Geswall alternatywa dla defensewall?
#1
Geswall z tego co oglądałem jest alternatywą dla defensewalla
dziła na podobnych zasadach i w dodatku jest też wersja free
tu macie filmik z testu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Ciekawie to wygląda i nawet prosty w obsłudze Smile Może pod koniec tygodnia przetestuje ten program u siebie.
Odpowiedz
#3
Kiedys testowalem GW, moim glownym odczuciem w porownaniu do DW jest fakt ze tak naprawde DW nie wymaga wczesniejszej konfiguracji. Obydwa programy oferuja silna ochrone i napewno warto im sie blizej przyjrzec. Inna kwestia jest to ze wersja darmowa GW jest bardzo ograniczona i jego ochrona o ile dobrze pamietam sprowadza sie tylko do przegladarek internetowych. Kolejnym aspektem jest czestotliwosc aktualizacji programu - GW wydaje nowa wersje srednio raz na rok - czestotliosc aktualizacji w tym przypadku jest bardzo mala. No i na sam koniec... cena - GW jest drozszy w porownaniu do DW, zarowno przy zakupie licencji jak i przy wykupieniu jej przedluzenia o nastepny 1 rok.
To tak na szybko kilka moich refleksji na ten temat.

Ratatui, czekamy na recenzje Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#4
Jeszcze tego nie testowałem ale po obejrzeniu tego filmiku jestem jak najbardziej za,musi to być świetny soft może nawet lepszy od defensewalla
Odpowiedz
#5
Zainstalowałem i wszystko ładnie pięknie tylko, że jak uruchamiam np. przeglądarkę to to okienko z pytaniem czy wyizolować aplikację znika tak szybko, że nie mogę nic zrobić, a na dodatek uznaje, że nie należy wyizolować, czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić>, wersja 2.8.3.

OK rada dla tych którzy chcieliby odinstalować Geswall, róbcie to w trybie awaryjnym, ja zrobiłem inaczej i nie mogłem się pozbyć tej aplikacji za nic, na szczęście miałem dzisiejszy obraz dysku to przywróciłem i mam spokój.
Odpowiedz
#6
Gnome jak tam testy Geswalla?
Odpowiedz
#7
Nijak bo przywróciłem system z Ghosta bez GW, ogólnie tak jak pisałem przez te kilka godz. nie byłem zachwycony bo nie poradziłem sobie z tym problemem związanym z ''wyizolowywaniem'' przeglądarek, a jak przyszło do odinstalowania to poległem, a co ciekawe program nie pozwolił na przywrócenie systemu z windowsowego punktu, uratował mnie (który to już raz Wink) obraz dysku.
Odpowiedz
#8
to dziwne ja wczoraj z ciekawości zainstalowałem Geswalla i wyinstalowałem bezproblemowo(chciałem sprawdzić czy będzie ten problem co u ciebie)
Może dlatego że wyinstalowałem za pomoc ą REVO UNINSTALLER
Odpowiedz
#9
Też odinstalowywałem go za pomocą Revo (a jaki masz system, bo u mnie Vista więc może dlatego) i nie udało się, cóż może coś sknociłem.

No a tak poza tym był ten błąd czy nie?
Odpowiedz
#10
ja mam xp home i soft smigał aż miło,nie miałem zastrzeżen
Odpowiedz
#11
Zastanawiam się nad instalacją tego darmowego Geswalla i tak sobie myślę czy aby konfiguracja tego softu nie nastręcza problemów no i czy mogłoby to u mnie bezproblemowo śmigać razem z Online Armor Free.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#12
Program jest świetny,Mogę go polecić z całą odpowiedzialnością,ale jest jedno "ALE"wersja free nie posiada paru opcji
tu możesz zobaczyć jakich

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ja jadę na pro na razie trial jak się skończy to z triala robi się wersja free.
Myslałem nad skopiowaniem całej bazy bezpiecznych aplikacji itd które są w pro i wklejeniu jej do free ale to jak mi się trial skończy,ewentualnie przyblokuję mu datę aby dłużej na pro pośmigać.
Odpowiedz
#13
A coś przy nim ustawiałeś czy jedziesz na domyślnym ustawieniach??
Odpowiedz
#14
Jak na razie domyslne ustawienia,program posiada update baz bezpiecznych aplikacji i list oczywiście w wersji pro,w wersji free musiałbyś tworzyć je ręcznie.Na początku myśłałem że skomplikowany jest ten soft ale jednak nie.
Polecam obejrzenie TEGO FILMIKU bo dużo tłumaczy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
OK dzięki
Odpowiedz
#16
A u mnie (jak widać na screenach) instalacja Geswalla nie powiodła się. Nie wiem dlaczego Sad

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#17
mbm86, masz pewnie system plików FAT32.. albo ja nie zrozumiałem tego okienka Sad
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#18
Tak. Mam system plików FAT32 i zdaje się że o to właśnie chodzi.
Dosłowne tłumaczenie tego co jest na pierwszym screenie brzmi mniej więcej: " Do instalacji (w domyśle programu) wymagany jest system plików NTFS".
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#19
tak o to po prostu program ten nie obsługuje tego typu plików!
Odpowiedz
#20
Szkoda Sad
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości