Pogawędki XIV
Preter, +1 Grin


Dodano: 09 sty 2014, 18:23

Geniu, pokaż Fali Żanetkę Grin
KaMiL napisał(a):Geniu, pokaż Fali Żanetkę

Z ogólnodostępnej galerii na FB czy z prywatnego (!) zasobu? Cool
Ej, ja z prywatnego zasobu nie widziałem! Grin
Ja też poproszę zdjęcie Żanetki Cool
Żaneta robi furorę Grin

Swoją drogą nie lubię tego imienia...
Nie dam, bo będziecie do tego zdjęcia fapowali. Jestem o tym święcie przekonany!
To daj filmik.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Eugeniusz napisał(a):Nie dam, bo będziecie do tego zdjęcia fapowali. Jestem o tym święcie przekonany!

Proszę Cię...
Zapomnijcie o Żanecie Suspicious
Eugeniusz napisał(a):Zapomnijcie o Żanecie Suspicious

Pokażtylko mi Smile
Eugeniusz napisał(a):Zapomnijcie o Żanecie Suspicious

Dawaj a nie najpierw zwodzisz a teraz wymigujesz się!
Meh, jesteście gorsi od czekistów.
Mogę przekazać czeki.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Waves napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Zapomnijcie o Żanecie Suspicious

Pokażtylko mi Smile

A czemu Tobie?? Nie masz doświadczenia w ogóle!
Ja już widziałem Żanetę Smile
Dzwonili do mnie dzisiaj z pekao, konsultant wyjechał do mnie z ofertą programów oszczędnościowych Pionieer, a ja mu "panie, jak ja nie mam co oszczędzać, a już na pewno nie pieniędzy" Lol
No nie mam i zaczyna mnie to boleć Sad W sumie fajnie gdybym kogoś sobie znalazł.
Waves napisał(a):No nie mam i zaczyna mnie to boleć Sad W sumie fajnie gdybym kogoś sobie znalazł.

Ja tak tylko chciałem Ci dogryźć :* Pieprzyć dziewczyny! (hmm... dwuznaczne...)

Geniu... Wyślij mi na PW te prywatne zdjątka!
Nowy avek, jeden z bardziej kozackich na forum!
Bitdefender Free + HitmanPro.Alert 3 (CTP4) | ADP + Ghostery | Malwarebytes Anti-Malware + HitmanPro
Oglądał ktoś kiedyś może Gęsią Skórkę? Jesli tak czy wie ktoś jak nazywaja sie odcinki o ''wyłączeniu rodziny'' za pomocą pilota do TV, inwazji mrówek z hodowli, uśmiercenia ludzi ze zdjęć, a także więzienia dla uczniów na obozie? Ciekawią mnie te odcinki a nie chce ogladac calego serialu Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości