Nawigacja do 300zł
#1
Poszukuję dobrej nawigacji w cenie do 300zł. Większych wymagań nie ma Wink
Znalazłem na alledrogo nawigację firmy Mio ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest nawet mapa Smile Może macie jakieś propozycje?
Odpowiedz
#2
Waves , jeśli navi ma być niskobudżetowa to moim zdaniem Mio będzie dobrym wyborem, przynajmniej jeśli chodzi o sprzęt.
Przez jakiś czas, w jednym ze służbowych aut, używałem modelu Spirit 670 i spisywał się całkiem przyzwoicie Smile
Oczywiście daleko tu do ideału, ale relacja jakość/cena jest moim zdaniem na właściwym poziomie Smile
Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy uchwytu, który szybko się wyrobił, w efekcie czego na większych nierównościach urządzenie łapie wibracje i czasem wydaje się, że dosłownie wypadnie... Ale to pewnie efekt intensywnej eksploatacji.. Wink
Z niższej półki cenowej popatrz jeszcze ewentualnie na NavRoad (miewają niezłe promocje), Modecom (używałem dwóch modeli przez kilka tygodni, bez większych zastrzeżeń) lub GoClever (nie miałem okazji wypróbować, ale ceny mają dość rozsądne).
Odpowiedz
#3
GoClever odpada. Właśnie jeden z modeli tej firmy odmówił współpracy, która i tak była dosyć problemowa. Zaraz jadę zobaczyć Mio w okolicznym sklepie Smile
Odpowiedz
#4
Waves , jak tam Mio? Byłeś? Widziałeś? A może już kupiłeś? Smile
Odpowiedz
#5
Byłem, widziałem i kupiłem Smile Model 485 za 299zł w salonie X-KOM.
Właśnie aktualizuję te programiki i mapę bo nawigacja nie wykrywała mojego domu Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości