Jaki VPN?
#1
Jakie używacie i co polecacie? Smile Aktualnie testuje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jest to zdecydowanie najłatwiejszy i bezproblemowy VPN jaki testowałem. Na start dają 500 MB, z promocji na twitterze można wyrwać od razu darmowy 1 GB.

Dlaczego (i czy) warto używać takich wynalazków? Po prostu nie lubię jak ktoś patrzy mi się na ręce i widzi co wklepuję w klawiaturę, a dzięki VPN mój dostawca widzi tylko jak łączę się z jednym serwerem i nie wie, gdzie surfuję dalej. Wkurzają mnie też ograniczenia regionalne i blokady filmików dla naszego regionu.

Jakie jest wasze zdanie?
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#2
Od czasu do czasu swój własny VPN lub od pewnego z hostingodawców - jest w ramach innej usługi i bez limitu, więc czemu nie.
Używać cały czas na co dzień... raczej nie... nie mam potrzeb korzystania z usług takich jak np. netflix, więc mi to zwisa. Prędzej w ramach działań diagnostycznych.
Odpowiedz
#3
Emsisoft ma teraz promocję. Do rocznej licencji AM dorzucają całkowicie za free CyberGhost VPN Premium (rok) + Sticky Password Pro (lifetime). Bardzo dobra oferta. Korzystałem swego czasu z Cyberghosta i nie powiem, było OK.
This is your life and it's ending one minute at a time

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Powered by mózg + Bitdefender Internet Security 2013
Odpowiedz
#4
Cyberghost (szczególnie beta 5) jest bardzo przyjemna. Nie zauważyłem żadnych problemów z działaniem, anie z limitem transferu (którego brak).
Z płatnych miałem bolehvpn oraz securitykiss i ten pierwszy przez rok czasu nie sprawił mi żadnych problemów.
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedzi. Polecam przeczytać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, napisany po aferze z HideMyAss. Niestety, w każdym przypadku po wydaniu nakazu przez sąd każdy operator raczej zaczyna współpracować i zbierać logi, choć do tego momentu nic o was nie wiedzą. To taka ciekawostka, bo żaden profesjonalny cyberprzestępca raczej używa bardzie wyrafinowanych metod niż VPN Smile. A TOR strasznie muli, masakra.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tutaj ciekawe zestawienie z najistotniejszymi informacjami.
Odpowiedz
#7
w bolehvpn możesz płacić bitocoinami i nikt nie weryfikuje twojej tożsamości. A sam operator jest w wietnamie albo malezji (nie pamiętam) gdzie są zupełnie inne regulacje prawne.
zawsze jest też alternatywa w postaci darmowego vpnbook gdzie nie trzeba nawet się rejestrować

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
OK, korzystam z vpnbook lub TunnelBear i przy próbie DNS Leak niestety jestem w tyłku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przy korzystaniu z Tora (Tor Browser Bundle) nie ma tego problemu (nie ma na liście moje ISP). Próbowałem to naprawić wg

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(Solution A), ale nic z tego.

Jak to naprawić?
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#9
Brrr, trochę mi zeszło na bawieniu się tym tematem, ale jest już ok. Polecam ten art.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#10
Sprawdzałem kilku dostawców i zostałem przy tym. Wypadł najkorzystniej biorąc pod uwagę cenę, prędkość i brak limitów transferu. Skorzystałem z promocji i miesiąc korzystania z vpn kosztuje mnie dokładnie 4,96 USD (pakiet na pół roku), czyli nic.

Najgorsze transfery jakie widziałem to 2,5-3 Mbit/s. Zwykle jest szybciej, często ogranicza mnie domowe łącze (6 Mbit/s).

Netflix działa, filmy są odtwarzane płynnie, bez przestojów na buforowanie. Choć należy wziąć poprawkę, że nawet netfliksowe "hd" nie jest najlepszej jakości.

Jeszcze zapodam ranking vpn

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#11
Szukam właśnie VPN do torrentów, może ktoś coś polecić? Niby większość nie trzyma logów, więc wystarczy wybrać najtańszą usługę? Edit: taki ranking jeszcze znalazłem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
Proton VPN, CyberGhost VPN

Do tego dochodzi polityka państwa w którym ip/dany serwer siedzi dlatego niemców omijaj i usa Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#13
Za 39$ możesz kupić dożywotną licencje na Ivacy VPN

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#14
Korzystałem zarówno z usług Nord, jak i ekspresowych i bardzo dobrze otwierają one treść
Odpowiedz
#15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Polecam Nord VPN i Proton VPN pocztę od nich też Grin
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości