[Problem] Komunikat ze strony : Facebook.com
#1
Witam,
Mam nadzieje że wybrałem odpowiednie miejsce dla tego tematu Wink

Używam Przeglądarki Google Chrome i od paru dni wyskakuje mi taki komunikat na Facebooku :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Po kliknięciu OK, wyskakuje kilka kolejnych takich samych komunikatów jak ten :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

* zaznaczałem opcje : "Zapobiegaj wyświetlaniu dodatkowych okien dialogowych na tej stronie" - bez skutku.

Czyściłem dane Przeglądania ale to również nic nie daje.. ;/

Dodatki do Chrome :
AdBlock 2.5.63
Adblock Plus 1.4
AdBlock+ Element Hiding Helper 1.1.9.18
Anti-Phishing & Authenticity Checker 1.0.1
AVG Do Not Track 13.0.0.2718
Click&Clean 8.2
Dokumenty Google 0.5
Dr.Web Anti-Virus Link Checker 2.70
Bitdefender TrafficLight 0.2.13
VTchromizer 1.2
WOT 1.4.11

- Po wyłączeniu wszystkich dodatków Problem dalej występujeO.o

Proszę o Pomoc Wink

Ps. Miał ktoś już podobny problem ?

Ten problem jak narazie zauważyłem tylko na stronie Facebooka.. na innych stronach Przeglądarka działa normalnie.

Zależy mi na tym by rozwiązać ten problem bo ta najnowsza Mozilla Firefox mi się nie uśmiecha ;/

Ps. Na Mozilli Facebook działa normalnie..
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz
#2
Po co Ci 2 różne AdBlocki? Po co WOT i Dr.Web Anti-Virus Link Checker kiedy masz Bitdefender TL?
Jeżeli chcesz znaleźć przyczynę, to wyłącz wszystkie dodatki i sprawdź czy problem nadal występuje.
Jeżeli nie, to włączaj dodatki po kolei i dojdziesz do tego, który z nich powoduje ten błąd.
Odpowiedz
#3
Ktosiu...wyjąłeś mi to z ust Smile To prawda OPEN, że za dużo masz tych dodatków...z czegoś zrezygnuj, bo zwyczajnie raz że dublują się funkcje, dwa, że dodatki mogą konfliktować w blokowaniu skryptów, okienek itp. Znalazłem też gdzieś wyjaśnienie związane z błędnym działaniem Javy, a inne jest takie, że FB i Google wprowadzały już mniej lub bardziej ukryte mechanizmy wzajemnego blokowania się...to konkurenci przecież.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Miałem ten problem przy Bitdefender TrafficLight. Po wyłączeniu go problem ustąpił.

Tfu, dokładniej przy włączonym Facebook and Twitter protectionw Bitdefender TrafficLight.
Webroot SA Antivirus & SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#5
@ danor :
trafiłeś w dziesiątkę co jest przyczyną,Dziękuję Wink
ESET Smart Security + Malwarebytes AM/AE (Premium) + Zemana AM HitmanPro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości