Testy AV-Comparatives
#21
Ja tam do konca nie ufam takim testom. Jednak są one dobra mapą na calej drodzeSmile
Odpowiedz
#22
Dzięki zordSmile
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#23
Zord jesli chcesz już kopiować ten plik pdf to zapisz skopiowane zdania w notatniku i prześlij na forum jako załącznik bo teraz wyszedł jeden dłuuugi post Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#24
ELWIS1 napisał(a):Ja tam do konca nie ufam takim testom. Jednak są one dobra mapą na calej drodzeSmile


ja też nie ufam, ale to jest jedyny test z którego biorę przykład kreśląmoją ścieżkę zabezpieczeńSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
Ja nie ufam gazetowym testom. Ufam najbardziej AV-Comparatives Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
Właśnie opublikowano wyniki najnowszego testu organizacji AV-C Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Miłej lektury Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#27
wlasnie teraz czytalem zaskoczony jestem 11 miejsce kaspra nigdy tak slaby wynik nie mial94% nawet wersja 2009 miala powyzej 97% jaja jak berety
Odpowiedz
#28
LikwidatoR napisał(a):wlasnie teraz czytalem zaskoczony jestem 11 miejsce kaspra nigdy tak slaby wynik nie mial94% nawet wersja 2009 miala powyzej 97% jaja jak berety


Niewątpliwie nowy K negatywnie zaskakuje swoim wynikiem. Pozytywnie należy ocenić wynik Gdaty, Symanteca oraz ... Avasta Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#29
hmmm jaklepsza wersja kaspra z lepsza heurystyka,z czestrzymi wydawanymi sygnaturami sami widzicie jest o 3% gorsza od wersji 2009 ktora byla mulem, slaba heursytyka, i gorzej z bazami bylo nie moge uwierzyc jakim cudem 11 miejsce
Odpowiedz
#30
Wow avast! 4 i zaliczył o 16 mniej FP od Aviry, a podobno to on sypie FP Grin
Ludzie, ja nie mogę :p Avast! w skanie jest szybszy od Symanteca, zajmując 1 miejsce w skanie Grin <lol> a to przecież on powinien być naj... Coś się dzieje, avast! zmienia się na lepsze :-)

Czemu avast!, mimo że ma mniejszą wykrywalność od aviry jest Advanced +, a Avira tylo Advanced ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#31
mateusXz napisał(a):Wow avast! 4 i zaliczył o 16 mniej FP od Aviry, a podobno to on sypie FP Grin


Zaliczył nawet mnie FP niż ESET. Kaspersky oraz Gdata Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#32
jedyny plus mala liczba FP mniej niz nawet Nod hmm w VB kasper dobrze wypada, Virus.Gr I jeszcze tym na 1000 ponadprobkach , cos im metodologia AV-cnie podchodzi heheSmile
Odpowiedz
#33
Dla mnie wielkim przegranym tego testu jest nowy K. Nic dziwnego że mało obciąża PC skoro cechuje się taką wykrywalnością.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#34
No i według testu jest najszybszy w skanowaniu :p Szkoda tylko, że trzyma poziom 98% Tongue
No i teraz nasze przypuszczenia, że KAV 2010 pobije wszystkie antywiry w teście legła w gruzach...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#35
mateusXz napisał(a):No i według testu jest najszybszy w skanowaniu :p Szkoda tylko, że trzyma poziom 98% Tongue


Lepiej trzymać równy bardzo wysoki poziom niż z testu na test osiągać coraz gorszy wynik Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#36
I co Chłopcy? Kto miał nosa przerzucając się na Symanteca?
Nie róbcie sobie jaj nie ma bardziej reprezentatywnego testu niż ten z AV-C...
DAWAĆ TERAZ JURKA !!!!! Twierdził,że nowy Norton jest słabiutki...

Najwięksi przegrani tego testu:KASPERSKY i JUREK Smile

Pablosss-Norton jest o wiele lżejszy od Kaspra...a jaki skuteczny...lekkość nie ma nic do rzeczy...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#37
5 (Avast) + 4 (Bitdefender) = 9 (GDATA) =ogromne zaskoczenie, bardzo mało tych FP''s Wink
Odpowiedz
#38
Szczerze nie moge uwierzyc w ten wynik, na czele niemieckie antywiry, wiedzialem ze G data wygra dzieki 2 silnikom , ale wynik kasperskyego mnie dziwi. Jest duzy postep z poprzednia wersja nowa heurystykalepszawirusy z forum Mbam lukal ladnie, i niebezpieczne strony zapodane na foum tez wykrywal za pomoca heurystyki co poprzednia wersja nie dawala rade. Co 2 h wydawane sa tysiace sygnatur po nocy multum, w wersji 2009 wypuszczali mniej zdecydowanie a wynik duzo gorszy jakim cudem??? W innym testach nawet VB co jest renomowanym wersja 2009 jest na rowni z Avira nowa nie wspomne o 2010 co w virus.gr i wczesniejszym tescie wygrala, ciekawe jedynie liczna FP sie zgadza przy 1.6 mln wirach tylko 8 cuda na kijuSmile test jest pod noda mimo cora gorszych wersji ejst wysoko i symantec wysokoco w Vb testach rap sie nie liczy i w Virus.Gr tu jest panem na wlosciach. Zord ma racje niektore testy sa pod dany produktbo rozbierznosci sa duzeSmile
Odpowiedz
#39
Pablosss napisał(a):
mateusXz napisał(a):No i według testu jest najszybszy w skanowaniu :p Szkoda tylko, że trzyma poziom 98% Tongue Mogłoby być wyżej Tongue


Lepiej trzymać równy bardzo wysoki poziom niż z testu na test osiągać coraz gorszy wynik Smile


Masz Pablosss rację Tongue Lepiej, że trzyma wciąż jeden poziom i nie spada poniżej, tak jak pokazał to Kaspersky :-) I przy tym poprawili ilość FP i szybkość skanowania, więc nie można mówić, że avast! to dalej stary, głupi produkt o wyglądzie radia Grin

Ale widzę że testowali starszą wersję avast! Grin bo testowali 4.8.1348, a jest już 4.8.1351
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#40
I znowu zawód. Cieszy wynik Avasta!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości