Internet explorer 8 najskuteczniejszy?
#21
ja też mam xp z sp3 i mi chodzi!Ale nic rewelacyjnego!
Odpowiedz
#22
Może jest niekompatybilny z SP3 ??? U mnie w lapku Wi-fi przestało działać, po instalacji SP3 ;/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#23
u mnie wszystko ładnie się zainstalowało na xp sp3 nawet sam odinstalował wersje 8 rc i jak do tąddziała bez problemu
Odpowiedz
#24
ELWIS1 napisał(a):Wine ma Service pack 3. Zainstalowalem na drugim kompie z Service packiem 2 i wszystko poszlo gladko. Chyba sobie zrobie formata i zainstaluje tego Ie8Grin


IE8 to żadna rewelacja. Jeżeli chodzi o mnie, to nie robiłbym formatu żeby zainstalować Explorera Smile
Odpowiedz
#25
Ja mam SP2 i zainstalował się bez problemów. A tak to nic. Zainstalowałem bo przynajmniej dziur troszkę mniej.
Odpowiedz
#26
IE 8 został przede wszystkim zaprojektowany na Windows 7 w dalszej kolejności na Windows Vistę i XP. Na Windows 7 będzie inna wersja instalatora trochę później.
Odpowiedz
#27
IE 8 nie wnosi niczego takiego czym mógłby zachwycać albo zmniejszyć popularność konkurencyjnych przeglądarek. Jak dla mnie produkt M$ to żadna rewelacja chociaż widać postęp bo jest lepiej niż w poprzednich wersjach.
M$ udowadnia jednak, że nadal jest w tyle za konkurencją, która już dawno wprowadziła rozwiązania i standardy z których po części korzysta teraz IE. To samo tyczy się luk w IE. Konkurencja łata swoje luki w miarę szybko a M$ uważa, że nie ma się co śpieszyć i każe użytkownikom IE czekać co najmniej miesiąc na poprawki i łatki.

BTW
Badania przeprowadzone przez firmę NetApplications świadczą o tym, że po pierwszym zachłyśnięciu się nowym Internet Eksplorerem 8 użytkownicy powoli się od niego odwracają. Po niedzielnym wzroście udziału w rynku przeglądarek do 2.59% w poniedziałek udział spadł do 1.86% - tłumaczone to jest powrotem częścią użytkowników do starej i znanej wersji przeglądarki. Problemem dla niektórych są też kłopoty z prawidłowym renderowaniem wybranych witryn, także tych tworzonych za pomocą Microsoft Publishera 2007.

Czyli nic nowego Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości