Brak dzwięku po instalacji win7 64bit
#1
Witam. Czy orientuje się ktoś gdzie moze lezec przyczyna braku dźwiękupo instalacji win7 i sterowników realtek?. Aktualizacje win sa zainstalowane w menedżerze urządzeń tez nie ma problemow z niezainstalowanym sterownikiem. Płyta msiMSI Z77A-G43
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#2
Hmm w biosie niczego nie zmieniałeś ?
Sterowniki do chpsetu zainstalowane ?
Spróbuj tych sterów

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jeśli dalej nie pójdzie to stwórz 2 konto i spróbuj z drugiego konta czy też to samo będzie.
Odpowiedz
#3
W bios ustawiałem tylko bootowanie z płyty i nic więcej. sterowniki są wgrane, głośniki podłączone prawidłowo. Dzięki zaraz spróbuje


Dodano: 04 cze 2013, 19:57

Po instalacji sterownikow nadal to samo
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#4
Na 32 bitowym systemie to samo ?
Odpowiedz
#5
Instalowalem tylko na 64. Nie mam win7 32. Na koncie innego uzytkownika tez nie działa. A ta latka microsoft Uaa audio byla tez do win7?
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz
#6
Raczej nie bo chodzi ci pewnie o tą kb 888111
Hmm to może układ walnięty ?
Odpowiedz
#7
nie wiem jaki ona miala nr alena lapku w win xp zanim tego nie zainstalowalem nie mialem dzwieku. Cy uklad walniety chyba nie. Plyta jest nowa. Jak patrylem w necie to troche jest takich samych problemow jak ja mam. Ogolnie jak zrobie test z panelu msi na uklad kwadrofoniczny to test dzwiekowy przeskakuje z lewego glosnika na prawy na stereo niestety juz nie.


Dodano: 04 cze 2013, 23:02

Udało sieGrin. Było cos poprzestawiane w panelu wejsc. Trzeba byo 2 razy kliknac i zmienic na inny głosnikSmile Masakra
Online armor + DefenseWall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości