Avira AntiVir Personal 9.0.0.386 - FREE Antivirus
zord napisał(a):wykryła mi też ponad 300 plików kolekcjonerskich Tongue wszystkie są bezpieczne i np taki kaspersky przeważnie wykrywa te pliki tylko jak mają dodatkowe szkodliwe funkcje


Zord co się z Tobą dzieje !? Przerzuciłeś się na Avirkę Free?
Zaraz Ci podrzucę jakiś kluczyk na profesjonalny sofcikGrin
300 plików kolekcjonerskich...prawdziwy z Ciebie MistrzTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir a do czego podrzucasz kluczyki?Smile
Odpowiedz
Ignatiusdorn...to był taki skrót myślowySmile
A jaki kluczyk by Ci styknął ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Meir napisał(a):
zord napisał(a):wykryła mi też ponad 300 plików kolekcjonerskich Tongue wszystkie są bezpieczne i np taki kaspersky przeważnie wykrywa te pliki tylko jak mają dodatkowe szkodliwe funkcje


Zord co się z Tobą dzieje !? Przerzuciłeś się na Avirkę Free?
Zaraz Ci podrzucę jakiś kluczyk na profesjonalny sofcikGrin
300 plików kolekcjonerskich...prawdziwy z Ciebie MistrzTongue


Zord wie co robi. Poznał już te tzw, profesjonalne AV i wie, że w zdecydowanej większości są znacznie mniej skuteczne od Aviry Personal. Poza tym z tego co pamiętam używa DW. Co możesz zaproponować mu lepszego Meir? Smile
Odpowiedz
niestety ale muszę was rozczarować wywaliłem avire za dużo fp jak dla mnie Tongue
Odpowiedz
Meir napisał(a):Ignatiusdorn...to był taki skrót myślowySmile
A jaki kluczyk by Ci styknął ?


a jakie masz?? Grin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
zord napisał(a):niestety ale muszę was rozczarować wywaliłem avire za dużo fp jak dla mnie Tongue


Nie dziw się Zord, ze Avira traktuje jako wirusy zainstalowane w systemie inne programy antywirusowe. Dla mnie ilość FP jest stosunkowo mała i nie dotyczy plików systemowych, czego nie można powiedzieć o innych AV.
Gdybym miał wybierać i używać antywira, to tylko Avira lub GData. W przypadku używania DefenseWalla może być jednak antywirus o minimalnej ilości FP i co za tym idzie, mniejszej wykrywalności, jak NOD32.
Odpowiedz
dokładnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Witam.
Czy wiadomo już, czy Avira, posiada anti-rootkita na systemy x64? A jeśli nie, to wiadomo, czy twórcy planują już coś w tej sprawie?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Generalnie zabezpieczyć Windows 64 bitowy jest trudno ze względu na patch guard. Zdarza się że przez to też programy av są niestabilne. Zdarzało się tak
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości