do Firefox i chyba innych przeglądarek. Instalujesz w sposób jak inne wtyczki. Wchodzisz w Firefox> Dodatki (upewniasz się że jest zaznaczone po lewej pobierz dodatki ) a z drugiej strony masz wyszukiwarkę. Tam wpisujesz Ghostery i potem instaluj.
Sandboxie Free jak sama nazwa wskazuje. Program jest w wersji darmowej. Do izolowania przeglądarki w zupełności wystarcza.( zawartość izolowanej strefy zwaną piaskownicą można w każdej chwili opróżnić).
mbam free -> Malwarebytes Anti-Malware Free. <- darmowa wersja używasz raz na tydzień np.
HitmanPro -> Tu zależy czy chodzi i o wersje darmową - umożliwiający znajdowanie bez usunięcia. - Czy pełna pozwalająca i skanować i usuwać.
Odpowiedz
#9
dokładnie jak kolega heros1303 napisał.
jeszcze skanery narządzanie które można polecić to Emsisoft Emergency Kit albo Dr.WEB CureIt!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości