Przekreślona ikonka baterii
#1
Po postawieniu systemu z recovery pojawił się taki iksik na ikonce baterii... No i pisze mi, że mam rozważyć zmianę baterii... Ale laptop jest prawie nowy... Kiedyś też mi to się pojawiło, ale była opcja, żeby nie pokazywał komunikatu... Teraz nie ma... Wiecie, jak to ugryźć?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#2
Może poprostu ignorować? Jeśli masz pewność, że bateria jest sprawna to ci nie powinno przeszkadzać.
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#3
Zerknij do gwarancji. Najczęściej w ciągu 6 miesięcy od zakupu możesz wymienić baterię.
Odpowiedz
#4
Mówiąc, że laptop prawie nowy, miałem na myśli 26 miesięcy...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#5
26 miesięcy = prawie nowy... Facepalm
To coś jak "prawie dziewica" z Red Light District Cool
Odpowiedz
#6
No prawie nowy... Router ma 7 lat, stary komputer stacjonarny będzie miał za chwilę 8 lat... Stary laptop 6 lat... Ale to nie chodzi o wiek sprzętów... Wczoraj jeszcze tego nie było... Dopiero po formacie...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#7
Skoro bateria ma ponad 2 lata, to może być niesprawna.
Sprawdź, ile na niej trzyma.
Odpowiedz
#8
Krótko, nawet bardzo krótko...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#9
A tak w minutach/godzinach?
0x DEADBEEF
Odpowiedz
#10
tak na oko to z 7 minut?!
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#11
No to dziwisz się, że masz taki komunikat?
Bateria do wymiany.
Odpowiedz
#12
W aktualnym tempie rozwoju technologii, nie ważyłbym się powiedzieć o ponad dwuletnim sprzęcie "prawie nowy". No ale... "Prawie" robi wielką różnicę.
Odpowiedz
#13
@Galactico lubię tego typu humor,podoba mi się to. Beer
ESET Smart Security
Odpowiedz
#14
Exploits napisał(a):@Galactico lubię tego typu humor,podoba mi się to. Beer


Tyle, że ja nie żartowałem...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#15
Tak na przyszłość...w opcjach zasilania jest możliwość ustawiania tego, jak wcześnie - przy jakim małym zapasie w baterii - zostanie wyrzucona informacja o kończących się zasobach. Nie martw się Galactico...w moim laptoku (ponad 4 lata na jednej baterii) nie starcza jej nawet na pełne załadownie systemu i wszystkich firmowych aplikacji...zanim to nastąpi komputer pada Smile Jestem więc wciąż na kablu zasilającym
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości