Mega OT
#1
Nie chcę się czepiać ale nie bądźmy ograniczeni przez fanatyzm. Jeżeli jest temat dotyczący Aviry, to piszmy głównie o Avirze a jak o KIS, ESET czy DW, to piszmy na ten temat.
Szanuję Waszą fascynację Avirą ale dajcie już spokój Wink

@Creer
Jeżeli usuwasz moje posty, to usuwaj również innych userów którzy nie piszą na temat. Spróbuj przynajmniej być fair.
Odpowiedz
#2
Jurek napisał(a):@Creer
Jeżeli usuwasz moje posty, to usuwaj również innych userów którzy nie piszą na temat. Spróbuj przynajmniej być fair.

W kazdym temacie bedziesz to teraz pisal? Nie wiesz od czego jest PW, nie mogles mi tego na PW napisac? Forum nie jest Twoja piaskownica gdzie mozesz sie bawic wedle swojego uznania, sa tu pewne zasady i normy ktorych nalezy przestrzegac aby korzystanie z forum bylo dla kazdegoprzyjemnym doswiadczeniem.

I po raz kolejny pisze Ci ze zadnego Twojego posta nie usunalem, mam nadzieje ze teraz dotarlo to do Ciebie.
Nie zamierzam wiecej sie powtarzac w tej kwestii.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
i kto tu jest fanatykiem Jurek, ogarnij sie chłopie
zaczynasz przypominać venomx z dawnych czasów
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
Nie jesteście do końca szczerzy i obiektywni. Zawsze będę pisał to co myślę, a że prawda w oczy kole, to już nie moja wina.
VenomX jak każdy z nas, posiada swoje wady ale cenię w nim to, że odważnie pisze i nie ulega syndromowi tłumu, czy pseudo - liderom Smile
Odpowiedz
#5
nie będę tego komentował, mam dość, temat do kosza, admin gdzie jesteś?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Creer napisał(a):I po raz kolejny pisze Ci ze zadnego Twojego posta nie usunalem, mam nadzieje ze teraz dotarlo to do Ciebie.
Nie zamierzam wiecej sie powtarzac w tej kwestii.


Nie traktuj mnie kolego jak debila. Dobrze wiesz, że usuwałeś i mam prośbę abyś w przyszłości bez specjalnego powodu tego nie robił.

polak900 napisał(a):nie będę tego komentował, mam dość, temat do kosza, admin gdzie jesteś?


Poskarż się jeszcze mamusi Grin
Odpowiedz
#7
pewnie coś było nie tak z tymi tematami tak jak jest już z tym czas żeby poszedł się ......
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#8
Jurek napisał(a):
Creer napisał(a):I po raz kolejny pisze Ci ze zadnego Twojego posta nie usunalem, mam nadzieje ze teraz dotarlo to do Ciebie.
Nie zamierzam wiecej sie powtarzac w tej kwestii.


Nie traktuj mnie kolego jak debila. Dobrze wiesz, że usuwałeś i mam prośbę abyś w przyszłości bez specjalnego powodu tego nie robił.

Nie jestem Twoim kolega to po pierwsze. Po drugie masz na to dowody? Dowody na to ze kasowalem Twoje posty? W logach zarowno administratorow jak i moderatorow jest zapisane czarno na bialym - kazda czynnosc wykonana przez danego moderatora lub administratora. Nie ma w nich zapisanych kasacji Twoich postow. Cos sobie uroiles i do tego zaciekle dazysz. Najpierw pokaz dowody, pozniej wysuwaj swoje oskarzenia.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
Mogę z wami podyskutować?
Tylko dajcie jakiś dobry temat.
Tak na marginesie polecam dla rozluznienia całej tej atmosfery pograć sobie na mandolinie dobrze wystrojonej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,muwię wam jak to zajeb.........luzuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Creer tak z ciekawości pytam,a mianowicie o co biega z tym poziomem ostrzeżen ,pytam bo widzę u mnie jest 0 procent,a np u ciebie lub u polaka900 niema nic.
Prosze o wytłumaczenie tego.
Odpowiedz
#10
lunaticdreams napisał(a):Mogę z wami podyskutować?
Tylko dajcie jakiś dobry temat.
Tak na marginesie polecam dla rozluznienia całej tej atmosfery pograć sobie na mandolinie dobrze wystrojonej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,muwię wam jak to zajeb.........luzuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Creer tak z ciekawości pytam,a mianowicie o co biega z tym poziomem ostrzeżen ,pytam bo widzę u mnie jest 0 procent,a np u ciebie lub u polaka900 niema nic.
Prosze o wytłumaczenie tego.

Kazdy uzytkownik widzi i moze zobaczyc tylko swoj wlasny poziom ostrzezen, dlatego widzisz stan wlasnego konta a u innych nic Ci sie nie pokazuje. Dzieki temu nikt nie wie ile np Ty masz %, ile ostrzezen dostales.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
@Jurek

Nie potrafisz obsługiwać forum? Możesz wyszukać posty (wpisując swój nick) napisane przez ciebie na całym forum i zapewne je gdzieś znajdziesz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości