Diladele Web Safety - blokowanie reklam, banerów, itp.
#21
Jest jeszcze Admuncher, no ale on darmowy nie jest.
Możesz też blokować przez plik hosts, acz to nie wszystko blokuje, a poza tym może spowolnić wolny komputer w zauważalny sposób.
Odpowiedz
#22
A jak się sprawdzi PrivDog od Comodo? (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
A właśnie, jeszcze to jest... jak miałem CISa to całkiem całkiem wypadał, choć raz blokował a raz nie.
Poza tym można zamiast adblocka spróbować użyć ghostery (choć nie blokuje aż tyle).
Odpowiedz
#24
A to już zalezy od ustawień.Domyślnie pokazuje czesc reklam (np. te ktore pochodzą z domeny na której są wyswietlane).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#25
Dzięki za info morphiusz. W takim wypadku będę musiał jeszcze raz rzucić na nim okiem. Może okaże się lepszy nawet...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#26
Dziwi mnie trochę to, że o Diladele jest stosunkowo cicho w naszym regionie. Przynajmniej takie mam wrażenie. Wam się tak nie wydaje?
SpyShelter Firewall
Odpowiedz
#27
W ostatnich dniach strona aplikacji została przebudowana.
Teraz mamy info:

"Built for Squid Proxy running on Linux, FreeBSD and pfSense
But of course will run on most other Linux derived distributions too."

Wersji na Windows do pobrania nie ma.
Odpowiedz
#28
lukasamd napisał(a):Wersji na Windows do pobrania nie ma.

Cytat: For now the Microsoft Windows based ICAP server of Diladele Web Safety (previously QuintoLabs) is not going to be released. Although we are (partially) developing and successfully running the server on Windows 7 the Squid counterpart is still in early beta stage. There is just no point in releasing something which cannot be fully utilized by Squid.
SpyShelter Firewall
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości