Parlament Europejski nie sprzeciwił się piractwu
#1
Parlament Europejski uchwalił raport, w którym sprzeciwia się wprowadzenia ustawy, która umożliwiałaby odcinanie piratów od Internetu.
Czyli cała ta wojenka z piratami, którą rozpętano skończyła się szybciej niż można było się spodziewać Grin
Z piratami się nie wygra. Wreszcie to zrozumieli

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#2
najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia, w końcu do czegoś przydał się ten parlament
można spokojnie odprężyć się w sobotę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
polak900 napisał(a):najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia, w końcu do czegoś przydał się ten parlament
można spokojnie odprężyć się w sobotę


Dokładnie. Napędzili nam strachu bo nie oszukujmy się. KAŻDY coś w życiu ściągnął (film, gra, piosenki) na własny użytek i jeszcze pewnie trzyma to na płytkach i innych nośnikach. Powinni ścigać prawdziwych piratów, czyli tych którzy bezczelnie kopiują materiał, rozprowadzają i czerpią zyski i to na masową skalę. Nie usprawiedliwiam piractwa ale nie da się porównać takiego piractwa ze ściągnięciem kilku piosenek na własny, domowy użytek. To zupełnie inna półka.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#4
No coż, odcinanie internetu to w pewnym sensie ograniczanie wolności, na takie restrykcje Parlament Europejski nie pozwoli. Cieszmy się, że nie mieszkamy w ameryce, tam rządzi już RIAA.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#5
Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin
Odpowiedz
#6
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Nigdy bym nie pomyślał, że jesteś takim radykałem. Tongue
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Jurek a pozamykał byś też tych, którzy ściągają sobie np. muzykę na domowy użytek?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):Jestem jeszcze większym wrogiem piractwa od Parlamentu Europejskiego a nawet kolegi Ratatui''ego. Po prostu brzydzę się tym. Odciąć internet i pozamykać tych wrednych ludzi. Chyba utworzę nową partię: Liga Legalnego Oprogramowania Grin


Dobre heheGrin
Odpowiedz
#9
Zobaczymy jak będzie z frakcją piratów w wyborach do europarlamentu. Głoszą, iż każdy będzie miał swobodny dostęp do multimediów tak jak w bibliotece.
Odpowiedz
#10
We Francji niezłe zamieszanie z ustawą antypiracką. Najpierw w kontrowersyjnych okolicznościach została uchwalona a teraz...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
mbm86 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



tak jak na tamtej stronie jakiś user napisał - zamknąć Google, pośrednio on jest też winny piractwa
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości