Prosba o opinie nt. zestawu
#1
System operacyjny:
Tutaj wpisz używany system operacyjny - Win8/64bit

Zastosowanie:
Napisz, do jakich celów jest używany komputer - www, zakupy, bankowość, biuro, multimedia


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera procek i3 1,8GHz, 4GB

Nowy użytkownik forum Smile WITAM
Nowy komp. Użytkownik kumaty. Na razie mam wrzucone:
- Antyvir - 360 IS 2013 - podobno dobry, w testach niezle wypada, silnik BitDefendera, Cloud i własny silnik
- KeyScambler - myślę nad wymiana na SpyShelter (chyba w wersji free posiada więcej możliwości) a może ma ktoś jakąś wolna licke??
- HitmanPro (30dni) + MBAM (30 dni)

co o tym sadzicie?? coś jeszcze brakuje z ochrony??
Odpowiedz
#2
Zestaw bardzo dobry. Może dodatkowo Sandboxie? Co prawda zastanawia mnie system 64 bity do 4 GB RAM, ale co kto lubi Wink.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#3
Patrick Bateman napisał(a):Co prawda zastanawia mnie system 64 bity do 4 GB RAM, ale co kto lubi

x86 nie obsłuży 4GB, więc w tym wypadku ma to sens Smile
Odpowiedz
#4
No powiedzmy Grin, natomiast wiele problemów dot. funkcjonowaniaprogramów anti-vir i nie tylko dotyczy kompatybilności z x64, szczególnie Win 8, choć może to tylko moje wrażenie.
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Odpowiedz
#5
to zestaw sklepowy 25 dniowy jeszcze nie rozbudowany o ram (zbieram many)
puki co chodzi szybko
wymieniac KeyScambler na SpyShelter, nigdzie nie znalazlem porownania ale chyba ma wiecej funkcji w wersji darmowej???
Odpowiedz
#6
@pajky
SpyShelter i KeyScrambler robią zupełnie co innego, aczkolwiek SS w wersji darmowej obsługuje systemy tylko 32-bit i poza tym pozbawiony jest kilku funkcjonalności. Porównanie wersji SS znajdziesz tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

KS w wersji darmowej to tylko wycinek funkcjonalności SS i KS w wersjach komercyjnych (płatnych) - daje tylko możliwość szyfrowania w locie przechwytywanych uderzeń klawisza i to tylko w przeglądarkach internetowych. Za darmo w ększą funkcjonalność oferuje Zemana AL Free - szyfruje znaki z klawiatury we wszystkich aplikacjach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości