Problem z szybkością internetu ?
#21
Wejdź w menu start, wpisz "menedżer" i wybierz menedżer urządzeń. Następnie w otwartym oknie wejdź w menu widok i kliknij pokaż ukryte urządzenia. Pojawi się dodatkowa gałąź "Sterowniki niezgodne z plug and play". Rozwiń ją i poszukaj czegoś związanego z OA:
OAmon
OAnet
Online Armor helper driver
Odinstaluj te urządzenia i zrestartuj komputer.

Potem możesz sprawdzić ustawienia karty sieciowej. Tam może być coś takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odznacz OA i zrestartuj komputer.
Odpowiedz
#22
Niestety nic nie ma.


Dodano: 07 cze 2013, 22:42

IObit MF wykrył takie coś:

Kod:
IObit Malware Fighter

OS: Windows 7
Version: 2.0.1.6
Define Version: 1241
Time Elapsed: 00:16:33
Objects Scanned: 54331
Threats Found: 1
Save Time: 2013-06-07 22:39:42

|Name|Type|Description|ID|
Misleading.NetCom3, REG, HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\ProcObsrv, 2010932


To coś groźnego ?
Odpowiedz
#23
Pozwoliłem sobie zrobić format i zainstalować na próbę windows 8, jednak nie przypadł mi do gustu i wyleciał po półgodzinnej zabawie. Po nim zainstalowałem ponownie windows 7. I tak. Na obydwu systemach problem z odtwarzaniem klipów z youtube jest taki sam. Niestety nie jestem w stanie dojść o co kaman, bo wcześniej było wszystko cacy. Wczoraj trafił się dzień, że klipy były odtwarzane w HD, a dzisiaj znowu to samo, mimo iż świeży system. Sprawdzałem także na innych serwisach z klipami i tam nie ma problemu ? Co jest grane ? Jakieś sugestie ?
Odpowiedz
#24
rafikrafiki napisał(a):Pozwoliłem sobie zrobić format i zainstalować na próbę windows 8, jednak nie przypadł mi do gustu i wyleciał po półgodzinnej zabawie. Po nim zainstalowałem ponownie windows 7. I tak. Na obydwu systemach problem z odtwarzaniem klipów z youtube jest taki sam. Niestety nie jestem w stanie dojść o co kaman, bo wcześniej było wszystko cacy. Wczoraj trafił się dzień, że klipy były odtwarzane w HD, a dzisiaj znowu to samo, mimo iż świeży system. Sprawdzałem także na innych serwisach z klipami i tam nie ma problemu ? Co jest grane ? Jakieś sugestie ?

Próbowałem wyłączyć sprzętowe wspomaganie? Możliwe, że to wina sterowników od karty i się coś psuje. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#25
Niestety to też nie pomaga.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości