Windows Live Messenger - użytkownicy
#1
Cześć Smile
Kto używa Windows Live Messenger lub jakiejś odmiany niech ty napisze, zawsze można poklikać komunikatorem Microsoftu, który jest o niebo lepszy od GG i innych. Niestety moi znajomi się nie chcą i przesiąść i nie wiedzą co to jest Sad
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
ja używam WLM ale za bardzo nie ma z kim poklikać jak by co mój adres jest w profilu
Odpowiedz
#3
a obsługuje gg?Bo jeśli nie to w domu by mnie zabili że nie mają łączności zgg!
Odpowiedz
#4
Dozamet1 napisał(a):a obsługuje gg?Bo jeśli nie to w domu by mnie zabili że nie mają łączności zgg!


Nie obsluguje dziurawego protokolu GG. Obsluguje natomiast Yahoo! Messenger.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#5
Szkoda bo 99% ludzi używa gg bądż innych podobnych które mają protokół gg.A tak to z kim mam pisać z Bilem?
Odpowiedz
#6
Od ponad 5 lat korzystam z Windows Messengera i jest to jeden z najlepszych komunikatorów internetowych. Lata świetlne dzielą gg od produktu Microsoftu. Szkoda, że tak mało osób u nas w Polsce używa tego komunikatora.

P.S

Ciekawe kiedy gg zacznie egzekwować swój regulamin i zacznie banować ludzi, którzy nie korzystają z ich oprogramowania tylko np. AQQ, Tlen etc. Głupia polityka firmy.
Odpowiedz
#7
99% ludzi w Polsce za granicą króluje WLM
Odpowiedz
#8
WLM posiada rowniez znacznie lepsza jakosc jesli chodzi o dzwiek oraz przesylanie obrazu - od Skype''a. Niestety niewiele osob o tym wie i posiada az 2 komunikatory - GG + Skype, a przeciez mozna prosciej WLM i finito. Szkoda ze GG kroluje na polskim rynku, ale co by nie mowic, byl to przeciez jeden z pierwszych komunikatorow w jez. polskim - stad to przyzwyczajenie/przywiazanie niektorych osob do tego komunikatora. Pomijam juz osoby ktore nie korzystaja z programu GG tylko z jego protokolu.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
ja się jakoś przyzwyczaiłem do GG, ale większość czasu spędzam na Skype. WLM może i jest lepszy, tak jak i Linux, tylko jest jedna bariera - przyzwyczajenie i brak obsługi protokołu GG.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
ja w ogóle nie lubię komunikatorów, używam ich tylko jak chce coś przekazać szybko, nie spędzam godzin przy czatowaniu.
na macu używam Adium oraz Skype
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#11
Czyli u nas na forum nie mam z kim pogadać :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
MateusXz napisał(a):Czyli u nas na forum nie mam z kim pogadać :/


możesz, na forumowym czacie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości