Testy AV-Comparatives
#41
Adam, a z jakiegoż to powodu jesteś zawiedziony ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#42
Bo miał być wielki powrót Kasperskiego. Smutne.
Odpowiedz
#43
adam_993 napisał(a):Bo miał być wielki powrót Kasperskiego. Smutne.


Jest niestety wielka wpadka. Z wersji na wersję nowy K uzyskuje coraz gorsze wyniki.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#44
hahahaha eScanlepszy od kaspraa AVG na rowni z kasprem nie mogeee hahahahaha powariowali ludzie
Odpowiedz
#45
Avira trzyma poziom, znowu druga i o 3 mniej FP niż w pop. teście.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#46
Heh, jakim cudem Avast najszybszy? Chyba z ciekawości zainstaluje i sprawdze, czy on rzeczywiście taki teraz szybki jest. Coś mi się wierzyć nie chce Smile
Odpowiedz
#47
I co teraz będzie z ruskimi? Miało być tak pięknie.
Odpowiedz
#48
Avast nie mozliwe, ze podczas skanowania jest najszybszy nie mozliwe i to w wersji 4 xx cos panowie z AV-C wedlug mnie sa coraz mniej wiarygodni. Avira skanuje zdecudowanie szybciej od Avasta, nod, kasper tez, niektorewyniki z kosmosuGrin
Odpowiedz
#49
Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).
Odpowiedz
#50
Ruscy,ruscy...przecież Niemcy i Amerykanie to bardziej cywilizowany naródSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#51
Gnome napisał(a):Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).


to wyślij do labu jako False Positive.
Meir napisał(a):Ruscy,ruscy...przecież Niemcy i Amerykanie to bardziej cywilizowany naródSmile


A Amerykanie to Anglicy, Hiszpanie.. Rdzenni Amerykanie stanowią tylko mały ułamek spoleczenstwa USA.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#52
I już się zaczyna jakiś program daleko to test mało wiarygodny!Bez jaj
Odpowiedz
#53
A mam to gdzieś, to był jakiś dodatek do IE, przynajmniej tak to się w OA wyświetlało, więc niech sobie to usuwa GG się nie pogorszyło z tego powodu.
Odpowiedz
#54
Plati napisał(a):
Gnome napisał(a):Dziwna sprawa z tym Kasperskim, no ale ja tam się cieszę, że Avira ma taką a nie inną skuteczność (chociaż z tymi FP to prawda, ostatnio uznała za trojna jakiś .dll od GG, chociaż GG to syf sam w sobie więc może i to prawda Wink).


to wyślij do labu jako False Positive.


Kiedyś na ten temat wypowiadała się picasso. Ktoś poruszył temat że NOD wykrywa w GG trojana. Picasso uznała że to nie jest błąd gdyż ów komunikator zawierający elementy adware, uznała że każdy AV który wykrywa w nim coś złego ma rację Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#55
Plati...OBYWATELE STANÓW ZJEDNOCZONYCHSmile

Dozamet1-program nie jest mało wiarygodny...tylko niestety odstaje od najlepszychSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#56
Meir Dozamet1 napisał, że test mało wiarygodny (w oczach niektórych) a nie program Wink.
Odpowiedz
#57
yngve napisał(a):Heh, jakim cudem Avast najszybszy? Chyba z ciekawości zainstaluje i sprawdze, czy on rzeczywiście taki teraz szybki jest. Coś mi się wierzyć nie chce Smile


Jeśli chcesz zobaczyć z jaką szybkością Ci skanuje dysk, to musisz w tych drugi ustawieniach wyłączyć skórkę prostego interfejsu Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#58
W oczach niektórych Prezydent Kaczyński ma 198 cm wzrostu...
nie ma bardziej wiarygodnego testu...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#59
Gnome napisał(a):Meir Dozamet1 napisał, że test mało wiarygodny (w oczach niektórych) a nie program Wink.


tak wiem i o to mi chodziło tylko że zapomniałem napisać ,,test".No ale co nie mówić to troszkę się zdziwiłem Kasprem
Odpowiedz
#60
Meir ja nie neguję wiarygodności testu prowadzonego cyklicznie, na ponad 1,5 mln próbkach, szczególnie, że Avira druga Wink.

Swoją drogą to na taką ilość te 21 FP to nie jest aż tak dużo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości