Advanced System Care 3 - pytania
#1
Pierwsze słyszę o ASC.
Odpowiedz
#2
Giveaway of the Day - Advanced SystemCare PRO 6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MKS_VIR

Odpowiedz
#3
Na DP jest lepiej opisane:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
Pobieram ASC Pro 6. Pytanie co po 3 miesięcznym okresie użytkowania?
Odpowiedz
#5
Nie to jest po prostu wersja, w której niektóre moduły nie działają.


Dodano: 19 kwie 2013, 21:31

marconnetti napisał(a):Giveaway of the Day - Advanced SystemCare PRO 6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wersję Pro masz w tym linku. A promocja jest tylko do jutra do 9:00
Odpowiedz
#6
Dzięki.
Po pierwszym skanowaniu, mimo posiadanego programu antywirusowego na literkę Ka., znalazł kilkadziesiąt zagrożeń.
Odpowiedz
#7
ASC to świetny program. Poważnie zastanawiam się nad zakupem Protected Folder u tego samego producenta czyli IObit.
Odpowiedz
#8
TuneUp: najlepiej zainstalować w wersji testowej i czekać na oferty promocyjne. Komunikaty pojawią się pod koniec okresu testowego.

konradwhite napisał(a):ASC to świetny program. Poważnie zastanawiam się nad zakupem Protected Folder u tego samego producenta czyli IObit.


To chyba jakaś kryptoreklama. Jak można bowiem po kliku dniach ocenić tak jednoznacznie i ogólnikowo jakiś program?! :crazy:
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#9
Intensywnie się nim ''bawiłem'' przez 3 dni, zaskoczył mnie intuicyjnym menu, mnogością funkcji oraz tym, że nie spowalnia pracy. Pierwsze wrażenie ofkors 8-)
Odpowiedz
#10
Pierwszy raz widzę żeby ktoś zastanawiał się nad zakupem programu do optymalizacji 0.o. Są darmowe programy przewyższające TuneUp.
Odpowiedz
#11
Czy są sprawdzone programy do blokowania folderów za free?
Odpowiedz
#12
Eugeniusz napisał(a):Pierwszy raz widzę żeby ktoś zastanawiał się nad zakupem programu do optymalizacji 0.o. Są darmowe programy przewyższające TuneUp.


No ale ktoś te programy jednak kupuje. TuneUp istnieje na rynku już jakiś czas. Czy sądzisz, że tylko ignoranci bez wiedzy wydają swoje pieniądze na jakiś słaby program?

Fakt, że coś widzimy pierwszy raz to nieco lichy argument, bardzo subiektywny. Jak coś dziwnego widzę pierwszy raz, to zastanawiam się – dlaczego jest inaczej, niż ja myślę. Smile
Podwójne dno polega na tym, że ukrywa trzecie i czwarte...
Odpowiedz
#13
konradwhite napisał(a):Czy są sprawdzone programy do blokowania folderów za free?

W jakim sensie "do blokowania folderów"?...chcesz kontrolować dostęp do wybranych folderów...chcesz śledzić zamiany w wybranych folderach?...chcesz ukryć dane/foldery?...chronić je hasłem? Możliwości jest sporo...np. takie możliwości dają programy typu GesWall, BufferZone, DefenseWall, chyba Sandboxie czyli te, które nakładają restrykcje na procesy...kontrolę nad folderami dają czasem HIPSy czy blokery behawioralne...ukrywanie folderów to osobna działka...kontener na wrażliwe pliki jeszcze inna. Rozwiązań może być pełno.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
Ze względu sprawy zawodowe zależy mi na blokowaniu dostępu/kopiowania etc. folderów hasłem. Opcja ukrywania też jest dla mnie ważna.
Odpowiedz
#15
Eugeniusz napisał(a):Pierwszy raz widzę żeby ktoś zastanawiał się nad zakupem programu do optymalizacji 0.o. Są darmowe programy przewyższające TuneUp.


Jakie?
Odpowiedz
#16
konradwhite napisał(a):Ze względu sprawy zawodowe zależy mi na blokowaniu dostępu/kopiowania etc. folderów hasłem. Opcja ukrywania też jest dla mnie ważna.

Ponieważ mówisz o sprawach zawodowych, to wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie...również ze względów licencjonowania...stworzenie za pomocą TrueCrypt zaszyfrowanego jednego lub kilku kontenerów. W ten sposób Twoje wrażliwe dane będą:
- chronione hasłem
- zaszyfrowane
- niewidoczne dla innych.
Ja tak stosuję od lat na swoim firmowym laptoku.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#17
Czy możecie polecić darmową alternatywę dla ASC? Zastanawiam się na kupnem wspomnianego ASC lub TuneUp.
Odpowiedz
#18
konradwhite napisał(a):Czy możecie polecić darmową alternatywę dla ASC? Zastanawiam się na kupnem wspomnianego ASC lub TuneUp.

To zależy, czego od takiego pakietu narzędziowego oczekujesz i jak duże są Twoje umiejętności. Szczerze powiedziawszy kiedyś byłem zafascynowany takimi "wszystkomającymi" programami...dziesiątki ich przerabiałem w różnych wersjach...stanęło na tym, że właściwie nie korzystam z żadnego, a jeśli już to wybrane funkcje i bez automatycznych działań w tle. Napisz, jakie funkcje Cię interesują, co chcesz wyczyścić, zoptymalizować...jest mnóstwo świetnie działających programów darmowych, które mogą zadowolić tych najmniej zaawansowanych i tych "pro". Ze swej strony mogę z czystym sumieniem polecić na początek CCleaner, Vit Registry Fix free, PrivaZer.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości