Panda Cloud Cleaner 1.0
#1
Niedawno swoją premierę miał nowy program typu Scan On-Demand.
"Panda Cloud Cleaner to zaawansowany skaner antywirusowy do usuwania groźnych wirusów i innego złośliwego oprogramowania. Program bazuje na popularnej technologii Collective Intelligence, która powoduje, że cały proces skanowania komputera odbywa się w tak zwanej chmurze (cloud). Dzięki temu system działa stabilnej i nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych, a także dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo całego komputera.
Program jest bardzo prosty w obsłudze, nie znajdziemy w nim żadnych opcji konfiguracyjnych, a wyłącznie sam skaner, który po zakończeniu pracy – wyświetli użytkownikom szczegółowy raport. Program wykrywa wirusy, aplikacje szpiegowskie, malware oraz rougeware. Warto dodać, że Panda Cloud Cleaner jest dostępna za darmo i nie koliduje z innymi aplikacjami antywirusowymi."

ZRZUT EKRANU:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


DOWNLOAD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Mikołaj napisał(a): DOWNLOAD:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Anonymous is here for the people! EXPECT US.
Odpowiedz
#3
Może jakiś teścik ktoś zrobi?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#4
Program mało wykrywa, w przeciwieństwie do Pandy ActiveScan. Kiedyś go testowałem.
Odpowiedz
#5
Czyli kolejny mało wykrywający bubel?
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz
#6
Muszę się poprawić. Kiedyś testowałem Panda ActiveScan Cleaner

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jednak ten program to kopia tamtego, dodali tylko kilka funkcji jak np. skan danego katalogu.
Zrobiłem skan całego dysku i program nie wykrył praktycznie nic. Jedynie co skan folderu był bardzo dobry. Wykrył wszystkie pliki,
gorzej z usunięciem tych zainfekowanych plików. Dezynfekuje już od 5-8 minut i nie ma końca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości