Brak możliwości zatwierdzania logowania na Facebooku
#1
Co prawda w zasadzie zrezygnowałem z używania tego serwisu z powodu lepszej konkurencji, ale czasami jeszcze się logowałem aby chociażby sprawdzić wiadomości. Zauważyłem, że nie dało się zapisać przeglądarki jako zaufanej, serwis nie reagował. Ok, olałem. Potem postanowiłem wyłączyć i włączyć ponownie tę funkcję. Wyłączyć się udało, włączyć ponownie już nie idzie z powodu takiego komunikatu:

Cytat: Twoje obecne ustawienia przeglądarki IE mogą spowodować, że funkcja Zatwierdzanie logowania nie będzie działać poprawnie.

Może to być spowodowane jedną z poniższych przyczyn:
◾Od czasu do czasu usuwasz pliki cookie.
◾Twoja przeglądarka jest ustawiona tak, by automatycznie usuwać pliki cookie po jej zamknięciu.
◾Korzystasz z trybu „przeglądania w trybie prywatnym” lub trybu „incognito” przeglądarki.
◾Korzystasz z nowej przeglądarki.

Włączenie funkcji Zatwierdzanie logowania może być możliwe dopiero po upływie kilku dni od skorygowania tych problemów. Po wprowadzeniu zmian w tych ustawieniach konieczne może być wylogowanie się i ponowne zalogowanie, aby zmiany zostały zastosowane.

Aby odpowiednio zmienić ustawienia, odwiedź nasze Centrum pomocy, gdzie znajdziesz szczegółowe wskazówki krok po kroku.


Próbowałem na Firefoksie, Chrome i Internet Explorerze, w każdym z wypadków bez rezultatów - takie same info tylko z inną nazwą przeglądarki...
Dokładnie tak samo wygląda sprawa jak chcę włączyć powiadomienia o logowaniu na email (wtf?). Oczywiście poradniki nic nie mówią, a ustawienia przeglądarek nawet na zupełnie domyślnych nie pomagają.
Czy ktoś spotkał się może z takim problemem? Nie powiem, najchętniej usunąłbym to konto, ale na razie z powodu pewnej sytuacji musi jeszcze wisieć, wolę mimo to wszystko mieć pod kontrolą.
Odpowiedz
#2
U mnie też nie da się zapisać, bo wtedy strona przenosi w to samo miejsce.
Jak wybiorę zapisz, a następnie nie zapisuj to wszystko jest ok i potem już nie prosi.
Odpowiedz
#3
Sprawdziłem na innym systemie (Ubuntu), gdzie przeglądarki w ogóle nie ruszane - ta sama sytuacja, ustawienia nie da się zmienić "bo mu nie pasuje"... Ehh...
Odpowiedz
#4
Udało mi się rozwiązać problem.
Wystarczyło "tylko" dezaktywować konto i ponownie się zalogować, obie opcje stały się możliwe do włączenia i zapisują urządzenia poprawnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości